Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przesadzajcie już.... Niebawem tp jak dotknie piłkę to news z tym będzie opublikowany..
0
0
Niech dalej grają Ci sami a Bartra siedzi na ławie ;/
0
Vinek odwal się dzieciaku
0
Alexis dno
0
Gdyby zamiast Alexisa był to Pedro to kibice tutaj zjechali bu go równo .... Ehhh
0
Pedro i Bartra in. Alexis, Pique out
0
Najsłabiej Alexis
0
Tello za Alexisa
0
Według osób na fcbarca.com
Villa-Villa-Villa-Villa-Villa-Villa-Villa-Villa-Villa-Messi-Villa
0
Pinto-Adriano-Bartra-Mascherano-Montoya-Song-Fabregas-Thiago-Pedro-Villa-Tello
Messi może troszkę odpocząć, lub zagrać w 2 połowie
0
Krukuuu ale nie co tam bo nie strzelał ostatnio bramek a strzelił je Villa to Villa Bóg, Villa najlepszy nawet pewnie lepszy od Messiego... niestety ale tak to już TUTAj jest..
0
Czadek - kolejny znawca, który ocenia gracza który wchodzi w dalszej części gry na oinny Milan i zestawia go z zawodnikiem który grał od początku - dno.
0
Villa to by tutaj musiał nastrzelać 10 samobójów, same straty i powiedzieć że nienawidzi Barcelony to może wtedy część z Was zaślepionych kibiców posadziłaby go na ławkę. Ja tego gracza bardzo lubię, ale jeśli gra słabo i marnuje setki to dlaczego ma cały czas grać w podstawie? Uwierzcie mi że jeśli by nie strzelił gola to ocena pewnie by była max 6, bo niczym więcej od Pedro się nie wyróżnił.
0
AlexisSanchez a co ty porównujesz Pedro i Alexisa w tym meczu? No trzeba być chyba jakimś nieogarem by tak robić... Alexis wszedł kiedy to zaraz Milan musiał bardziej zaatakować i grali w obronie jak grali, więc Alexis, Adriano mieli dużo wolnego miejsca i mogli robić co chcieli... Gdy grał Pedro tego miejsca nie było tak dużo a po za tym widać było że Pedro miał w tym meczu więcej ustawień defensywnych.
0
Jacek dzieciaku przeczytaj jeszcze raz co napisałem
0
Iceman Ehh Ty dalej nie rozumiesz? Napisałem czemu uważasz zejście Villi za dziwne że zejść.powinien Pedro? To moze od razu wprowadzic Tello za Pique było trzeba? Pomyśl...
0
Hmm a dlaczego bzdura? Tracił mnóstwo piłek, nie współgral zbytnio oraz często gdzieś go widać nie było
0
Stronniczość.... Iceman Villa zszedł ponieważ ofensywa już nie była potrzebna, a defensywa bardziej gdzie.potrzebny.jest taki piłkarz jak Pedro, więc marne uwagi. To że go pan lubi nie oznacza że ma grać cały czas... W meczu grał średnio a gdyby nie gol to pewnie jeden że słabszych
0
Valdes-Montoya-Puyol-Pique-Alba-Busquets-Xavi-Fabregas-Pedro-Villa-Iniesta
jeszcze coś? :D
0
UEFA zjeba.. dała w ten sam dzień Barce PSG i Bayern Juve, bezsensu... :(
Tak jest? To super Barca będzie na nsport!
0
jakie mecze w wtorey a jakie w srode??????
0
jakie mecze w wtorek a jakie w srode?
0
chyba o 13
0
jakie mecze są we wtorek a jakie w środe ? wiadomo coś już?
0
Z czego się cieszycie? PSG ma wysokiego Ibre a przy naszym kryciu i błędach przy stałych fragmentach bramki stracone na stówe będa
0
czemu Real ma takiego farta
0
aLE ŻAŁOSNE losowanie
0
psg barca
0
Galatasaray vs Real aha