Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
obrona tragiczna ;/
0
no i gitt
0
zaraz wy..ebi.. tym co bez sensu pisza ze wina byla v.v ;/
0
jak zawsze ostatnio
0
omg...
0
goollllllllll
0
Valdessssssssssssssssssssssssssssssss
0
brawa dla V.V
0
PODCZAS wyczytania nazwiska Valdes mozna bylo uslyszec gromkie brawa !
0
to są kibicee!!
0
za co czerwo bylo?
0
Scorpion222 wyjazd stąd
0
raul7 w tej lidze można grać piach i wygrac 3-0 uwierz mi
0
posypał się Getafe
0
i jeszcze słabo grający Ronaldo musiał strzelić ;/
0
Po meczu
0
Wątpie by strzelili na 1-1 ;)
0
Tak, ale Real postraszy w ataku i taka marna obrona United wymięknie... taka jest prawda. United ma silną ofensywę, ale defensywę tragiczną i czasem De Gea wygrywa za nich mecze
0
Ja idę obejrzeć Chelsea, może jakaś sensacja będzie ;D
0
zdf założyć mógłbym się, że więcej ludzo obejrzy mecz Barcelony nawet jeśli będzie grała sparing aniżeli Besiktas i Gala.,
0
United jest słabe, co drugi mecz szczęściem wygrywa lub pomocą sędziego. Na Real tych czynników nie będzie i co wtedy???
0
Ciekawe na kogo Mourinho postawi w meczu z nami - Adan czy Diego Lopez. Wiadomo Lopez lepszym i bardziej doświadczonym bramkarzem jest i pewnie specjalnie na Barce i Manu został sprowadzony. Ale jak twierdzi Jose Adan jest w dobrej formie i jest lepszy od Ikera. No i jeśli w tym meczu nie popełni błędu (na raize broni dobrze) to będzie czysta hipokryzja jak zagra Diego Lopez...........
0
Real na razie 0-0
0
ToJaGrzes bez sensu jest twój argument. To tak jakbym powiedział zagrałem dobry mecz z jakimś drugo ligowcem i chce grać z Legią w podstawie..
0
ale wałkujecie ten temat. V.V taka decyzję podjął i dajcie mu spokój, a poza tym podobny news już był o tym jak go przyjmie Camp Nou...
0
Pinto zaspał
0
Dobre widowisko
0
Teraz widzicie że straty bramek Nie są spowodowane prze gk tylko obronę
0
Alexis bez kompleksów
0
Świetny występ Pedro