0

Valdes hehe :D

0

W sondzie Villa jest dwa razy xd

0

Pedro: o co chodzi? :D

0

0

Fajne zdjęcia z treningu, polecam :D

0

Pedro nie grał źle, ale dziś więcej grano na alexisa

0

PROSZĘ O TRZY RZECZY

1. Link do sytuacji kibic - Messi
2. Był hołd dla Deco, Sylvinho i Keity? Jak tak to link,,,
3. Ban dla hipokryty Scorpiona

0

ehh ył ten hołd czy nie

0

zaraz pier... tego scorpiona ale gość ma zjechane życie

0

był ten hołd??/

0

i był ten hołd?

0

ma ktoślink do sytuacji z kiibicem ??

0

i jak?

0

BYŁ TEN HOŁD DLA DECO, SYLVINHO I KEITY?

0

ej był ten hołd dla deco i sylvinho i keity???

0

gdyby nie Adriano

0

ile jest? :(

0

zacina jak cholera

0

4-1 dobić

0

Villa gra słabo

0

............. nie moge ogladac

0

ale tnie

0

villa nic nie gra a i tak villa villa,,,, obiektywizmu trochę

0

ehhhhh

0

pedrooo

0

pedro!

0

grają

0

scorpion pewnie napisze, że gol ze spalonego ahaha

0

Proszę o bana dla Scorpiona222 dla dobra serwisu

0

skuteczni :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?