0

mogliby przybylizyc,,,

0

konferencje puszczaja -,-

0

wlasnie jest puyol?

0

Barca!

0

Ja dałbym za niego max 45 mln

0

Miki życie to nie FIFA

0

Miki Giggs zagrał w meczu z Realem, więc co ty piszesz że nie gra w ważnych meczach

0

Miki noobie Maldini już nie gra w piłkę....

0

Mazi fajna dyskusja? To niemożliwe bo piszesz takie głupoty...

0

Ja dostałem bana bezterminowego za.....wysłanie wiadomości dwukrotnej "daj linka" żenada , musiałem pisać e-maila .... A trolle, spamerzy , wyzywaja się tutaj , używają cały czas wulgaryzmów - dostają bana, jeśli już dostają na kilka dni...

0

To jakby wygrali lm to jaką ocenę by dał?

Ja oceniam ten sezon na 4+

0

Whoispito...
Bo jesteś głupi

0

Gallaret
Tutaj i tak Villa był cały sezon faworyzowany, zepsuł to nic się nie stało, strzelił był Bogiem

0

Michał99 nie osnieszaj się, z Pinto to z Bayernem dostalibysmy 12-0

0

Gallaret z litości ;)

0

Hehe zejście smoka xd

0

Utrzymać.to

0

Dziwny ten mecz xd

0

A co do tej pory nie strzelał tylko ogorkom? Sy

0

Kto w ogóle wszedł?

0

Dlatego atak Barcy na ważne mecze Pedro-Messi-Villa

0

I to różni Pedro od innych że on stara się od początku do końca

0

Nie.trudno żeby był głośniejszy niż na camp nou skoro na camp nou doping zazwyczaj jest mizerny

0

Sasuke jak masz takie głupoty pisać to lepiej wyjdź

0

Baaaaaarca12 a tak spytam po co Villa? By zepsuł setki?

0

Skład powinien być taki
Masip-Montoya-Pique-Bartra-Adriano-Song-Thiago-Sergi Roberto-Alexis-Messi-Tello

I zmiany, Deulofeu, dos santos, Iniesta

0

Montoya i Dos Santos skreśleni z listy Ehh to jest cyrk, moze od razu zrezygnować ze szkółki , skoro nie dajemy szans młodym w meczu o nic

0

Gdzie Bartra, Thiago, Montoya? Mamy mistrza to czemu oni nie mogą pograć

0

Miki jest skreślony z góry

0

tylko nie taki ruch, Cesc jest nam potrzebny , a Handanović to słaby bramkarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?