0

Villa nie wejdzie :(

0

Pique...

0

Pedro asysta?

0

no kurwa i o tym mówiłem ja jebie ;/

0

nie bawić się...

0

jakby się położył to by był karny

0

ufff ;]

0

kurde mają taką technikę i zamiast podać jedną piłe jak idą z kontry........

0

pilka nie lubi pedro :D

0

dobra 2 polowa i powtórkę pierwszej akceptuje :D

0

Valdes wolałbym żeby jakąś interwencje miał bo potem nagle w 80 minucie oddadzą trudny strzał i obroń to ;/

0

Scorpion jest i jest zabawa :D ja zawsze mam polewkę z niego :D nie traktujcie go na serio to będziecie w humorze :)

0

Thiago, Villa i Tello w drugiej

0

Jak bd karny to dajcie strzelić Pedro, by uwiecznić dobre występy golem

0

martwi tylko mnie jedno, że Barca na 1 bramkę czeka z nieba i potem dopiero ciśnie. Bo do pierwszej bramki wyglądało to przeciętnie

0

Pedro nie strzela ale gra dobrze, dużo rozgrywa i zapi.. jak Bolt. Skoro Adriano strzela to mi to pasuje. Nie ma w tej chwili lepszej jedenastki (wyj.obr.)

0

pedro genialnie podał do alby!

0

Pedro zaje.. podał :D Co wy chcecie szkoda Messiego

0

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

kurde kontuzja chyba ;/

0

co oni się tak plączą dzisiaj

0

uważnie w obronie by czyste konto i zwycięstwo było

0

no podaj to wcześniej ;//// marzy mi się gol z kontry......

0

pedro gol lobem :P

0

o nieee rożny ;/

0

iść za ciosem na 3-0

0

Valdes dajesz prostopadłe :D

0

kurde szkoda, że samobój :(

0

szkoda, że Messi się wtedy zaplątał bo jakby strzelił to asystę miałby Valdes :D

0

WTF? A gdzie Ben Arfa? Cisse?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?