0

podsumowanie słabe, gdzie o groźnym strzale z wolnego celty? gdzie o rajdzie valdesa, bo o takich rzeczach trzeba pisać :D

0

jak na taką listę kontuzjowanych to gra jest dobra, a wyniki świetne :)

0

brawo saragossa z nami by dała wszystko by wygrać z realem daje ale dupy

0

da ktoś link do kartki ibry?

0

real obstawiam 3-1

0

miał asystę

0

ma ktoś link do czerwonej kartki IBRy ? Tylko dobre video, a nie tak, że nic nie widać, sorry za spam.

0

koniec, martiwą urazy

0

ale obrona słaba

0

spalony był

0

ładnie V.V

0

valdes kontrolowal

0

proszę o bana dla ludzi, którzy pisza, że Bojan strzelił.... ta wiadomość już byla tu pisana 10 razy i to trochę czasu temu ;/

0

zaraz 2 polowa

0

v.v ten rajd genialny :D

0

najciekawsze dla NAS momenty:

1. gol Adriano
2 Rajd Valdesa :D
3. Gra Pedro

0

słaby mecz, wynik nienajlepszy.... Bojan strzelił dla Milanu

0

oby to nic poważnego

0

to jak za tym linkiem, proszę

0

prose niech ktoś zapoda linkiem bo mi tniee

0

kto zawinił bo jak zwykle zacielo

0

1-1..........

0

zapoda ktos linka dobrego , bo mi zatnęło ;/ Adriano!

0

najlepsze i tak rajd valdesa i przepychanka z graczem celty jahhaha

0

ehh coś słabo na razie

0

Valdes brawo

0

Madridista może i trochę racji masz, ale dałem Ci minus za pisownie niektórych wyrazów...

0

z szacunkiem sdla Celty, ale sądze po tym co pokazali z szatkowanym Realem to tutaj nie może być nic innego jak gładkie zwycięstwo

typ" 4-0 Villa 2, Pedro, Messi

0

Szkoda, mam nadzieję że szybko wróci do gry

0

Pinto, a kto ma stać jak victor nie pojechał, a na dodatek w pucharze zawsze broni pinto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?