0

1-0 dla Realu do przerwy Ozil goal

0

Ronaldo, Ozil, Lopez, Benzema to są rezerwy?

0

I,co z tego że.strona Barcy? Do meczu trochę , więc możemy pogadać o naszym głównym rywalu w lidze Realu

0

Arek tak wiem chcesz Buffona dzieciaku

0

Alba na prawej obronie?....

0

To już wiadomo, że z Bayernem nie zagrają Tello i Alexis, jeśli taki skład wyjdzie. Bynajmniej nie od początku

0

Villa musi odpocząć bo słabo ostatnio grał, Pique to,samo - za dużo gry

0

Valdes-Montoya-Muniesa-Bartra-Adriano-Song-Thiago-Dos Santos-Tello-Alexis-Deulofeu/Fabregas

Odpoczywają na Bayern: Alves, Pique, Sergio, Alba, Iniesta, Xavi, Pedro, Messi, Villa

0

Valdes-Montoya-Muniesa-Bartra-Adriano-Song-Thiago-Dos Santos-Tello-Alexis-Deulofeu

Odpoczywają na Bayern: Alves, Pique, Sergio, Alba, Iniesta, Xavi,

0

Dobra ok minusujcie, ale zobaczycie jak będzie nowy GK to zatęsknicie za Valdesem, no chyba że obrona nagle będzie z najwyższej półki. Gdyby nie V.V to w tabeli bylibyśmy w punktach obok Realu i liga nie byłaby rozstrzygnieta. Niestety ale obrona tak na prawdę zagrała może 2 mecze na poziomie w tym sezonie...

0

oOrzecho to jest tak że leci mecz na TVP i Hart zagra świetny mecz (jak z Borussią) i już jest okrzyknięty najlepszym GK, co tam że w następnym meczu puści szmate, popełnia dalej błędy - ale ludzie oglądali jego w TVP no i tak się wyrobił ;D

0

Geble Valdes to Gk który potrafi cały mecz nic nie robić i wyjąć sam na sam w 90 minucie. Żaden bramkarz tego nie potrafi tak to już jest w Barcelonie - taki styl ma minusy u GK

0

Hen ale zrozum Miki Messi i inne dzieci z tej strony chcą już teraz Neuera, Cassilasa czy nawet Buffona! W końcu w Fifie już kupili to czemu nie tutaj!

0

No widzę, że dostałem minusy, a teraz proszę o argumenty przeczące mojej wypowiedzi. No miejcie odwagę się pokazać...

0

No i dobrze, najlepiej jakby został, bo lepszego dla Barcy GK chyba nie ma, no chyba że Barca zmieni styl, ale to raczej niemożliwe.

0

Jeśli Puyol nie zdazy a raczej nie to niech Bartra zagra razem z Pique w środku

0

Bo jeśli gość pisze, że bramkarz ma szanse jeśli piłka jest uderzona mocno po rykoszecie i jeszcze stoi tam kilku zawodników no to pozdro. Co z tego że obok leciała? Była za szybka by zmienić stronę rzucenia się bramkarza. Valdes spróbował co było widać jak się wygiął, ale to nie pomogło, zabrakło centymetrów. Stąd stwierdzenie, że widać, że nie grałeś w piłkę.

0

Thiago ma świetną technikę , jeszcze rok, dwa i będzie decydował o losach meczów jak zawsze Xavi czy Iniesta.

0

najważniejsze dla mnie są wyniki.

0

Geble tak nie mam mózgu - takie stwierdzenia to zostaw sobie dzieciaku.

0

Ludzie... Valdes broni - źle i mówią że prosto w niego..
Valdes puści - źle, mógł lepiej się ustawić
Valdes odchodzi - źle bo to najlepszy GK dla Barcy
Valdes może zostać - źle bo trzeba lepszego GK
Valdes ratuje nam mecz - źle bo nie obronił strzału po rykoszecie.
Valdes wypije wodę - źle mógł napić się mleka

Ludzie czy wy jesteście normalni? Ciągle wam coś nie pasuje (dałem przykład na Valdesie) zastanówcie się nad sobą.

0

Challenger jeśli maiłbym oceniać to z przykrością w skali (1-10) daje 3... temu artykułowi

PS. Następnym razem proponuje artykuł Villa Bóg - i wszystko to że gdyby nie wielki David nic nie wygralibyśmy i bylibyśmy ostatni w lidze, bo tak według Was postrzegany jest Villa. Co tam że gdyby nie bajeczny strzał Pedro, obrona Częstochowy Valdesa i magia Iniesty , wejście Messiego dało nam awans. Ważne jest to, że Villa raz w meczu został wypowiedziany przez komentatora a sorry dwa razy, jak komentator czytał wyjściowy skład.

0

Geble będąc zaslonietym i po rykoszecie silnym strzale, nawet najmniejszą zmianą toru lotu piłki można polec... Widać że nie grasz w piłkę

0

Nie Challenger bez urazy ale wiele nieścisłości i innych kwestii spornych w Twoim artykule. Gdzie Valdes popełnił,błąd w pierwszym meczu ? Czemu żadnej pochwały dla Pedro? Rozumiem, ale gdyby to strzelił Villa to pewnie 3/4 artykułu byłoby o tym.... Bo Villla zagrał dno, ale na niego krytyki nie ma no bo to Villa....
I te sytuacje wg autora fartowne dla Nas też na siłę...

0

Miki won trollu

0

Tak ale trzeba wziąć pod uwagę komu te bramki strzela...
Zauważmy, że Pedro i Villa zazwyczaj nie grają z tymi słabszymi jeśli są w okół mecze z klasowymi rywalami. Stąd też nie mogą sobie nastrzelać bramek ile chcą ;)

0

Valdes-Alves-Puyol-Pique-Alba-Busquets-Xavi-Iniesta-Pedro-Messi-Villa i jazda!

0

No właśnie to tylko Saragossa...

Więc nie ma co specjalnie patrzeć na te oceny

0

Heh atak musi być taki jak Ronnie ustalił

0

Prawda jest taka V.V popełni błąd to wytykają mu przez 5 lat... Neuer, Cassilas popełnią błąd i to czasem koszmarny jak ten Neuera - zapomina się dzień po tym,. A w ogóle wiedzieliście że popełnił taki błąd? No właśnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?