Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
poda ktoś ten link czy nie?! ;(
0
tu potrzeba ręki trenerskiej a nie Roury który nie wie co się dzieje
0
poda ktoś link?!
0
możecie podać link? Bardzo proszę..
0
Niech Vilanova zrezygnuje z trenera bo jak tak ma wyglądać praca trenerska w Barcelonie to tak będą wyglądać następne mecze :(
0
0
macie link?
0
Morata dobrze gra głową także jeśli przykryje go Masche to gol pewny no chyba ze V.V wyciągnie
0
Chciałbym 0-3 Messi, Villa, Pedro!! :D
A realistycznie to najważniejsze byłoby wygrać nie wazne ile
0
Pedro w ostatnim meczu robił więcej niż reszta. W pierwszej połowie to wręcz ośmieszał Coentrao, słabiej grał w drugiej
0
bez jaj tylko nie Alexis... my mamy wygrać
0
Valdes-Alves-Pique-Mascherano-Song-Busquets-Iniesta-Messi-Villa-Pedro!
Ewentualnie za Songa Thiago.
0
Ale V.V na stowke ruszyłby się chociaż do główki Varane
0
Fabregas jest bez formy, a ogólnie atak wczoraj nie był zły, obrona to dno, Xavi też, dlatego w sobotę Thiago in, Villa/ Tello in, Song in, Adriano in
0
Przecież Pedro był jednym z najlepszych IceMan pgarnij się to on wkrecal graczy Realu w 1 połowie
0
Przecirz
0
Valdes-Alves-Pique-Song-Adriano-Busquets-Thiago-Iniesta-Pedro-Messi-Villa
0
Plus - walka do końca , gra nieco lepsza niz z Milanem
Minusy - brak dobrego stopera ( w next meczu para stoperow Pique- Song/Bartra
- tragiczna gra w obronie
- zbyt wolno w pomocy
- porażka na Camp Nou
- dwa gole Ronaldo (stlumil Messiego)
0
Puyol gra słabo , zawala mecz za meczem
0
Puyol gra słabo , zawala mecz za meczem
0
Puyol zejdz że sceny
0
Jedyny napastnik to niski Pedro, który sam próbuje i nieźle gra. Przydałby sir drugi ;P
0
Tello za fabsa
0
Pedro najlepiej!
0
Pedro jako jedyny gra świetnie
0
Najlepiej Pedro
0
Pedro wymiata
0
Pedro nice
0
Jeffren Jeffren! Jeffren! La Manitaaa! Pięęęććć zeeerooo Barcelona gromi!! :D pamiętamy!
0
MVP JAK bardzo chce zobaczyć taki skład !