0

ale upadł

0

villa nie

0

ehhh..

0

wszedł w pole karne i nie ma tam nikogo no cyrk

0

sam mecz sie nie wygra

0

uuhuhuh był by gol

0

szkoda

0

dośrodkowanie w pole po rożnym a tm mały pedro i bartra o lol

0

kto da na 1-1 ;D

0

samaras gość faul i zero protestu :D

0

alexis i masche winni

0

to był błąd w kryciu i pech victor nie obronił nikt by nie obronił dzieci

0

hahha a ci pisza valdesa wina hahhah ale nooby

0

;/////////////

0

masche dzieki

0

samaras :d

0

no właśnie dzięki alexis

0

alexis po co!!!

0

nikogo nie ma na szpicy ;/

0

tylko song w ataku lol

0

kto ma dobrego linka?

0

michal tnie

0

drhtv tnie ;/

0

kurcze linki padaja co jest

0

no zaraz mecz :D

0

Droga redakcjo na tym linku co daliście nie ma meczu...

0

a na nsport nudny mecz

0

co powiedzieli komentatorzy?

0

myslę, że adriano bedzie grywał bardziej w pomocy

0

typ: 3-0 Adriano, Messi, Iniesta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?