Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gdyby nie Valdes to by bylo 2-5 wiec kur*a zamknac jape
0
valdes małe miał szanse...
0
valdes zasloniety
0
oj alexis alexuis
0
ehhh po co te nerwy
0
teraz tello, no omg wtedy jak psg bylo otwarte na gre trzeba bylo go wpuscic a nie jak zamknie sie w def
0
bronic wyniku...
0
podziekujmy alexisowi
0
valdes wszystkiego nie obroni
0
telloooo
0
bartra czy song?
0
valdes też świetne zawody gra
0
prosze 0-2
0
tellllllllooooooo
0
zacielooo
0
bayern 2-0 to my tez ;p
0
tello za alexisa lub ville
0
matuidui nie zagra w rew.
0
dalej twierdzicie ze alexis dobrze grA?
0
alexis dno hahahha
0
alexis zejdź
0
fabs super
0
fabs gra dobrze
0
omg......
0
kto tak traci
0
ojjj...
0
dobrze ze nie ma messiego, zobaczym jak teraz sobie atak-pomoc poradzą
0
villa najsłabiej
0
tello in
0
Gdyby bylo 0-0 to by byla mega krytyka nie mowiac juz o 1-0, czy 2-0 dla psg...
Alexis po za jedną akcją gra słabo, traci piłki i podaje tylko do tytłu. Villa niewidoczny, Alves dobrze, Pique słabiutko, Alba też dał się kilka razy objechać no bi Valdes swietnie