0

Nie przesadzajcie już.... Niebawem tp jak dotknie piłkę to news z tym będzie opublikowany..

0

0

Niech dalej grają Ci sami a Bartra siedzi na ławie ;/

0

Vinek odwal się dzieciaku

0

Alexis dno

0

Gdyby zamiast Alexisa był to Pedro to kibice tutaj zjechali bu go równo .... Ehhh

0

Pedro i Bartra in. Alexis, Pique out

0

Najsłabiej Alexis

0

Tello za Alexisa

0

Według osób na fcbarca.com

Villa-Villa-Villa-Villa-Villa-Villa-Villa-Villa-Villa-Messi-Villa

0

Pinto-Adriano-Bartra-Mascherano-Montoya-Song-Fabregas-Thiago-Pedro-Villa-Tello

Messi może troszkę odpocząć, lub zagrać w 2 połowie

0

Krukuuu ale nie co tam bo nie strzelał ostatnio bramek a strzelił je Villa to Villa Bóg, Villa najlepszy nawet pewnie lepszy od Messiego... niestety ale tak to już TUTAj jest..

0

Czadek - kolejny znawca, który ocenia gracza który wchodzi w dalszej części gry na oinny Milan i zestawia go z zawodnikiem który grał od początku - dno.

0

Villa to by tutaj musiał nastrzelać 10 samobójów, same straty i powiedzieć że nienawidzi Barcelony to może wtedy część z Was zaślepionych kibiców posadziłaby go na ławkę. Ja tego gracza bardzo lubię, ale jeśli gra słabo i marnuje setki to dlaczego ma cały czas grać w podstawie? Uwierzcie mi że jeśli by nie strzelił gola to ocena pewnie by była max 6, bo niczym więcej od Pedro się nie wyróżnił.

0

AlexisSanchez a co ty porównujesz Pedro i Alexisa w tym meczu? No trzeba być chyba jakimś nieogarem by tak robić... Alexis wszedł kiedy to zaraz Milan musiał bardziej zaatakować i grali w obronie jak grali, więc Alexis, Adriano mieli dużo wolnego miejsca i mogli robić co chcieli... Gdy grał Pedro tego miejsca nie było tak dużo a po za tym widać było że Pedro miał w tym meczu więcej ustawień defensywnych.

0

Jacek dzieciaku przeczytaj jeszcze raz co napisałem

0

Iceman Ehh Ty dalej nie rozumiesz? Napisałem czemu uważasz zejście Villi za dziwne że zejść.powinien Pedro? To moze od razu wprowadzic Tello za Pique było trzeba? Pomyśl...

0

Hmm a dlaczego bzdura? Tracił mnóstwo piłek, nie współgral zbytnio oraz często gdzieś go widać nie było

0

Stronniczość.... Iceman Villa zszedł ponieważ ofensywa już nie była potrzebna, a defensywa bardziej gdzie.potrzebny.jest taki piłkarz jak Pedro, więc marne uwagi. To że go pan lubi nie oznacza że ma grać cały czas... W meczu grał średnio a gdyby nie gol to pewnie jeden że słabszych

0

Valdes-Montoya-Puyol-Pique-Alba-Busquets-Xavi-Fabregas-Pedro-Villa-Iniesta

jeszcze coś? :D

0

UEFA zjeba.. dała w ten sam dzień Barce PSG i Bayern Juve, bezsensu... :(

Tak jest? To super Barca będzie na nsport!

0

jakie mecze w wtorey a jakie w srode??????

0

jakie mecze w wtorek a jakie w srode?

0

chyba o 13

0

jakie mecze są we wtorek a jakie w środe ? wiadomo coś już?

0

Z czego się cieszycie? PSG ma wysokiego Ibre a przy naszym kryciu i błędach przy stałych fragmentach bramki stracone na stówe będa

0

czemu Real ma takiego farta

0

aLE ŻAŁOSNE losowanie

0

psg barca

0

Galatasaray vs Real aha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?