0

konrado hha co tam, że połowa świata jak nie większość nie wie kto to jest Aboutreika ;d żyj sobie w tych świadomościach

0

Chitalu rządzi :D Szkoda jednak, że cała Zambia zginęła wtedy. Ale jak widać mimo to teraz potrafili wygrać mistrzostwa Afryki.

0

A co zambia nie zasłużyła? Zasłużyli.

0

Nadal kibicuje realowi ale lubi barce co już nie raz pokazywał

0

Federer jest legendą, ale od ponownego powrotu na kort gra dobrze ale nie najlepiej

0

Niestety ale wyszło ile dzieciaków tu siedzi. Dlaczego? Bo napisałem to:



Zobacz profil użytkownika
Wyślij wiadomość do użytkownika

oceniono 5 razy-3 Saviola88, 23 minuty temu:

Ja wolę Nadala, a kibicuje Monfilsowi :D


minusów mam już 3 ehh

0

Ja wolę Nadala, a kibicuje Monfilsowi :D

0

Hehe ale żal mu coś ściska :D wiadomo co :D

0

V.V za nisko. Ratował dupę drużynie a wiadomo wygraliśmy jednym golem. Za długie układanie piłki napastnika wini się obrońcy którzy co robili? A i ocena niedokończona tzn opis

0

Haha wszyscy sie nie zgadzają oprócz oczywiscie scorpiona22.

0

*mazi

0

Podmeczonego rywala

0

Nasi slabe to jest twoje gadanie.. alexis zrobił więcej dzieciaku moze dlatego że wszedł na podm

0

Luca no zambijski piłkarz , który w roli trenera zginął w katastrofie lotniczej w raz z całą reprezentacja strzelił w 72 roku 107 goli

0

Pedro gralby dużo lepiej na szpicy

0

Ładnie gra pedro

0

Pedro słabo ? Gdyby nie on to... Tp że nie strzela nie oznacza że gra słabo dzieci

0

MVP!!

0

Hmm stawiam 1-3

0

Marca - dalej chyba czytać nie trzeba

0

Świetny piłkarz, jeden z najlepszych na szpicy. Lubię go i podobał mi się jego gra z Ronim i Henry'm te ich cieszynki :D

No ale Pep nie najlepiej dogadywał się z nim no i wyszło jak wyszło, szkoda.

0

kardynał u mnie jak czasem tam zaglądnąłem to tylko on mnie z redaktorów denerwował. Jeśli pisze coś sam tą często jest to nieprawdą..

0

Oglądam każdy mecz BVB od dwóch sezonów (małe wyjątki) i w tym sezonie obrona jest słaba. Hummels co mecz błąd, Subotić w kratkę, Schmelzer trzyma poziom, Piszczek jak zwykle świetnie w off średnio w df. Weidenfeler też mecze życia przeplata takimi co błąd na błędzie. Jest to kolosalna różnica z poprzedniego sezonu.

0

Nie no znowu ten scorpion tu jest?

0

na plus valdes, messi wiadomo

0

szok..

0

alba o_0

0

pedro szkoda że się nie przełamał

0

alexis...

0

alexissss najgorszy gracz meczu traci piłki jak amatror

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?