0

obrona dno

0

no tak z barca gryza trawe ;/

0

nie nie obejrze dzis, nie da sie

0

przyjemny ale tydzien temu szlo ladnie teraz na tym samym linku idzie tak ze widze klatki tylko...

0

Jakbyście choć troche sie interesowali to wieksza zaleznosc od tego czy tnie czy nie zalezy od wstawki , czyli internetu goscia ktory wrzuca mecz

0

widzę, że dostalem 6 minusow czyli że jak nie mam pieniedzy na to to moja wina? Brawo dzieciaki

0

SinMistico to daj mi pieniadze

0

ale ogladam mecz ;/ co 10 sekund tnie

0

tragicznie laduje i laduje

0

ale ja na lapku ogladam i laduje mi sie stream bez konca

0

na razie spoko ;)

0

gdzie ogladacie?

0

mam dobry net ;/

0

to jak z linkiem do meczu

0

ale tnie wszedzie

0

dacie dobry link

0

wtf co to za link do meczu daliscie??????????

0

Te oceny to totalna kpina! Messi 5.5. Pedro minimum 5 co to za ocena? Gdyby nie miał tej setki to pewnie ocena byłaby 6-7, Pique zawodnik meczu, Fabregas zenada max 6

0

Pedro tylko 3 ?? Jako jedyny w pierwszej połowie starał się w ataku, utrzymywał przy piłce robił co mógł ale co sam mógł.. kto to ocenia ;/

0

Cicho pchlazu

0

Trul krul

0

Granadaaaaaaaaa

0

Kartki się sypią

0

Real pewnie sfarci i strzeli w 91

0

Trzymaj się Granada!

0

Gra Nolito?

0

Lubię Granade ale.nie wierzę aby utrzymali prowadzenie

0

Według mnie przesadzają z tym, że to już jest jeden z najlepszych... Jak dla mnie jest to niezły talent i na razie tylko niezły. Niech pokaże w Europie czy na Mistrzostwach Świata wielką piłkę to wtedy powiem, że jest to klasa światowa. Jak przyjdzie do Barcelony to plus aczkolwiek sądzę, że może nie pasować do Naszego stylu.

0

Pedro zagrał nieźle i pokazał że będąc sam w ataku może zrobić dużo, setke zjechał , szkoda ale jeśli będzie tak aktywny na Camp Nou to nie boje się o wynik

0

Pedro próbuje sam nic nie zrobi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?