0

ze składu Celticu powinno się znać Samarasa, Hoopera, Forstera, Brown - to jest jak Puyol, gość gra tam długo i nie rozumiem jak można go nie kojarzyć

0

ten wanyama jest dobry, ostatnio w lidze grał świetnie i strzelił chyba 3 gole! trzeba uważać, hooper to raczej wolny, ale umie strzelać, no a samarasa to każdy chyba zna, tajemniczy gość :D

0

Valdes się zrehabilitował ten strzał Igły

0

moze alves zszedł bo gral źle

0

wynik dobry ale sedzoa....

0

sqr3byq wyjdź hejcie, ty byś wszystko obronił

0

stronka dalej się zacina....

0

myśle że tello zroiłby wiecej niz alexis....

0

remis jest goold

0

koniec?

0

transmisja padła ;/

0

ajjjj nie ten mecz

0

0

remis jest ok

0

kto bił

0

:( ajjjjjjjj

0

padła!!

0

ytansmisja padla

0

................. ;d

0

;//////

0

mi tez

0

remis nie jest zly :D

0

adriano na so to musialo sie tak skonczyc

0

bedzie goraco

0

najsłabiej alves, CESC dobrze, odbiory i w ataku też nieźle

0

real sie kladzie

0

no brawo pedro i messi no ixavi!

0

Alves chyba chce byc w tym psg...

0

Alves pięknie znowu....

0

To była poprawka??? Bo ja widzę masę błędów ;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?