0

0

konferencja

0




;(

0

Dziękujemy Ci Valdes, bramkarz legenda. Szkoda że odchodzi, gdyby nie V.V to nie wygralibyśmy tylu trofeów

0

Mam podać Cię do sądu że mnie obrażasz smalec..? IP namierza cię i będziesz sikał w majty

0

Abi płacze

0

Abi dziękujemy za wszystko, oficjalnie odchodzi

0

Nie można ocenić jak to grał, bo dla jednych to był mecz do wykazania się, a dla drugich mecz o nic

0

A ja wolę abyś stąd wyszedł

0

Wywalic to można ciebie z tej strony

0

Fabs dał nam puchar

0

Sin Mistico masz jakieś kompleksy ? Jesteś chory , ogarnij się gosciu

0

No po co ? Żeby jeszcze uraz dostać ? Pomysł facet, to jest mecz dla juniorów głównie w przypadku Barcy

0

LOL nawet w towarzyskim meczu spinacie się, po co niby Pedro ma się starać w takim meczu? Chce dziś się tylko Deulofeu , taka prawda

0

Ja tam sobie darowałem mecz o nic

0

Dobrze się czujesz?

0

Alexis myślę że jednak pół niżej na 7 bo w drugiej połowie był niewidoczny

0

zwłaszcza Hart, bramkarz kilku meczów...

0

LOL nieważne nie grał to nie grał, nie ma.rytmu meczowego

0

Iker też nie grał

0

LOL i co z tego że dobrze , dobrze broni też palop i co z tego..

0

Pedro to najlepszy napastnik obecnie w reprezentacji

0

No sorry ale gdzie Pedro marnował wiele okazji? Bo ja oprócz ostatnich dwóch dobrych sytuacji w meczu z Valladolid? zmarnowanych i tej jednej dobrej z Realem nie pamiętam by miał jakieś setki. Właśnie Pedro nie ma tyle sytuacji co Villa, Alexis, bo ma inne zadanie na boisku.

0

ZM stanowczo dla Songa, ok Alexis zagrał świetnie, ale tylko 1 połowę, w drugiej było trochę niewidoczny, a Song pracował cały mecz i zaliczyłby nawet asystę tylko Cesc uderzył w słupek.

0

odwal się wreszcie od niego, gość wszedł bodajże w 72 minucie i co miał strzelić 10 goli?

0

przecież Pedro ostatnio również gra dobrze i nawet strzela więc o co ci chodzi

0

Fajnie, że Alexis ma formę i wydaje się, że Pedro też odzyskuje formę strzelecką. Oby tak dalej, a atak będziemy mieli idealny [Neymar!, Messi!, Alexis, Pedro, Tello] i ewentualnie z Barcy B Deulofeu, Dongou. Jeśli wszyscy będą w formie to LM nasza :D

0

Jedyną kaleką tutaj jesteś Ty

0

Wyjdź stąd

0

Ciuus daj spokój szkoda nerwów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?