Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lama patrz niżej, napisałem prawie to samo bez trenera Atletico ale w sumie masz racje i dostałem cztery minusy :-)
0
1. Messi 2. Iniesta 3. Petr Cech
1. Del Bosque 2. Di Matteo 3. Jose/Ferguson
0
Napisałem prawdę i już trzy minusy. Hejterzy To nie jest za piękną grę, tylko za trofea . W trójce powinien być Del Bosque, Di Matteo i Ferguson/Mourinho
Pep to świetny trener dla mnie najlepszy ale zdobył tylko Puchar Hiszpanii co nie powinno go stawiać przed trenerem który nie ważne czy to dzięki niemu ważne, że to on zdobył LM i Puchar Anglii.
0
Trenerzy to przesadzili.... Gdzie jest Di Matteo w końcu co jak co ale wygrał puchar Anglii i Ligę mistrzów.
0
dawać bramkę FCB !
0
chelsea koniec 0:0
0
2 połowa :)
0
Citizens 2:0 :)
0
ktoś tu pisał o wygranej za remis chelsea i city to City prowadzi 1:0 :) Balotelli strzelcem bramki :)
0
57,655 Culés are at the Camp Nou for tonight's Cup match against Alavés. Więc dla nich trzeba się postarać o dobrą gre
0
ochłoda na przerwę :)
0
kettger yhym bo cię usłyszą :)
0
i po co było tak narzekać ???
0
i co ???
0
no villa :)
0
biotec23 lepiej ją mieć niż ciągle biegać za nią i martwić się tym by rywal nie zagroził bramce , kurcze nie ma co siać paniki ,
0
Villa dajesz no ! Ma szanse pokazać się
0
spokojnie :)
0
W weekend mecz z Bilbao więc chcą oszczędzać ,
0
72% posiadania piłki przez Barcę
0
3:0 byłlo
0
hehe Maciej i inne dzieci nie umieją czytać. Napisałem że jakby Levante wykorzystało choć jeden strzał to nie było by tak kolorowo bo zamurowało by całe pole karne i czterech nie strzelili byśmy! A potem ten karny no i nie wiadomo jakby się potoczył mecz, ale co tam ja rozumiem, że tutaj zaglądają tacy :)
0
Valdes powinien dostać 10, gdyby puścił choć z jeden strzał Levante kolorowe by nie było, gdyby nie obronił karnego mogłoby być ciężko. Obrona nie pomaga Victorowi w tym sezonie.
0
Szkoda, że obrona mu w tym sezonie nie pomaga. Ale na prawdę stara się jak może i kilka błędów nie może przekreślać jego umiejętności.
0
Może Valdes nie jest jednym z najlepszych. Ale jest bardzo dobry i najlepszy dla Barcelony!
0
Chciałbym zobaczyć Oiera...
Oier
Planas---Puyol----Masche---Adriano
JDS---Sergi Roberto---Thiago
Deulofeu---Villa---Tello
Zmiany Song in, Montoya in, Pedro in
0
"Pamiętajcie, że przekonująca argumentacja może wpłynąć na zmianę ocen. " Myślę, że w stosunku do Pedro i Messiego argumentacji wiele było i na pewno jakaś była sensowna... czekam na ruch redakcji, która pewnie nawet tego nie przeczyta.,.,
0
Gdyby Valdes nie wyszedł wtedy to była by sytuacja sam na sam, bo obrońcy przysnęli... czemu mnie to nie dziwi.... brawo V.V
0
Pedro 5?! Chyba ktoś oglądał inny mecz... jak z tej główki miał strzelić? Jest niski piłka za wolno spadała a jakby ją przyjął obrońca by mu ją wybił. Asysta genialna i za nią należy się co najmniej oczko wyżej. Ruchliwy cały mecz biegał jak szalony i pressing stosował. Dobrze rozgrywał i jak dla mnie przynajmniej 6.5!
0
Hmm ten Abramowicz to już sam nie wie czego chce. Gościu może trener jaki był taki był, ale wygrał pierwszą w historii tego klubu ligę mistrzów! W tym sezonie zaczął grać ofensywnie i miał lekki kryzys, a Abra go zwolnił.. nie chce by szedł tam Guardiola bo sezon maks potrenuje i zwolnią go...