Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
JAK grają? Bo nie mogę oglądać
0
Hahha Valdes najlepszy :D
0
5-0 świetnie! Dobry mecz victora,fabregasa i messiego
0
Eric co tak śpiewają? .:D
0
ehh cisna
0
Victor ładnie
0
DAĆ barce b w next meczu, bo pierwsza drużyna słabo. Potem jak ci słabo to następna drużyna - teoria hejtero
0
Oby czyste konto miał, potrzebuje tego!
0
fabs out messi out za slabi..
0
Po 3-0 i będę pewny.
0
Edytka
0
v.v !
0
nie no piszczek w off lepszy niz montoya i takie sa realia, ale w def to montoya dorownuje
0
Jazda!
0
DZIECI przystosowały się że barca bd wygrywac 4-0 i hejtuja bo jest tylko 0-1
0
valdek powinien obronic karny w 90min to moze zamknal by usta dzieciakom
0
Eric ma racje ale szkoda mi słów na tych dzieci. Przestańcie narzekać już na victora, bo żałośni jesteście, wstyd.
0
CHCIAŁBYM żeby było do zera, to ważne dla defensywy, bo jest co mecz to inna..
0
Trzeba na 2-0 strzelic
0
SPOKÓJ DZIECI
0
0
:DDDD
0
Ale dzieci
0
Mazi nic nie gra cała drużyna nawet messi, więc nie oczekuj, że Pedro poderwie cala ekipe
0
Trusia!!!
0
gol bd zaraz czuje to
0
Kosmitaroger nie wysyłaj linków do takich stron
0
PISZCIE mniej więcej co się dzieje w meczu, bo oglądać nie mogę :(
0
*Song miał być.
0
Son wydaje się taki jakby nie widział co to radość z gola ;d