Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ribery za co ? Za to że przeleżał cały mecz
0
Jak ja tego Mandzukicia nienawidze , na pusta to i Rasiak by strzelił
0
Stawiam na 1-0 dla bvb kevin groskrojc ;D
0
I tak mało komentarzy, jeśli w tym newsie Upublikuja że Neymar w Barcelonie lub w Realu to będzie nawałnica
0
Ale mecz jest 21 czasu polskiego
0
Omg przestańcie już
Niedługo ktoś zacytuje kibel Neymara że jego tyłek wykrzyczał Barca najlepsza!
0
Haha.xd
0
Właśnie jakbyś chciał wiedzieć to jestem przeciwnikiem graczy o których się mówi więcej w mediach typu Neymar który nie wiadomo jak sobie poradzi w Europie, Bale czy Hart.
0
Sam jesteś głupi
0
Po co Hart? On nie pasuje do Barcy -,-
0
Kibice Realu go nie chcą i wcale się im nie dziwię
0
Bo wydawanie na Neymara więcej niż 30 mln jest głupotą
0
Pamiętasz jaki news? ;D
0
Nie podoba Ci się to wyjdź
0
Jedna z gazet informuje, że praprapradziadek Neymara był na urlopie w Barcelonie. To rozwiewa chyba wszelkie wątpliwości co do tego gdzie Neymar zagra w przyszłym sezonie
0
Oficjalnie : mokro
0
Wyszło że krokiety
0
OFICJALNIE z 12;50
"Neymar wstał, zjadł krokiety i znów poszedł spać, w tej chwili leży na kanapie " - zadeklarował jednej z brazylijskich gazet wujek Neymara
0
Masz aktualizacje, spójrz na komentarz piachu
0
Dodaj że Marca twierdzi że był to omlet
0
Prawdopodobnie herbata ta jest z Barcelony co przesądza o transferze do Espanyolu
0
Różne wersje, prawdopodobnie przeczytał dopiero w internecie że zastanawia się nad Realem lub Barca
0
Marca znowu że omlet
0
Oficjalnie: Neymar pije herbatę
0
12;45 oficjalnie: Neymar popija jajko herbatą
0
haha :D
0
Oficjalnie!!! : Idę dziś na mecz miejscowej drużyny, a jak wrócę wyczekuje finał LM.
Informacja potwierdzona przed momentem
źródło: ja sam.
0
Jeśli Valdes pójdzie do Monaco to nawet 20-25 mln możemy za niego dostać patrząc na to, że szejkowie tego klubu wydają mnóstwo kasy (już wydali 70 mln na dwóch graczy Porto).
A planują wydać koło 200 mln, więc kasy mogą dać dużo.
15 mln możemy dostać za Ville który pewnie odejdzie
Bojan 5 mln, Dos Santos 3 mln, Fontas,Afellay i inni to łącznie można dostać 20 mln nawet.
co daje około 50 mln zysków z transferów. Plus 50 mln które wyłożył zarząd. To na stopera i bramkarza wystarczy jeśli Neymar dojdzie za te 23-28 mln
0
niekoniecznie
0
Nie wszyscy , czego mówisz w imieniu wszystkich?