Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes hehe :D
0
W sondzie Villa jest dwa razy xd
0
Pedro: o co chodzi? :D
0
Masz
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/galeria-d-imatges/entrenament-16-12-12
Nie usuwać, robię przysługę :D
0
Fajne zdjęcia z treningu, polecam :D
0
Pedro nie grał źle, ale dziś więcej grano na alexisa
0
PROSZĘ O TRZY RZECZY
1. Link do sytuacji kibic - Messi
2. Był hołd dla Deco, Sylvinho i Keity? Jak tak to link,,,
3. Ban dla hipokryty Scorpiona
0
ehh ył ten hołd czy nie
0
zaraz pier... tego scorpiona ale gość ma zjechane życie
0
był ten hołd??/
0
i był ten hołd?
0
ma ktoślink do sytuacji z kiibicem ??
0
i jak?
0
BYŁ TEN HOŁD DLA DECO, SYLVINHO I KEITY?
0
ej był ten hołd dla deco i sylvinho i keity???
0
gdyby nie Adriano
0
ile jest? :(
0
zacina jak cholera
0
4-1 dobić
0
Villa gra słabo
0
............. nie moge ogladac
0
ale tnie
0
villa nic nie gra a i tak villa villa,,,, obiektywizmu trochę
0
ehhhhh
0
pedrooo
0
pedro!
0
grają
0
scorpion pewnie napisze, że gol ze spalonego ahaha
0
Proszę o bana dla Scorpiona222 dla dobra serwisu
0
skuteczni :D