Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
prawiee
0
prosze niech ktoś poratuje linkiemm
0
co 5 sekund się tnie ;/
0
da ktos ten link
0
alexis słabooo
0
tnie ;/
0
co z tym linkiem
0
ufffff
0
drhtv tnie
0
ehh gg
0
da ktoś link?
0
Pedro >villa
0
Od bramek jest Messi , taka taktyka
0
Wielu chce Ville za osobowość ale trzeba też coś grać... Ja go lubię ale denerwuje mnie jego bieganie na spalonym cały czas
0
D1os ale pedro przynajmniej się rusza a David biega po spalonym
0
Piachu haha nie mów lepiej o nim,bo zaraz się pojawi
0
A czego ma być David skoro gra słabo ?
1
Pewnie o 12 zaczną
0
No właśnie, zaczęli?
0
Proszę o pisanie na bieżąco tutaj kto z kim będzie grał. Bardzo proszę
0
Real United :D
0
Jak będzie losowanie to piszcie tutaj pokolei kto z kim, proszę bo jestem w sql
0
"Minusujcie mnie, ale powiem coś co chyba każdy trzeźwo myślący kibic Barcelony by powiedział - Valdes nie zasługuje na grę w FC Barcelonie. To nasz najsłabszy punkt, jest on bramkarzem TYLKO dobrym. W Barcelonie nie możesz być dobry, musisz być bardzo dobry, genialny, perfekcyjny. Z całym szacunkiem dla Victora, ale nie chcę go widzieć między słupkami Dumy Katalonii. Przydałby nam się taki bramkarz jak Neuer, Hart, Casillas czy Cech. Liczę że Victor zdejmie barwy Blaugrana, a zastąpi go ktoś kto jest godzien bronić w najlepszym klubie świata - nie, Valdes zdecydowanie nie jest taką osobą."
Wiedziałem, że będą osoby, które chcą Casillasa, Neura, Harta hah ja zawsze z takich ludzi mam śmiech, bo nie znają się kompletnie na piłce. Ehh szkoda, że to kibice Barcelony :(
0
Świetny Gk idealny dla Barcy, świetna wiadomość.
0
Chciałbym żeby sprowadzili Harta czy tam Neuera tylko po to, żeby zobaczyć po sezonie komentarze: Gdyby V.V był w bramce to mielibyśmy mistrzostwo " Bo na stówkę takie by były
0
go widziała i uważa że jest najlepszy a taka prawda, że gdyby Victor bronił w innej drużynie co obrona nie jest świetna to byłby może najlepszy, bo przypomnę, że jeśli jest wiele strzałów na bramkę to V.V gra koncertowo a nie jeden strzał...
0
zibiku szkoda słów ja nawet nie komentuje tych co chcą Llorisa, Harta bo obejrzeli dwa mecze w Tv gdzie tańczyli na bramce. Ale nie wiedzą, że w co drugim meczu puszczają szmaty. Hart ładnie dał d*py w meczu z Realem, ale to mecz z BVB był w TV i większość 'kibiców'
0
Chociaż ta dobra wiadomość
0
Jest i Scorpion222, który jak zwykle krytykuje haha
0
Scorpion222 wyjdź