0

Najpodobniejsi są Valdes Pique Xavi i Iniesta :D

0

I za co minsuy dzieciaki? Może argument ekhm?

0

Mój skład i nie minusujcie, bo podkreślam to mój skład:
Valdes-Alves-Pique(Song)-Mascherano-Alba-Busquets-Xavi-Iniesta(CESC)-Villa-Messi-Pedro

Nawias oznacza, że może być ten zależnie od formy po kontuzji. W drugiej połowie ALEXIS, Tello i ktoś do wyboru.

0

Spoko gość lubię Go i pamiętam jego bramki :)

0

MVP na Real, nie ryzykowac kontuzji

0

Myślę, że nie musimy wystawiać najmocniejszego, ale na pewno fdosyć mocny skład, bo nie można lekceważyć Benfici, a 3 pkt są potrzebne.

Valdes-Alves-Masche-Bartra-Adriano-Song-CESC-Xavi-Tello-Messi-Alexis

W 2 połowie Busquets, Iniesta (na kokilka minut by ograł troszkę chociaż się), Villa

0

ronaldo farci to fakt bo jak nazwac drugi gol

0

Tak liczyłem że wtoPi real po tym jak przegrywal 0-1... deportivo dalo dupy..

0

MÓJ SKŁAD: valdes-alves-pique-mascherano-busi-xavi-fabregas-messi-villa-pedro w drugiej polowie iniesta,tello, song lub alexis

0

Wy tego nie rozumiecie?? David gra wchodząc z ławki bo gra wtedy najlepiej. Do tej pory po kontuzji zagrał raz od początku i nie strzelił wtedy. A jak wchodzi to strzela. Zrobił się z niego joker jak z lewego w pierwszym sezonie bvb. Dlatego tito powinien dalej stawiać na niego od drugiej połowy, na zmęczonych rywali gra świetnie i nie chce tego zmieniać.

0

Niestety, ale jeśli nie trafimy do sześćdziesiątej minuty to zostanie to chore jeden zero......

0

Valdka zaskoczyło, nie ma co go winić. Błąd Alvesa

0

Bo sevilla to nie osa.. Czuje, że może taki wynik zostać, Bo sevilla potrafi się bronić...

0

Alves chce odejść czy co, podlizuje się ostatnio madrytowi i teraz przez niego gol...

0

NIE oglądam meczu gdyż nie mogę i pisze z komórki, dlatego proszę piszcie mniej więcej co się dzieje w meczu, dzięki.

0

I za co minusy jedna pomyłka tylko!

0

valdes-alves-song-mascherano-alba-busquets-xavi-fabregas-messi-villa-pedro

0

Wiem to było dla żartów a jakiś gimbus minusuje..

0

BĘDZIE mecz na nce? :p

0

Abi to wielki człowiek. Chyba każdy kibic Barcy go lubi i nie tylko :-) Jest wielki, ale uważam, że powrót jego do sportu jest złą decyzją. Facet po takim czymś nie powinien tak ryzykować zdrowia mimo iż sam chciałbym aby zagrał jeszcze w trykocie Barcy to powinien przede wszystkim dbać właśnie o zdrowie, bo wiadomo, że takie coś jak przeszczep to nie błachostka..

0

Wróci do formy, Pedro wrócił , Fabs już powoli wraca to i Alexis wróci. Marca nie ma o czym pisać to niech napisze o wybornej formie Ronaldo bo jest o czym.. :-)

0

I co dalej nie patrzycie na nasze argumenty... po co to w takim razie piszecie?....

0

Za twoich czasów nie było Barcelony

0

za moich czasów nie było takich troli jak jemzupke

0

Spokojnie, zobaczymy w meczu z Sevillą i Realem. Wtedy będzie można ocenić formę zawodników. Piłkarze zagrają na 100% i dadzą z siebie wszystko, więc wtedy będzie można ocenić, czy ktoś jest pewny czy też nie, a nie po meczach, w którym połowa składu gra na luzie licząc, że sam mecz się wygra.

~piotrek spoko przeczytaj tytuł...

0

Świetnie, to dobra wiadomość. Gratu Valdes, graty obrona!

0

Niee, zupki były mocne i dobre, ale niejadalne, tak się przyjęło, że kamienie jadalne i lepsze.

0

BYŁY ale niejadalne. Kamienie były lepsze, więc zupek się nie jadło.

0

Jemzupke czytać nie umiesz? Napisałem że za moich czasów nie jadło się zupek, a nie że ich nie było...

0

Jemzupke za moich czasow nie jadło się zupek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?