Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa nie wejdzie :(
0
Pique...
0
Pedro asysta?
0
no kurwa i o tym mówiłem ja jebie ;/
0
nie bawić się...
0
jakby się położył to by był karny
0
ufff ;]
0
kurde mają taką technikę i zamiast podać jedną piłe jak idą z kontry........
0
pilka nie lubi pedro :D
0
dobra 2 polowa i powtórkę pierwszej akceptuje :D
0
Valdes wolałbym żeby jakąś interwencje miał bo potem nagle w 80 minucie oddadzą trudny strzał i obroń to ;/
0
Scorpion jest i jest zabawa :D ja zawsze mam polewkę z niego :D nie traktujcie go na serio to będziecie w humorze :)
0
Thiago, Villa i Tello w drugiej
0
Jak bd karny to dajcie strzelić Pedro, by uwiecznić dobre występy golem
0
martwi tylko mnie jedno, że Barca na 1 bramkę czeka z nieba i potem dopiero ciśnie. Bo do pierwszej bramki wyglądało to przeciętnie
0
Pedro nie strzela ale gra dobrze, dużo rozgrywa i zapi.. jak Bolt. Skoro Adriano strzela to mi to pasuje. Nie ma w tej chwili lepszej jedenastki (wyj.obr.)
0
pedro genialnie podał do alby!
0
Pedro zaje.. podał :D Co wy chcecie szkoda Messiego
0
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
kurde kontuzja chyba ;/
0
co oni się tak plączą dzisiaj
0
uważnie w obronie by czyste konto i zwycięstwo było
0
no podaj to wcześniej ;//// marzy mi się gol z kontry......
0
pedro gol lobem :P
0
o nieee rożny ;/
0
iść za ciosem na 3-0
0
Valdes dajesz prostopadłe :D
0
kurde szkoda, że samobój :(
0
szkoda, że Messi się wtedy zaplątał bo jakby strzelił to asystę miałby Valdes :D
0
WTF? A gdzie Ben Arfa? Cisse?