Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tello Villa Messi
0
i właśnie brakuje tu pedro tego który pozwoli innym graczom w ataku się wyszumieć, a sam tyra za nich w def.
0
czy wy też macie do góry stronę? Jeśli to jest ten prima aprilis to ja dziękuje ;/
0
Jeb*e mnie Bayern
0
11 pkt?
0
I tu jest różnica tego że nie ma Pedro... Ten wraca się , asekuruje - Tello nie..
0
Aha....
0
Obrona to norma ale co z atakiem? Gdzie ten Wasz wielki Alexis
0
Villa musi odpocząć, chciałbym aby Messi zaczął od ławki no ale ok... można by było dać szansę Deulofeu
0
hoeniker ten Pedro to niezły, potrafi grać mają kontuzje i nie jadąc Do Vigo...
0
kasę Valdes na stówkę ma i sam powiedział że więcej mu nie trzeba, więc wątpię że zasugeruje się w jakiejkolwiek ofercie pieniędzmi..
0
Anży może za Valdesa dać nawet 20-30 milionów w koncu kasa dla nich to nie problem... nie chciałbym aby Valdes grał w tym pełnym kasie klubie no ale to już jego wybór jeśli się zgodzi trzeba uszanować
0
Jedyne błędy V.V ostatnich lat nie licząc kiwki z Di Marią to nie potrzebne wyjście do strzałów Ronaldo i Ramiresa, ale wtedy cała drużyna była bez formy.
0
Netu , Torres miał tyle przestrzeni że mógł zrobić co chciał. Valdes był bez szans i pisanie, że miał chociaż 1 % szans mija się z celem.
0
Pedro grał nieźle i przesądził o zwycięstwie no i powinien być karny na nim. Miał też jeszcz jedną okazję ale źle uderzył ze złej pozycji.
0
Netu a ciekawe co miał zrobić Valdes skoro Torres paraktycznie od połowy boiska biegł sam na sam... nikt takiego czegoś nie wyumie no chyba że napastnik sobie strzeli prosto w gk , zlekceważy.
0
po prostu w klubie ma inne zadania i gra inaczej ustawiony
0
Gra dobrze nogami, świetnie broni 1v1, i kto ma go nibu u Nas zastąpić? Żadne podkreślam żadne bramkarz oprócz Valdesa do Nas nie pasuje... (nie mówię tu o młodziakach jak Stegen)
0
Jakby Villa strzelił to nikt by tu nie pisał o Valdesie a o tym że Villa forma itp., Pedro zagrał nieźle , przeprowadził akcje po której zdobył gola a razem gdzies 10 komentarzy na cały news o nim...... Ehh
0
Geble := skorpion
0
Caratan zmien stronę
0
Szkoda że San Marino nie strzeliło
0
Pedro strzela więcej w reprezentacji bo nie gra się.pod Messiego
0
Brawo V.V
0
Kto tu gadał że argentyna na nsport.... Powtarzają tam mecz ligi europejskiej..
0
W tych 12 meczach grał dobrze, nie popełniał błędów i moim zdaniem zasłużenie zdobył miejsce w bramce.
0
BJJ nie ma to jak argument
0
xavi and messi właśnie to ty jesteś śmieszny i nie oglądasz meczów Hiszpanii w której Pedro ostatnio miażdży Cesca... zejdź ze sceny
0
Pedro za Cesca i jazda
0
Też mam nadzieję że zmieni