0

Pedro chce ale nie ma mu kto grać

0

Pique momentami za wolno Messi słabo

0

Thiago i Villa i jazda

0

Pedro próbuje sam nic nie zrobi

0

Zawodnik połowy Szpakowski

0

Ehh wolałbym 1-1

0

Czujecie ten dreszczyk :D nerwyyyyy

0

0

Kurw. Czy ktoś zbanuje tego gościa qwe1234. Czy administracja śpi ?!

0

Już się denerwuje ;)

0

lipso ogarnij się dzieciaku

0

Obstawiam 1-2

14' Ronaldo
38' Pedro
78' Villa

0

Granada rządzi (po FCB) ;D

0

Zdf no tak dziś mecz Sivasspor Fenerbahe więc gran derbi schodzi na niższy plan

0

Dobry? Nie ośmieszaj się. Jakby było dobry to Liverpool byłby na stówkę poza pierwszą 10.

0

Pedro nie jest wychowankiem

0

ma ktoś link?

0

valdes zostań :D:D

0

skład na Real

Pinto...- Alves-Puyol-Pique-Alba-Busquets-Xavi-Iniesta=Pedro-Messi-Villa

Zmiany: Fabregas in, Thiago in, Song/Alexis in

0

tylko 5-1 :D

0

aaaaaaaaaaaa

0

no włlaśnie ja lubię Davida i Alexisa, ale nie róbcie z jednego boga, a z drgiego wieczna ofiare

0

alexis w formie ;d

0

fabssss

0

sanchez out :D

0

pedro jedzie na real z calej paki :D

0

aha no i ?

0

zablokujcie ip a nie bawicie sie w ban na konto

0

strzelic szybko na 3-1

0

boze czy ten gosc/babka o nicku kamilafcb nie ma co robic? Co parenascie sekund wysyla linki do pornoli a administracja śpi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?