0

lubie takie mecze :D

0

tello strzelal? ;d

0

bravo v.v bo byłoby 1-2...

0

bez jaj

0

aha....

0

obron tragedia

0

sinmistico nie ośmieszaj sie on szmaty puszcza co chwie

0

kolejny gk mecz zycia z barcą, bo ze spartkakiem szmaty

0

i znowu bd brak krycia

0

broni? oni w niego biją

0

wystarczyło podnieść ją

0

i znowu prosto w bramkarza

0

strzał w środek i co chwile to samo

0

taki strzał to i ja bym oddał :D

0

dobrze v.v i adriano jedyni reagowali

0

w off dno w def dno wiec kto ma grać

0

nie ma songa każdy go kiwa , obrona dno

0

i dalej na krotko graja

0

wrzuć to w pole karne człowieku

0

pedro brawo

0

nie ma nikogo w polu kanym

0

zero krycia

0

gracz celticu nie boi sie 1 na 1 alexis ucz sie

0

kurcze znowu

0

;d do boju

0

skończy się 4-2

0

fajnie, że strzelili :D

0

szkoda :D

0

i po co ? nie było tak od razu wyklepać :D

0

szkoda samarasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?