0

Pedro wyżej, ok pierwsza połowa przespana, ale w drugiej grał bardzo dobrze. Świetny strzał dał sygnał kolegom (potem sporóbował Fabs i wyszło golem po dobitce Messiego) no i prawidłoa bramka oraz niezła aktywność w 2 połowie. Jak dla mnie zasługuje na 6

0

*Iniesta. Sorry to przez T9

0

Uniwersytet koniecznie na pomocy!
Valdes-alves-puyol-pique-alba-busquets-xavi-iniesta-pedro-Fabregas-Messi(skrzydło)

0

lasery są wszędie, również na Camp Nou

0

Granada zagrała świetny mecz, my przecietny.

0

Valdes swietnie sie dzis ustawia

0

a mi zacielo ;/

0

brawo

0

strzelą na 2-1 spokojnie

0

nie bylo ofsajdu

0

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Pedro!

0

jeszcze mi tnie ;/

0

pique w atak

0

niech zamienia go stronami z Pedro, on by to na stowke strzelil

0

Zeus marny kibicu, Balotelli nie może grać w LM...

0

Przydałby się Tello i Cuenca

0

Saviola, Giuly, Eto'o in chcialoby sie powiedziec.. ;d

0

na wyjazdach gramy piach, Alexis dno, Pedro niewidoczny, Thiago klepie do tyłu, Messi przecietnie. Jedynie coś Alves miesza w ataku. Obrona dno totalne, Valdes dobrze się ustawia

0

i oni chcą ograć Milan? takie dno

0

słabo to idzie l;/

0

bark bark bylo

0

przydaloby sie 1-1 przed przerwa

0

brawo

0

i znowu gol stracony ;/

0

Dzieki
Alexis..

0

obrona totalne dno

0

szkoda Bartry :(

0

Valdes za 20 mln
Villa (jeśli już) to za 20-25 mln

i na bramkarza świetnego , młodego starczy oraz zbierać na stopera

0

No w Arsenalu miałby dużo pracy :) Tylko nie Szczęsny... nie zniósł bym takiego charakteru w Barcelonie...

0

Oj cięzko nam będzie znaleźć takiego gk jak Valdes :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?