Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro wyżej, ok pierwsza połowa przespana, ale w drugiej grał bardzo dobrze. Świetny strzał dał sygnał kolegom (potem sporóbował Fabs i wyszło golem po dobitce Messiego) no i prawidłoa bramka oraz niezła aktywność w 2 połowie. Jak dla mnie zasługuje na 6
0
*Iniesta. Sorry to przez T9
0
Uniwersytet koniecznie na pomocy!
Valdes-alves-puyol-pique-alba-busquets-xavi-iniesta-pedro-Fabregas-Messi(skrzydło)
0
lasery są wszędie, również na Camp Nou
0
Granada zagrała świetny mecz, my przecietny.
0
Valdes swietnie sie dzis ustawia
0
a mi zacielo ;/
0
brawo
0
strzelą na 2-1 spokojnie
0
nie bylo ofsajdu
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Pedro!
0
jeszcze mi tnie ;/
0
pique w atak
0
niech zamienia go stronami z Pedro, on by to na stowke strzelil
0
Zeus marny kibicu, Balotelli nie może grać w LM...
0
Przydałby się Tello i Cuenca
0
Saviola, Giuly, Eto'o in chcialoby sie powiedziec.. ;d
0
na wyjazdach gramy piach, Alexis dno, Pedro niewidoczny, Thiago klepie do tyłu, Messi przecietnie. Jedynie coś Alves miesza w ataku. Obrona dno totalne, Valdes dobrze się ustawia
0
i oni chcą ograć Milan? takie dno
0
słabo to idzie l;/
0
bark bark bylo
0
przydaloby sie 1-1 przed przerwa
0
brawo
0
i znowu gol stracony ;/
0
Dzieki
Alexis..
0
obrona totalne dno
0
szkoda Bartry :(
0
Valdes za 20 mln
Villa (jeśli już) to za 20-25 mln
i na bramkarza świetnego , młodego starczy oraz zbierać na stopera
0
No w Arsenalu miałby dużo pracy :) Tylko nie Szczęsny... nie zniósł bym takiego charakteru w Barcelonie...
0
Oj cięzko nam będzie znaleźć takiego gk jak Valdes :(