0

gów.. mógł z tego zrobić podanie było nie w tempo

0

mocniejsza piłe mógł mu grać

0

uffffff

0

spalony

0

2x to samo

0

Ego meczu

0

Od.razu wszystkich zmiencie. Wy patrzycie przez pryzmat jedn

0

Obstawiam 0-2 hmm ważne by było na zero styłu i coś w przodzie :D

0

Hmm po tym meczu właśnie bronił lepiej... W hanoverze miał najlepsze interwencje i miał być powołany na mś 2010..

0

Pinto bronił dobrze, ale prawda jest taka, że w następnym meczu mógłby puścić kilka szmat. Niestety jest bardzo nierówny, ale cieszy, że potrafi tak ładnie wyciągać piłki. Villa słabo co chwilę biega po spalonym i jak ma ktoś zagrać mu do przodu...

0

Rafinha średnio widać było, że jak drużyna grała w ataku to dobrze mu szło. Villa najsłabiej. Thiago dobrze, ale mogło być lepiej no i Tello, który dopiero w drugiej połowie się obudził.

0

Ale farcimy

0

Średnio

0

Nudą wieje

0

Omg ale pusto

0

tak ale zauważ tomekvip że grał wtedy na środku obrony...

0

Deulofeu może i pokazał się ze słabej strony, ale w porównaniu do Alexisa nie wycofywał do tyłu tylko próbował iść do przodu jak należy. To że tracił to inna sprawa, chciał się pokazać i to zrozumiałe.

0

Adriano zaw. meczu moim zdaniem. Gdyby nie otworzył wyniku meczu kto wie co by było dalej, a David za dużo psuł, a drugi gol po prostu musiał strzelić.

0

ale niedokładności

0

Atletico dominuje ale gra słabo

0

hahaha ale walnął Pepe

0

no Falcao pokaż coś

0

dobry mecz

0

hahaha Valdes jakie kapki :D

0

Pique Pedro Messi haha trio :D

0

zaraz koniec

0

brawo v.V

0

pedro ekstra gra

0

uwaga Scorpion222 przemówił!!!

0

6-1 i dziekujemy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?