0

poda ktoś ten link czy nie?! ;(

0

tu potrzeba ręki trenerskiej a nie Roury który nie wie co się dzieje

0

poda ktoś link?!

0

możecie podać link? Bardzo proszę..

0

Niech Vilanova zrezygnuje z trenera bo jak tak ma wyglądać praca trenerska w Barcelonie to tak będą wyglądać następne mecze :(

0

0

macie link?

0

Morata dobrze gra głową także jeśli przykryje go Masche to gol pewny no chyba ze V.V wyciągnie

0

Chciałbym 0-3 Messi, Villa, Pedro!! :D
A realistycznie to najważniejsze byłoby wygrać nie wazne ile

0

Pedro w ostatnim meczu robił więcej niż reszta. W pierwszej połowie to wręcz ośmieszał Coentrao, słabiej grał w drugiej

0

bez jaj tylko nie Alexis... my mamy wygrać

0

Valdes-Alves-Pique-Mascherano-Song-Busquets-Iniesta-Messi-Villa-Pedro!

Ewentualnie za Songa Thiago.

0

Ale V.V na stowke ruszyłby się chociaż do główki Varane

0

Fabregas jest bez formy, a ogólnie atak wczoraj nie był zły, obrona to dno, Xavi też, dlatego w sobotę Thiago in, Villa/ Tello in, Song in, Adriano in

0

Przecież Pedro był jednym z najlepszych IceMan pgarnij się to on wkrecal graczy Realu w 1 połowie

0

Przecirz

0

Valdes-Alves-Pique-Song-Adriano-Busquets-Thiago-Iniesta-Pedro-Messi-Villa

0

Plus - walka do końca , gra nieco lepsza niz z Milanem
Minusy - brak dobrego stopera ( w next meczu para stoperow Pique- Song/Bartra
- tragiczna gra w obronie
- zbyt wolno w pomocy
- porażka na Camp Nou
- dwa gole Ronaldo (stlumil Messiego)

0

Puyol gra słabo , zawala mecz za meczem

0

Puyol gra słabo , zawala mecz za meczem

0

Puyol zejdz że sceny

0

Jedyny napastnik to niski Pedro, który sam próbuje i nieźle gra. Przydałby sir drugi ;P

0

Tello za fabsa

0

Pedro najlepiej!

0

Pedro jako jedyny gra świetnie

0

Najlepiej Pedro

0

Pedro wymiata

0

Pedro nice

0

Jeffren Jeffren! Jeffren! La Manitaaa! Pięęęććć zeeerooo Barcelona gromi!! :D pamiętamy!

0

MVP JAK bardzo chce zobaczyć taki skład !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?