Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Domino to po co piszesz głupoty ? a jarasz się minusami :)
0
no szkoda Valdesa, bo ostatnio pokazal ze wraca do formy, a traci bramki pechowo. Jak nie samobój to rykoszet itp..
0
szkoda, że nie 3-0/..............
0
dobić ich...
0
ale szybkość alby :d
0
lol gościa zbanowaliście za jeden komentarz... ten spamuje co chwilę linkami z dziwkami i nie ma bana?! czas umierać..
0
może wreszcie ktoś tego zboka zbanuje
0
fajnie Song się cieszył :D
0
Tello, Fabs i Dos Santos in w 2 połowie
0
jak będzie 4-1 to będę spokojny ;-]
0
ufffffff
0
wow Messi
0
hmm wrzutka ;o
0
omg Villa biega po spalonym....
0
jaka cieszynka bo mi zacieło ;d
0
uuuuuuuu
0
niby jak Valdes miał dobrze obronić skoro po nogach Puyola przeszło? Ogar dzieciaki i won
0
norwich united 1 0 omg
0
czyli po staremu
0
brawo Alba i Messi
0
Goetze gdzie jest???????? Świetny piłkarz i gra jakby miał 30 ( w sensie doświadczenia) i nie ma go tu a jest Pogba? haha
0
Gościu masz wyżej napisane.......
Hiszpania: Víctor Valdés (Iker Casillas m.58); Juanfran, Javi Martínez, Raúl Albiol, Jordi Alba (Sergio Ramos m.58); Sergio Busquets, Beñat Etxebarria; Andrés Iniesta (Cesc Fábregas m.46), Juan Mata (Jesús Navas m.46), Pedro Rodríguez (Roberto Soldado m.46), David Villa (Markel Susaeta m.72).
0
Fajnie, że zagrał Valdes, ale Iker nawet w meczu z Panamą gdy jest 3-0 , 4-0 musi wejść... Szkoda Montoyi
0
a z tych to Ben Arfa, Badu, Messi
0
Cisse z Newcastle miał najładniejszy
0
szkoda..
0
Valdes ładnie dziś wzbronił tą główkę.
0
koniecc
0
Messsiiiiiiiiiiii
0
zmiany jakieś