Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
obrona dno
0
no tak z barca gryza trawe ;/
0
nie nie obejrze dzis, nie da sie
0
przyjemny ale tydzien temu szlo ladnie teraz na tym samym linku idzie tak ze widze klatki tylko...
0
Jakbyście choć troche sie interesowali to wieksza zaleznosc od tego czy tnie czy nie zalezy od wstawki , czyli internetu goscia ktory wrzuca mecz
0
widzę, że dostalem 6 minusow czyli że jak nie mam pieniedzy na to to moja wina? Brawo dzieciaki
0
SinMistico to daj mi pieniadze
0
ale ogladam mecz ;/ co 10 sekund tnie
0
tragicznie laduje i laduje
0
ale ja na lapku ogladam i laduje mi sie stream bez konca
0
na razie spoko ;)
0
gdzie ogladacie?
0
mam dobry net ;/
0
to jak z linkiem do meczu
0
ale tnie wszedzie
0
dacie dobry link
0
wtf co to za link do meczu daliscie??????????
0
Te oceny to totalna kpina! Messi 5.5. Pedro minimum 5 co to za ocena? Gdyby nie miał tej setki to pewnie ocena byłaby 6-7, Pique zawodnik meczu, Fabregas zenada max 6
0
Pedro tylko 3 ?? Jako jedyny w pierwszej połowie starał się w ataku, utrzymywał przy piłce robił co mógł ale co sam mógł.. kto to ocenia ;/
0
Cicho pchlazu
0
Trul krul
0
Granadaaaaaaaaa
0
Kartki się sypią
0
Real pewnie sfarci i strzeli w 91
0
Trzymaj się Granada!
0
Gra Nolito?
0
Lubię Granade ale.nie wierzę aby utrzymali prowadzenie
0
Według mnie przesadzają z tym, że to już jest jeden z najlepszych... Jak dla mnie jest to niezły talent i na razie tylko niezły. Niech pokaże w Europie czy na Mistrzostwach Świata wielką piłkę to wtedy powiem, że jest to klasa światowa. Jak przyjdzie do Barcelony to plus aczkolwiek sądzę, że może nie pasować do Naszego stylu.
0
Pedro zagrał nieźle i pokazał że będąc sam w ataku może zrobić dużo, setke zjechał , szkoda ale jeśli będzie tak aktywny na Camp Nou to nie boje się o wynik
0
Pedro próbuje sam nic nie zrobi