0

Szpakowski to dno, pokazują akcje bramkowa tylko dlatego że była ręką a ten milczy i na końcu no tak świetna akcja

0

Pedro najlepiej jak dla mnie. Iniesta też nieźle ale za dużo strat. Pachnie mi tu sensacja

0

Są już składy?

0

Jak można stwierdzić po moim nicku również go lubię ;)

0

Pinto
Adriano Puyol Pique Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Pedro Messi Villa

W drugiej połowie Thiago, Fabregas, Tello

0

Valdek dobry humor z Pique i Pedro ;)

0

Nie znajdziemy lepszego Gk dla Barcy :(

0

Ale mnie denerwują ludzie z tym Hartem. Widać że g.wno się znają na filozofii gry Barcy ;/

0

Lubię Go jednak jest za słąby na FCB. Popełnia mnóstwo prostych błędów, a w Barcelonie jeden błąd i lincz..

0

real juz gra

0

skonczy sie pewnie 1-6

0

ibiza a ja chce bys jak najszybciej opuscil ta strone

0

ehh la liga i te wyniki

0

dobrze ze przerwa :D

0

powiem tak valencia - wstyd dla mnie to kara powinna być dla tego zespolu od zarzadu bo tak grac u siebie zeby przegrywac w 1 polowie 0-5 no to cos jest nie tak

0

0

koszmar jak taka valencia moze u siebie...

0

omg ja zwolnilbym trenera za taka gre przeciez to hanba to juz trzecioligowiec lepiej zgrałby

0

hehe VALENCIA gra u siebie i takie gó,no

0

ale Valencia to drewno

0

Python ale Ty nie myślisz

0

nahslabszy mecz w sezonie

0

na plus to chyba tylko Iniesta i valdes

0

wytlumaczy mi ktos jak tacy zawodnicy jak pilkarze fcb daja sie w dwoch ograc jednemu z sociedad ktory wrzuca lekko po ziemi di dwoch kryjacych nie daje rady

0

zasluzone, na minus wiekszosc graczy, jesli oni mysla ze na stojaco da sie wygrac kazdy mecz to maja nauczke

0

Bardzo dobrze na stojąco się nie wygra

0

Słabo

0

Krycie jak u amatarow

0

Przecież valdes kur był bez szans rykoszet był

0

Ja prdl jak amatorzy, takie beznadzieine krycie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?