0

JAK grają? Bo nie mogę oglądać

0

Hahha Valdes najlepszy :D

0

5-0 świetnie! Dobry mecz victora,fabregasa i messiego

0

Eric co tak śpiewają? .:D

0

ehh cisna

0

Victor ładnie

0

DAĆ barce b w next meczu, bo pierwsza drużyna słabo. Potem jak ci słabo to następna drużyna - teoria hejtero

0

Oby czyste konto miał, potrzebuje tego!

0

fabs out messi out za slabi..

0

Po 3-0 i będę pewny.

0

Edytka

0

v.v !

0

nie no piszczek w off lepszy niz montoya i takie sa realia, ale w def to montoya dorownuje

0

Jazda!

0

DZIECI przystosowały się że barca bd wygrywac 4-0 i hejtuja bo jest tylko 0-1

0

valdek powinien obronic karny w 90min to moze zamknal by usta dzieciakom

0

Eric ma racje ale szkoda mi słów na tych dzieci. Przestańcie narzekać już na victora, bo żałośni jesteście, wstyd.

0

CHCIAŁBYM żeby było do zera, to ważne dla defensywy, bo jest co mecz to inna..

0

Trzeba na 2-0 strzelic

0

SPOKÓJ DZIECI

0

0

:DDDD

0

Ale dzieci

0

Mazi nic nie gra cała drużyna nawet messi, więc nie oczekuj, że Pedro poderwie cala ekipe

0

Trusia!!!

0

gol bd zaraz czuje to

0

Kosmitaroger nie wysyłaj linków do takich stron

0

PISZCIE mniej więcej co się dzieje w meczu, bo oglądać nie mogę :(

0

*Song miał być.

0

Son wydaje się taki jakby nie widział co to radość z gola ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?