Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szpakowski to dno, pokazują akcje bramkowa tylko dlatego że była ręką a ten milczy i na końcu no tak świetna akcja
0
Pedro najlepiej jak dla mnie. Iniesta też nieźle ale za dużo strat. Pachnie mi tu sensacja
0
Są już składy?
0
Jak można stwierdzić po moim nicku również go lubię ;)
0
Pinto
Adriano Puyol Pique Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Pedro Messi Villa
W drugiej połowie Thiago, Fabregas, Tello
0
Valdek dobry humor z Pique i Pedro ;)
0
Nie znajdziemy lepszego Gk dla Barcy :(
0
Ale mnie denerwują ludzie z tym Hartem. Widać że g.wno się znają na filozofii gry Barcy ;/
0
Lubię Go jednak jest za słąby na FCB. Popełnia mnóstwo prostych błędów, a w Barcelonie jeden błąd i lincz..
0
real juz gra
0
skonczy sie pewnie 1-6
0
ibiza a ja chce bys jak najszybciej opuscil ta strone
0
ehh la liga i te wyniki
0
dobrze ze przerwa :D
0
powiem tak valencia - wstyd dla mnie to kara powinna być dla tego zespolu od zarzadu bo tak grac u siebie zeby przegrywac w 1 polowie 0-5 no to cos jest nie tak
0
0
koszmar jak taka valencia moze u siebie...
0
omg ja zwolnilbym trenera za taka gre przeciez to hanba to juz trzecioligowiec lepiej zgrałby
0
hehe VALENCIA gra u siebie i takie gó,no
0
ale Valencia to drewno
0
Python ale Ty nie myślisz
0
nahslabszy mecz w sezonie
0
na plus to chyba tylko Iniesta i valdes
0
wytlumaczy mi ktos jak tacy zawodnicy jak pilkarze fcb daja sie w dwoch ograc jednemu z sociedad ktory wrzuca lekko po ziemi di dwoch kryjacych nie daje rady
0
zasluzone, na minus wiekszosc graczy, jesli oni mysla ze na stojaco da sie wygrac kazdy mecz to maja nauczke
0
Bardzo dobrze na stojąco się nie wygra
0
Słabo
0
Krycie jak u amatarow
0
Przecież valdes kur był bez szans rykoszet był
0
Ja prdl jak amatorzy, takie beznadzieine krycie