Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gów.. mógł z tego zrobić podanie było nie w tempo
0
mocniejsza piłe mógł mu grać
0
uffffff
0
spalony
0
2x to samo
0
Ego meczu
0
Od.razu wszystkich zmiencie. Wy patrzycie przez pryzmat jedn
0
Obstawiam 0-2 hmm ważne by było na zero styłu i coś w przodzie :D
0
Hmm po tym meczu właśnie bronił lepiej... W hanoverze miał najlepsze interwencje i miał być powołany na mś 2010..
0
Pinto bronił dobrze, ale prawda jest taka, że w następnym meczu mógłby puścić kilka szmat. Niestety jest bardzo nierówny, ale cieszy, że potrafi tak ładnie wyciągać piłki. Villa słabo co chwilę biega po spalonym i jak ma ktoś zagrać mu do przodu...
0
Rafinha średnio widać było, że jak drużyna grała w ataku to dobrze mu szło. Villa najsłabiej. Thiago dobrze, ale mogło być lepiej no i Tello, który dopiero w drugiej połowie się obudził.
0
Ale farcimy
0
Średnio
0
Nudą wieje
0
Omg ale pusto
0
tak ale zauważ tomekvip że grał wtedy na środku obrony...
0
Deulofeu może i pokazał się ze słabej strony, ale w porównaniu do Alexisa nie wycofywał do tyłu tylko próbował iść do przodu jak należy. To że tracił to inna sprawa, chciał się pokazać i to zrozumiałe.
0
Adriano zaw. meczu moim zdaniem. Gdyby nie otworzył wyniku meczu kto wie co by było dalej, a David za dużo psuł, a drugi gol po prostu musiał strzelić.
0
ale niedokładności
0
Atletico dominuje ale gra słabo
0
hahaha ale walnął Pepe
0
no Falcao pokaż coś
0
dobry mecz
0
hahaha Valdes jakie kapki :D
0
Pique Pedro Messi haha trio :D
0
zaraz koniec
0
brawo v.V
0
pedro ekstra gra
0
uwaga Scorpion222 przemówił!!!
0
6-1 i dziekujemy :D