0

Ribery za co ? Za to że przeleżał cały mecz

0

Jak ja tego Mandzukicia nienawidze , na pusta to i Rasiak by strzelił

0

Stawiam na 1-0 dla bvb kevin groskrojc ;D

0

I tak mało komentarzy, jeśli w tym newsie Upublikuja że Neymar w Barcelonie lub w Realu to będzie nawałnica

0

Ale mecz jest 21 czasu polskiego

0

Omg przestańcie już
Niedługo ktoś zacytuje kibel Neymara że jego tyłek wykrzyczał Barca najlepsza!

0

Haha.xd

0

Właśnie jakbyś chciał wiedzieć to jestem przeciwnikiem graczy o których się mówi więcej w mediach typu Neymar który nie wiadomo jak sobie poradzi w Europie, Bale czy Hart.

0

Sam jesteś głupi

0

Po co Hart? On nie pasuje do Barcy -,-

0

Kibice Realu go nie chcą i wcale się im nie dziwię

0

Bo wydawanie na Neymara więcej niż 30 mln jest głupotą

0

Pamiętasz jaki news? ;D

0

Nie podoba Ci się to wyjdź

0

Jedna z gazet informuje, że praprapradziadek Neymara był na urlopie w Barcelonie. To rozwiewa chyba wszelkie wątpliwości co do tego gdzie Neymar zagra w przyszłym sezonie

0

Oficjalnie : mokro

0

Wyszło że krokiety

0

OFICJALNIE z 12;50
"Neymar wstał, zjadł krokiety i znów poszedł spać, w tej chwili leży na kanapie " - zadeklarował jednej z brazylijskich gazet wujek Neymara

0

Masz aktualizacje, spójrz na komentarz piachu

0

Dodaj że Marca twierdzi że był to omlet

0

Prawdopodobnie herbata ta jest z Barcelony co przesądza o transferze do Espanyolu

0

Różne wersje, prawdopodobnie przeczytał dopiero w internecie że zastanawia się nad Realem lub Barca

0

Marca znowu że omlet

0

Oficjalnie: Neymar pije herbatę

0

12;45 oficjalnie: Neymar popija jajko herbatą

0

haha :D

0

Oficjalnie!!! : Idę dziś na mecz miejscowej drużyny, a jak wrócę wyczekuje finał LM.

Informacja potwierdzona przed momentem
źródło: ja sam.

0

Jeśli Valdes pójdzie do Monaco to nawet 20-25 mln możemy za niego dostać patrząc na to, że szejkowie tego klubu wydają mnóstwo kasy (już wydali 70 mln na dwóch graczy Porto).
A planują wydać koło 200 mln, więc kasy mogą dać dużo.
15 mln możemy dostać za Ville który pewnie odejdzie
Bojan 5 mln, Dos Santos 3 mln, Fontas,Afellay i inni to łącznie można dostać 20 mln nawet.
co daje około 50 mln zysków z transferów. Plus 50 mln które wyłożył zarząd. To na stopera i bramkarza wystarczy jeśli Neymar dojdzie za te 23-28 mln

0

niekoniecznie

0

Nie wszyscy , czego mówisz w imieniu wszystkich?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?