Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i to ostatecznie jutro?
0
Plusujecie szymka? ludzie czy wy juz do reszty upadliscie na glowe?
0
Damian daj już spokój bo sam spamujesz. Zabawa jest, nie musi być tak sztywno.
0
Szymek inteligentny kmiocie WYJDŹ bo ja cię wykopie
0
To 10-0 :p
0
9-0 ozil podal do di marii ale ten nie trafil w pilke i gol
0
Szymek idź spakuj się do szkoły a nie zawracasz dupe pierdołami.
0
Podbijam 7-0 samobój Pepe!
0
Podbijam! rayo vs real 5-0
0
MECZ PRZEŁOŻONY livesports.pl
0
Real_16 tak mam zapisanego kolege, kibica realu, jak myslicie, dlaczego? :d
0
rayo vs real 3-0
0
:( szkoda
0
Zaraz zaklnę bo co niedługo może Barca B będzie musiała grać?!
0
Co czepiasz się Cesca? Zagrał niezły mecz, fajnie grał z Alexisem tiki take, dobrze podawał i nieźle strzelał, ale kosmos wyprawiał bramkarz. Dla mnie jeden z lepszych w tym spotkaniu.
0
Heh Valdes znowu targał siatką jak z Realem pamiętny mecz :D
0
Gra nie była zła, jak Alves powiedział. Tylko pech i niesamowity mecz bramkarza Granady. Ale tym samym można było wybuchnąć radością w 87 minucie, ależ to był gol :D
0
Fabregas grał dobrze, pokazywał się podawał i miał okazje co najważniejsze. Jednak duże szczęście i pech cesca nie pozwoliły mu się cieszyć z gola. Ale ogólnie niezłe spotkanie. Valdes zagrał świetnie, interwencje z pierwszej połowy, a przede wszystkim z drugiej sam na sam. No i dobre spotkanie pedro i xaviego.
0
oj świetnie valdes
0
dadzą radę wpadnie to zaraz i będziecie szczęśliwi jak dziecko które dostaje loda. Ja zresztą też :D
0
1-0 valdes 94k
0
Obserwujcie Siqueire, który mógł do nas trafić.
0
świetny skład
0
Przypominamy zasady, jakimi kierujemy się podczas wystawiania not: kryterium oceny graczy. Pamiętajcie, że przekonująca argumentacja może wpłynąć na zmianę ocen. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że słowa "przekonująca" i "argumentacja" nie jest równoznaczne z "dla mnie Montoya 4, a Messi 6,5". Tylko naprawdę rzeczowe komentarze będą brane pod uwagę.
I po co to piszecie? Skoro zawsze pojawi się masa dobrych argumentów a ocena nie zostaje zmieniona...
0
Tak Cech przepuścił miedzy nogami z takiego samego kąta i było że bez jego winy, a tu Valdes dosyć trudny strzał i pech i 4.5? Ja bym mu dał 5.5
Fabregas zagrał niezłe spotkanie i autor oglądał chyba inny mecz...
0
Lubię Granadę, ten klub kilka sezonów temu był w 3 lidze i mógł spaść dalej, ale podniósł się i potrafi walczyć. Ale w tym meczu wygrany może być tylko jeden - FC Barcelona! :D
0
A ja dałbym obronę Fontas Bartra i zobaczylibyśmy, który wykorzysta swoją szansę.
0
NIE mogę oglądać meczu. Kto dostał kontuzję? Jak straciliśmy gola?
0
CIEKAWY skład, ale czy nie zaryzykowny? No i nie ma davida, a jest Thiago
0
Za co minusy? Za to że podałem wam informacje? Dzięki..