0

gdyby nie Valdes to by bylo 2-5 wiec kur*a zamknac jape

0

valdes małe miał szanse...

0

valdes zasloniety

0

oj alexis alexuis

0

ehhh po co te nerwy

0

teraz tello, no omg wtedy jak psg bylo otwarte na gre trzeba bylo go wpuscic a nie jak zamknie sie w def

0

bronic wyniku...

0

podziekujmy alexisowi

0

valdes wszystkiego nie obroni

0

telloooo

0

bartra czy song?

0

valdes też świetne zawody gra

0

prosze 0-2

0

tellllllllooooooo

0

zacielooo

0

bayern 2-0 to my tez ;p

0

tello za alexisa lub ville

0

matuidui nie zagra w rew.

0

dalej twierdzicie ze alexis dobrze grA?

0

alexis dno hahahha

0

alexis zejdź

0

fabs super

0

fabs gra dobrze

0

omg......

0

kto tak traci

0

ojjj...

0

dobrze ze nie ma messiego, zobaczym jak teraz sobie atak-pomoc poradzą

0

villa najsłabiej

0

tello in

0

Gdyby bylo 0-0 to by byla mega krytyka nie mowiac juz o 1-0, czy 2-0 dla psg...
Alexis po za jedną akcją gra słabo, traci piłki i podaje tylko do tytłu. Villa niewidoczny, Alves dobrze, Pique słabiutko, Alba też dał się kilka razy objechać no bi Valdes swietnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?