0

Villa i Alexis słabo, Tello in

0

alexis gra słabo, po za jedna akcja niczym sie nie wyróżil tylko podaje do tyłu lub traci

0

alves great ball

0

macie swojego alexisaa

0

0

nudy,...

0

ehhh/....

0

koszmar,,,

0

macie jakis link?

0

dajcie link

0

transmisja padła proszę o linkkkkkkkk

0

a czego sie spodziewaliscie?

0

brawo Valdes

0

omg po co fauluje w takiej strefie skoro wiadomo e maja problem ze stalych fragmentow

0

krycie fatalne jak zawsze...

0

boze pique dno

0

ale i tak Valdes wyjął

0

alves strzelaj to..

0

pique....

0

ograł ich jak amatorów

0

Tello za Alexisa,,

0

Teraz zobaczycie, ze brakuje Pedro..

0

już na nsport pompuja ze niby Barca ma teraz awans sobie zapewnic omg...

0

szkoda, że nie ma Pedro...

0

Alexis nie będący ostatni w następnej formie? Ostatnio? A on kiedyś był w formie?

0

Czemu Alexis ;/

0

Alexis?! Gdzie Tello?

0

Zdzidek no jasne. Jesteśmy za PSG..

0

Pedro nie wejdzie przede wszystkim przez pauzę za kartki.. a szkoda, bo myślę, że mógłby grać w 1 składzie, a za niego w 2 Tello na podmęczonych obrońców.

0

Wolę niedoświadczonego Tello, który nie boi się pojefynków 1v1 i ciągnie grę oraz świetnie współgra z Messim, aniżeli potykającego się o włane nogi i podającego tylko do tyłu oraz psującego setki Alexisa. Dziękuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?