Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ze składu Celticu powinno się znać Samarasa, Hoopera, Forstera, Brown - to jest jak Puyol, gość gra tam długo i nie rozumiem jak można go nie kojarzyć
0
ten wanyama jest dobry, ostatnio w lidze grał świetnie i strzelił chyba 3 gole! trzeba uważać, hooper to raczej wolny, ale umie strzelać, no a samarasa to każdy chyba zna, tajemniczy gość :D
0
Valdes się zrehabilitował ten strzał Igły
0
moze alves zszedł bo gral źle
0
wynik dobry ale sedzoa....
0
sqr3byq wyjdź hejcie, ty byś wszystko obronił
0
stronka dalej się zacina....
0
myśle że tello zroiłby wiecej niz alexis....
0
remis jest goold
0
koniec?
0
transmisja padła ;/
0
ajjjj nie ten mecz
0
0
remis jest ok
0
kto bił
0
:( ajjjjjjjj
0
padła!!
0
ytansmisja padla
0
................. ;d
0
;//////
0
mi tez
0
remis nie jest zly :D
0
adriano na so to musialo sie tak skonczyc
0
bedzie goraco
0
najsłabiej alves, CESC dobrze, odbiory i w ataku też nieźle
0
real sie kladzie
0
no brawo pedro i messi no ixavi!
0
Alves chyba chce byc w tym psg...
0
Alves pięknie znowu....
0
To była poprawka??? Bo ja widzę masę błędów ;o