Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podsumowanie słabe, gdzie o groźnym strzale z wolnego celty? gdzie o rajdzie valdesa, bo o takich rzeczach trzeba pisać :D
0
jak na taką listę kontuzjowanych to gra jest dobra, a wyniki świetne :)
0
brawo saragossa z nami by dała wszystko by wygrać z realem daje ale dupy
0
da ktoś link do kartki ibry?
0
real obstawiam 3-1
0
miał asystę
0
ma ktoś link do czerwonej kartki IBRy ? Tylko dobre video, a nie tak, że nic nie widać, sorry za spam.
0
koniec, martiwą urazy
0
ale obrona słaba
0
spalony był
0
ładnie V.V
0
valdes kontrolowal
0
proszę o bana dla ludzi, którzy pisza, że Bojan strzelił.... ta wiadomość już byla tu pisana 10 razy i to trochę czasu temu ;/
0
zaraz 2 polowa
0
v.v ten rajd genialny :D
0
najciekawsze dla NAS momenty:
1. gol Adriano
2 Rajd Valdesa :D
3. Gra Pedro
0
słaby mecz, wynik nienajlepszy.... Bojan strzelił dla Milanu
0
oby to nic poważnego
0
to jak za tym linkiem, proszę
0
prose niech ktoś zapoda linkiem bo mi tniee
0
kto zawinił bo jak zwykle zacielo
0
1-1..........
0
zapoda ktos linka dobrego , bo mi zatnęło ;/ Adriano!
0
najlepsze i tak rajd valdesa i przepychanka z graczem celty jahhaha
0
ehh coś słabo na razie
0
Valdes brawo
0
Madridista może i trochę racji masz, ale dałem Ci minus za pisownie niektórych wyrazów...
0
z szacunkiem sdla Celty, ale sądze po tym co pokazali z szatkowanym Realem to tutaj nie może być nic innego jak gładkie zwycięstwo
typ" 4-0 Villa 2, Pedro, Messi
0
Szkoda, mam nadzieję że szybko wróci do gry
0
Pinto, a kto ma stać jak victor nie pojechał, a na dodatek w pucharze zawsze broni pinto