0

0

obrona = żenada

0

0

mówiłem

0

i rożny ja zamykam oczy

0

hymn Barcy!

0

no bez jaj Real co chwile leży

0

Alves żenada

0

żadnej górnej piłki nie wygrywamy xczy to w obronie czy ataku

0

Busquets jeden z najgorszych i znowu wolny co oni robia

0

Alves zejdz ze saceny

0

o Adriano no ciekawe

0

0

Vakdes

0

0

heh Valdes obronił

0

thiago słabo

0

Villa słabo

0

jnareszcie Villa schodzi za ten mecz aje mu 2

0

dziwna zmiana

0

haha alves

0

jaka rotacja po tym strzale była brawo Valdes

0

Valdes!

0

a Pepe co chwile leży..

0

Thiago...

0

tacy piłkarze i taka wrzutka..

0

bojke sie kontry

0

Alves klepie z Pedro i zostaje ...

0

obrona dalej swoje...

0

no i 2-1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?