0

i to ostatecznie jutro?

0

Plusujecie szymka? ludzie czy wy juz do reszty upadliscie na glowe?

0

Damian daj już spokój bo sam spamujesz. Zabawa jest, nie musi być tak sztywno.

0

Szymek inteligentny kmiocie WYJDŹ bo ja cię wykopie

0

To 10-0 :p

0

9-0 ozil podal do di marii ale ten nie trafil w pilke i gol

0

Szymek idź spakuj się do szkoły a nie zawracasz dupe pierdołami.

0

Podbijam 7-0 samobój Pepe!

0

Podbijam! rayo vs real 5-0

0

MECZ PRZEŁOŻONY livesports.pl

0

Real_16 tak mam zapisanego kolege, kibica realu, jak myslicie, dlaczego? :d

0

rayo vs real 3-0

0

:( szkoda

0

Zaraz zaklnę bo co niedługo może Barca B będzie musiała grać?!

0

Co czepiasz się Cesca? Zagrał niezły mecz, fajnie grał z Alexisem tiki take, dobrze podawał i nieźle strzelał, ale kosmos wyprawiał bramkarz. Dla mnie jeden z lepszych w tym spotkaniu.

0

Heh Valdes znowu targał siatką jak z Realem pamiętny mecz :D

0

Gra nie była zła, jak Alves powiedział. Tylko pech i niesamowity mecz bramkarza Granady. Ale tym samym można było wybuchnąć radością w 87 minucie, ależ to był gol :D

0

Fabregas grał dobrze, pokazywał się podawał i miał okazje co najważniejsze. Jednak duże szczęście i pech cesca nie pozwoliły mu się cieszyć z gola. Ale ogólnie niezłe spotkanie. Valdes zagrał świetnie, interwencje z pierwszej połowy, a przede wszystkim z drugiej sam na sam. No i dobre spotkanie pedro i xaviego.

0

oj świetnie valdes

0

dadzą radę wpadnie to zaraz i będziecie szczęśliwi jak dziecko które dostaje loda. Ja zresztą też :D

0

1-0 valdes 94k

0

Obserwujcie Siqueire, który mógł do nas trafić.

0

świetny skład

0

Przypominamy zasady, jakimi kierujemy się podczas wystawiania not: kryterium oceny graczy. Pamiętajcie, że przekonująca argumentacja może wpłynąć na zmianę ocen. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że słowa "przekonująca" i "argumentacja" nie jest równoznaczne z "dla mnie Montoya 4, a Messi 6,5". Tylko naprawdę rzeczowe komentarze będą brane pod uwagę.


I po co to piszecie? Skoro zawsze pojawi się masa dobrych argumentów a ocena nie zostaje zmieniona...

0

Tak Cech przepuścił miedzy nogami z takiego samego kąta i było że bez jego winy, a tu Valdes dosyć trudny strzał i pech i 4.5? Ja bym mu dał 5.5

Fabregas zagrał niezłe spotkanie i autor oglądał chyba inny mecz...

0

Lubię Granadę, ten klub kilka sezonów temu był w 3 lidze i mógł spaść dalej, ale podniósł się i potrafi walczyć. Ale w tym meczu wygrany może być tylko jeden - FC Barcelona! :D

0

A ja dałbym obronę Fontas Bartra i zobaczylibyśmy, który wykorzysta swoją szansę.

0

NIE mogę oglądać meczu. Kto dostał kontuzję? Jak straciliśmy gola?

0

CIEKAWY skład, ale czy nie zaryzykowny? No i nie ma davida, a jest Thiago

0

Za co minusy? Za to że podałem wam informacje? Dzięki..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?