0

Wtf Alves zaw. Meczu? Za ten gol stracony? Aha...

0

Rozumiesz decyzję Valdésa?
Rozumiem i chylę przed nim kapelusza. Ktoś inny na jego miejscu nie miałby tyle odwagi, by zrobić to, co on. To normalne, że będąc tu chce się dalej tutaj pozostać. Ale ja grałem już poza Barçą i wygrywałem tam. Valdés również powinien zmierzyć się z takim wyzwaniem. Identyfikuję się z nim, ponieważ łączą nas właśnie te wyzwania.

0

Skład na Real
Pinto-Alves-Puyol-Pique-Alba-Busquets-Iniesta-Xavi/Fabs-Pedro-Messi-Villa (MVP) !
Tello w drugiej bo jako Joker gra dobrze, może Thiago i Song zależnie od wyniku

0

Makaj słaby tekst. Ominełeś wiele ciekawych sytuacji w meczu ;/

0

Tello tylko na ławce moze na razie być

0

Piachu i inni, na Real w zeszłym sezonie też chciano tello od pierwszego a zagrał tam słabo,.on.gra dobrze jako joker

0

Ale gdyby nie V.V to teraz byłby lament

0

PIACHU bo jak Tello gra od początku to gra słabiej, a jak wejdzie na podmeczonego rywala to daje efekt.

0

KONIEC!

0

MVP NA REAL!

0

Tello od początku na Real to chyba nie jest dobry pomysł

0

Nie piszcie i tej beznaadziejnej walce Gołoty z Saleta , rzygam tym

0

Niech doliczy max 1 minutę

0

Oby utrzymali

0

Kartka..

0

2-1 dla Nas, Villa i Messi

0

Jestem pewny ze ktoś tu strzeli bramkę

0

Redaktorze a moze coś o obronach Victora?

0

3-1 proszę!

0

Ale V.V utrzymuje dobry poziom od końca stycznia

0

Na 3-1 trzeba

0

Valdes!

0

Na 3-1 bo będzie nerwowka

0

MAciekb dasz Masche na Milan to pewny gol stracony, jeden rozny i gol

0

Atak na Real Tello-Villa-Messi

0

El David!

0

Walczyć!

0

Tello, Pedro in

0

Co drużyna daje dupy to już znizacie sie do tego aby valdesa obwiniac? Zenada, całą drużyna gra słabo

0

Macie wymarzony skład, tu brakuje młodej silnej krwi - Bartry, Tello, Deulofeu, S.Roberto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?