Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lubie takie mecze :D
0
tello strzelal? ;d
0
bravo v.v bo byłoby 1-2...
0
bez jaj
0
aha....
0
obron tragedia
0
sinmistico nie ośmieszaj sie on szmaty puszcza co chwie
0
kolejny gk mecz zycia z barcą, bo ze spartkakiem szmaty
0
i znowu bd brak krycia
0
broni? oni w niego biją
0
wystarczyło podnieść ją
0
i znowu prosto w bramkarza
0
strzał w środek i co chwile to samo
0
taki strzał to i ja bym oddał :D
0
dobrze v.v i adriano jedyni reagowali
0
w off dno w def dno wiec kto ma grać
0
nie ma songa każdy go kiwa , obrona dno
0
i dalej na krotko graja
0
wrzuć to w pole karne człowieku
0
pedro brawo
0
nie ma nikogo w polu kanym
0
zero krycia
0
gracz celticu nie boi sie 1 na 1 alexis ucz sie
0
kurcze znowu
0
;d do boju
0
skończy się 4-2
0
fajnie, że strzelili :D
0
szkoda :D
0
i po co ? nie było tak od razu wyklepać :D
0
szkoda samarasa