Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa i Alexis słabo, Tello in
0
alexis gra słabo, po za jedna akcja niczym sie nie wyróżil tylko podaje do tyłu lub traci
0
alves great ball
0
macie swojego alexisaa
0
0
nudy,...
0
ehhh/....
0
koszmar,,,
0
macie jakis link?
0
dajcie link
0
transmisja padła proszę o linkkkkkkkk
0
a czego sie spodziewaliscie?
0
brawo Valdes
0
omg po co fauluje w takiej strefie skoro wiadomo e maja problem ze stalych fragmentow
0
krycie fatalne jak zawsze...
0
boze pique dno
0
ale i tak Valdes wyjął
0
alves strzelaj to..
0
pique....
0
ograł ich jak amatorów
0
Tello za Alexisa,,
0
Teraz zobaczycie, ze brakuje Pedro..
0
już na nsport pompuja ze niby Barca ma teraz awans sobie zapewnic omg...
0
szkoda, że nie ma Pedro...
0
Alexis nie będący ostatni w następnej formie? Ostatnio? A on kiedyś był w formie?
0
Czemu Alexis ;/
0
Alexis?! Gdzie Tello?
0
Zdzidek no jasne. Jesteśmy za PSG..
0
Pedro nie wejdzie przede wszystkim przez pauzę za kartki.. a szkoda, bo myślę, że mógłby grać w 1 składzie, a za niego w 2 Tello na podmęczonych obrońców.
0
Wolę niedoświadczonego Tello, który nie boi się pojefynków 1v1 i ciągnie grę oraz świetnie współgra z Messim, aniżeli potykającego się o włane nogi i podającego tylko do tyłu oraz psującego setki Alexisa. Dziękuje.