0

prawiee

0

prosze niech ktoś poratuje linkiemm

0

co 5 sekund się tnie ;/

0

da ktos ten link

0

alexis słabooo

0

tnie ;/

0

co z tym linkiem

0

ufffff

0

drhtv tnie

0

ehh gg

0

da ktoś link?

0

Pedro >villa

0

Od bramek jest Messi , taka taktyka

0

Wielu chce Ville za osobowość ale trzeba też coś grać... Ja go lubię ale denerwuje mnie jego bieganie na spalonym cały czas

0

D1os ale pedro przynajmniej się rusza a David biega po spalonym

0

Piachu haha nie mów lepiej o nim,bo zaraz się pojawi

0

A czego ma być David skoro gra słabo ?

1

Pewnie o 12 zaczną

0

No właśnie, zaczęli?

0

Proszę o pisanie na bieżąco tutaj kto z kim będzie grał. Bardzo proszę

0

Real United :D

0

Jak będzie losowanie to piszcie tutaj pokolei kto z kim, proszę bo jestem w sql

0

"Minusujcie mnie, ale powiem coś co chyba każdy trzeźwo myślący kibic Barcelony by powiedział - Valdes nie zasługuje na grę w FC Barcelonie. To nasz najsłabszy punkt, jest on bramkarzem TYLKO dobrym. W Barcelonie nie możesz być dobry, musisz być bardzo dobry, genialny, perfekcyjny. Z całym szacunkiem dla Victora, ale nie chcę go widzieć między słupkami Dumy Katalonii. Przydałby nam się taki bramkarz jak Neuer, Hart, Casillas czy Cech. Liczę że Victor zdejmie barwy Blaugrana, a zastąpi go ktoś kto jest godzien bronić w najlepszym klubie świata - nie, Valdes zdecydowanie nie jest taką osobą."

Wiedziałem, że będą osoby, które chcą Casillasa, Neura, Harta hah ja zawsze z takich ludzi mam śmiech, bo nie znają się kompletnie na piłce. Ehh szkoda, że to kibice Barcelony :(

0

Świetny Gk idealny dla Barcy, świetna wiadomość.

0

Chciałbym żeby sprowadzili Harta czy tam Neuera tylko po to, żeby zobaczyć po sezonie komentarze: Gdyby V.V był w bramce to mielibyśmy mistrzostwo " Bo na stówkę takie by były

0

go widziała i uważa że jest najlepszy a taka prawda, że gdyby Victor bronił w innej drużynie co obrona nie jest świetna to byłby może najlepszy, bo przypomnę, że jeśli jest wiele strzałów na bramkę to V.V gra koncertowo a nie jeden strzał...

0

zibiku szkoda słów ja nawet nie komentuje tych co chcą Llorisa, Harta bo obejrzeli dwa mecze w Tv gdzie tańczyli na bramce. Ale nie wiedzą, że w co drugim meczu puszczają szmaty. Hart ładnie dał d*py w meczu z Realem, ale to mecz z BVB był w TV i większość 'kibiców'

0

Chociaż ta dobra wiadomość

0

Jest i Scorpion222, który jak zwykle krytykuje haha

0

Scorpion222 wyjdź

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?