Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
konrado hha co tam, że połowa świata jak nie większość nie wie kto to jest Aboutreika ;d żyj sobie w tych świadomościach
0
Chitalu rządzi :D Szkoda jednak, że cała Zambia zginęła wtedy. Ale jak widać mimo to teraz potrafili wygrać mistrzostwa Afryki.
0
A co zambia nie zasłużyła? Zasłużyli.
0
Nadal kibicuje realowi ale lubi barce co już nie raz pokazywał
0
Federer jest legendą, ale od ponownego powrotu na kort gra dobrze ale nie najlepiej
0
Niestety ale wyszło ile dzieciaków tu siedzi. Dlaczego? Bo napisałem to:
Zobacz profil użytkownika
Wyślij wiadomość do użytkownika
oceniono 5 razy-3 Saviola88, 23 minuty temu:
Ja wolę Nadala, a kibicuje Monfilsowi :D
minusów mam już 3 ehh
0
Ja wolę Nadala, a kibicuje Monfilsowi :D
0
Hehe ale żal mu coś ściska :D wiadomo co :D
0
V.V za nisko. Ratował dupę drużynie a wiadomo wygraliśmy jednym golem. Za długie układanie piłki napastnika wini się obrońcy którzy co robili? A i ocena niedokończona tzn opis
0
Haha wszyscy sie nie zgadzają oprócz oczywiscie scorpiona22.
0
*mazi
0
Podmeczonego rywala
0
Nasi slabe to jest twoje gadanie.. alexis zrobił więcej dzieciaku moze dlatego że wszedł na podm
0
Luca no zambijski piłkarz , który w roli trenera zginął w katastrofie lotniczej w raz z całą reprezentacja strzelił w 72 roku 107 goli
0
Pedro gralby dużo lepiej na szpicy
0
Ładnie gra pedro
0
Pedro słabo ? Gdyby nie on to... Tp że nie strzela nie oznacza że gra słabo dzieci
0
MVP!!
0
Hmm stawiam 1-3
0
Marca - dalej chyba czytać nie trzeba
0
Świetny piłkarz, jeden z najlepszych na szpicy. Lubię go i podobał mi się jego gra z Ronim i Henry'm te ich cieszynki :D
No ale Pep nie najlepiej dogadywał się z nim no i wyszło jak wyszło, szkoda.
0
kardynał u mnie jak czasem tam zaglądnąłem to tylko on mnie z redaktorów denerwował. Jeśli pisze coś sam tą często jest to nieprawdą..
0
Oglądam każdy mecz BVB od dwóch sezonów (małe wyjątki) i w tym sezonie obrona jest słaba. Hummels co mecz błąd, Subotić w kratkę, Schmelzer trzyma poziom, Piszczek jak zwykle świetnie w off średnio w df. Weidenfeler też mecze życia przeplata takimi co błąd na błędzie. Jest to kolosalna różnica z poprzedniego sezonu.
0
Nie no znowu ten scorpion tu jest?
0
na plus valdes, messi wiadomo
0
szok..
0
alba o_0
0
pedro szkoda że się nie przełamał
0
alexis...
0
alexissss najgorszy gracz meczu traci piłki jak amatror