0

Tello Villa Messi

0

i właśnie brakuje tu pedro tego który pozwoli innym graczom w ataku się wyszumieć, a sam tyra za nich w def.

0

czy wy też macie do góry stronę? Jeśli to jest ten prima aprilis to ja dziękuje ;/

0

Jeb*e mnie Bayern

0

11 pkt?

0

I tu jest różnica tego że nie ma Pedro... Ten wraca się , asekuruje - Tello nie..

0

Aha....

0

Obrona to norma ale co z atakiem? Gdzie ten Wasz wielki Alexis

0

Villa musi odpocząć, chciałbym aby Messi zaczął od ławki no ale ok... można by było dać szansę Deulofeu

0

hoeniker ten Pedro to niezły, potrafi grać mają kontuzje i nie jadąc Do Vigo...

0

kasę Valdes na stówkę ma i sam powiedział że więcej mu nie trzeba, więc wątpię że zasugeruje się w jakiejkolwiek ofercie pieniędzmi..

0

Anży może za Valdesa dać nawet 20-30 milionów w koncu kasa dla nich to nie problem... nie chciałbym aby Valdes grał w tym pełnym kasie klubie no ale to już jego wybór jeśli się zgodzi trzeba uszanować

0

Jedyne błędy V.V ostatnich lat nie licząc kiwki z Di Marią to nie potrzebne wyjście do strzałów Ronaldo i Ramiresa, ale wtedy cała drużyna była bez formy.

0

Netu , Torres miał tyle przestrzeni że mógł zrobić co chciał. Valdes był bez szans i pisanie, że miał chociaż 1 % szans mija się z celem.

0

Pedro grał nieźle i przesądził o zwycięstwie no i powinien być karny na nim. Miał też jeszcz jedną okazję ale źle uderzył ze złej pozycji.

0

Netu a ciekawe co miał zrobić Valdes skoro Torres paraktycznie od połowy boiska biegł sam na sam... nikt takiego czegoś nie wyumie no chyba że napastnik sobie strzeli prosto w gk , zlekceważy.

0

po prostu w klubie ma inne zadania i gra inaczej ustawiony

0

Gra dobrze nogami, świetnie broni 1v1, i kto ma go nibu u Nas zastąpić? Żadne podkreślam żadne bramkarz oprócz Valdesa do Nas nie pasuje... (nie mówię tu o młodziakach jak Stegen)

0

Jakby Villa strzelił to nikt by tu nie pisał o Valdesie a o tym że Villa forma itp., Pedro zagrał nieźle , przeprowadził akcje po której zdobył gola a razem gdzies 10 komentarzy na cały news o nim...... Ehh

0

Geble := skorpion

0

Caratan zmien stronę

0

Szkoda że San Marino nie strzeliło

0

Pedro strzela więcej w reprezentacji bo nie gra się.pod Messiego

0

Brawo V.V

0

Kto tu gadał że argentyna na nsport.... Powtarzają tam mecz ligi europejskiej..

0

W tych 12 meczach grał dobrze, nie popełniał błędów i moim zdaniem zasłużenie zdobył miejsce w bramce.

0

BJJ nie ma to jak argument

0

xavi and messi właśnie to ty jesteś śmieszny i nie oglądasz meczów Hiszpanii w której Pedro ostatnio miażdży Cesca... zejdź ze sceny

0

Pedro za Cesca i jazda

0

Też mam nadzieję że zmieni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?