0

Neuerem się zachwycają bo potrafi obronić strzał nie do obrony.. Ale prawda jest taka że w co drugim meczu popełnia błędy, czasem znaczące jak pamiętne kisky z BVB>...

0

miki messi to najwiekszy troll wq necie ;d

0

Na Bayern w swojej formie pewnie nas uratuje bo obrona jak to nasza obrona popełni kilka błędów ;D

0

Alexis jak na takiego rywala to słabo

0

Za kogo wszedł Sergi

0

Na.Bayern tylko MVP

0

Biegać w te i we wte mogę i ja

0

Sanchez takim ogorkom strzela więc pewnie coś ustrzeli

0

Valdes ZM

0

Redakcja nawet pewnie tego nie czyta.... Moze Villi dacie ZM?...

0

davidjames nie osmieszaj się.. 70% bramki to zasługa Pedro, 20% Villi, 10% Messiego

Pedro też.w innych meczach wychodzi na pozycję i nie dostaje podań i co? Dostaje oceny 3-4

0

Po co redakcjo piszecie o tym że sensowną argumentacja można zmienić ocenę skoro tego nie robicie?!
Wielu już tu sensownie argumentowało o tym że Valdes powinien być ZM, 90% jak nie więcej a wy macie to gdzieś. To samo o waszym pupilku Villi, każdy się zgadza że zagrał słabo i mimo iż miał asyste to nie powinien dostać wyżej niż 5.5

Aż strach pomyśleć co by było jakby zamienił się s Pedro, on strzelił a Pedro asysta.. pewnie Villa dostałby wtedy 9, a Pedro 4.5... Oceny do du...

0

widze że redakcja ma gdzieś nasze wypociny....

0

masq Pedro bezużyteczny? hah nie dość że jak się wracał to gral lepiej niż cała obrona to jeszce w ataku razem z iniestą tyrali za Ville i Cesca, którzy dreptali sobie

0

I Villa niżej ... sorry ale jakby to był Pedro albo alexis to dostaliby max 4....

0

A gdyby Valdes puścil chociaż dwa z tych strzałów co obronił to na co by się zdała magia Iniesty? A gdyby nie wszedł Messi to czy Iniesta przeprowadziłby zwycięską akcję?

Valdes 8-8,5 ZM MeCZu

0

I co redakcjo? Moim zdaniem każdy sensownie argumentuje że zw meczu dla Valdesa

Ponadto Villa niżej , bez urazy ale ocena przy jego nazwisku to śmiech na sali.. ok asyste świetna miał ale to Pedro i Iniesta tyrali za niego , był niewidoczny, popełniał błędy, jednym słowem gdyby nie ta asysta mógłby mieć niżej niż Fabs

0

Villa minimum stopień niżej
Valdes minimum pół stopnia wyżej i musowo ZM, bo gdyby nie on to na nic by się zdały ataki Iniesty...

0

Victor zm, ocenę wyższa !

0

Ehh a wypowiedzi piłkarzy Barcelony do teraz nie ma... a z tego co wiem wypowiadali się m.in Tello i inni

0

Chciałbym żeby zmienił decyzję, ale uszanuje to jak nie zmieni

0

haha Chudini napisał ze zdecydowanie Pedro grał lepiej od Villi i Cesca i został zminusowany... No tak dzieciarnia lubi Ville to naewet jak by strzelił 10x samobójów to mówili by że zagrał dobrze... Klapki z oczów dzieciaki

0

Jeśli on grał piach d momentru strzelenia gola to jak grali w takim razie Villa, Cesc, Xavi ? Bo Pedro przynajmniej od początku próbował i razem z Iniestą szarpał atak..

0

misiaty znowu Ty... Alexis nie dostał szansy z PSG? Dostał i ją zmarnował. Ok wywalczył karnego, ale maił też dwie inne dobre okazje i je zepsuł, a tak grająca Barcelona (bez większego polotu) musi wykorzystywać każde okazje.

0

Pedro w pierwszej połowie grał najlepiej z ofensywy razem z Iniestą

W drugiej trochę siadł, ale gdy wszedł Messi znów zaczął grać dobrze, tyrał za dwóch no i dał nam awans. Moim zdaniem rozegrał dobre spotkanie.

0

Hasz
Właśnie walka, on walczył, darł razem z Iniesta gdy nie było Messiego do przodu. Tylko,Valdes był lepszy od Pedro

0

Valdes, Pedro, Iniesta, Messi na plus

0

Hasz29 jeśli według Ciebie Pedro grał słabo to jak grali inni.... Pedro był najlepszy na boisku

0

Barcelona.fanatic

Woń stąd bo kompromitujesz siebie i pojęcie kibica Barcy

0

Matias7 dzieciaku gdzie jesteś i inni hejterzy Pedro ? A no tak teraz wstyd wam...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?