0

obrona tragiczna ;/

0

no i gitt

0

zaraz wy..ebi.. tym co bez sensu pisza ze wina byla v.v ;/

0

jak zawsze ostatnio

0

omg...

0

goollllllllll

0

Valdessssssssssssssssssssssssssssssss

0

brawa dla V.V

0

PODCZAS wyczytania nazwiska Valdes mozna bylo uslyszec gromkie brawa !

0

to są kibicee!!

0

za co czerwo bylo?

0

Scorpion222 wyjazd stąd

0

raul7 w tej lidze można grać piach i wygrac 3-0 uwierz mi

0

posypał się Getafe

0

i jeszcze słabo grający Ronaldo musiał strzelić ;/

0

Po meczu

0

Wątpie by strzelili na 1-1 ;)

0

Tak, ale Real postraszy w ataku i taka marna obrona United wymięknie... taka jest prawda. United ma silną ofensywę, ale defensywę tragiczną i czasem De Gea wygrywa za nich mecze

0

Ja idę obejrzeć Chelsea, może jakaś sensacja będzie ;D

0

zdf założyć mógłbym się, że więcej ludzo obejrzy mecz Barcelony nawet jeśli będzie grała sparing aniżeli Besiktas i Gala.,

0

United jest słabe, co drugi mecz szczęściem wygrywa lub pomocą sędziego. Na Real tych czynników nie będzie i co wtedy???

0

Ciekawe na kogo Mourinho postawi w meczu z nami - Adan czy Diego Lopez. Wiadomo Lopez lepszym i bardziej doświadczonym bramkarzem jest i pewnie specjalnie na Barce i Manu został sprowadzony. Ale jak twierdzi Jose Adan jest w dobrej formie i jest lepszy od Ikera. No i jeśli w tym meczu nie popełni błędu (na raize broni dobrze) to będzie czysta hipokryzja jak zagra Diego Lopez...........

0

Real na razie 0-0

0

ToJaGrzes bez sensu jest twój argument. To tak jakbym powiedział zagrałem dobry mecz z jakimś drugo ligowcem i chce grać z Legią w podstawie..

0

ale wałkujecie ten temat. V.V taka decyzję podjął i dajcie mu spokój, a poza tym podobny news już był o tym jak go przyjmie Camp Nou...

0

Pinto zaspał

0

Dobre widowisko

0

Teraz widzicie że straty bramek Nie są spowodowane prze gk tylko obronę

0

Alexis bez kompleksów

0

Świetny występ Pedro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?