0

Domino to po co piszesz głupoty ? a jarasz się minusami :)

0

no szkoda Valdesa, bo ostatnio pokazal ze wraca do formy, a traci bramki pechowo. Jak nie samobój to rykoszet itp..

0

szkoda, że nie 3-0/..............

0

dobić ich...

0

ale szybkość alby :d

0

lol gościa zbanowaliście za jeden komentarz... ten spamuje co chwilę linkami z dziwkami i nie ma bana?! czas umierać..

0

może wreszcie ktoś tego zboka zbanuje

0

fajnie Song się cieszył :D

0

Tello, Fabs i Dos Santos in w 2 połowie

0

jak będzie 4-1 to będę spokojny ;-]

0

ufffffff

0

wow Messi

0

hmm wrzutka ;o

0

omg Villa biega po spalonym....

0

jaka cieszynka bo mi zacieło ;d

0

uuuuuuuu

0

niby jak Valdes miał dobrze obronić skoro po nogach Puyola przeszło? Ogar dzieciaki i won

0

norwich united 1 0 omg

0

czyli po staremu

0

brawo Alba i Messi

0

Goetze gdzie jest???????? Świetny piłkarz i gra jakby miał 30 ( w sensie doświadczenia) i nie ma go tu a jest Pogba? haha

0

Gościu masz wyżej napisane.......

Hiszpania: Víctor Valdés (Iker Casillas m.58); Juanfran, Javi Martínez, Raúl Albiol, Jordi Alba (Sergio Ramos m.58); Sergio Busquets, Beñat Etxebarria; Andrés Iniesta (Cesc Fábregas m.46), Juan Mata (Jesús Navas m.46), Pedro Rodríguez (Roberto Soldado m.46), David Villa (Markel Susaeta m.72).

0

Fajnie, że zagrał Valdes, ale Iker nawet w meczu z Panamą gdy jest 3-0 , 4-0 musi wejść... Szkoda Montoyi

0

a z tych to Ben Arfa, Badu, Messi

0

Cisse z Newcastle miał najładniejszy

0

szkoda..

0

Valdes ładnie dziś wzbronił tą główkę.

0

koniecc

0

Messsiiiiiiiiiiii

0

zmiany jakieś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?