Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
konferencja
0
;(
0
Dziękujemy Ci Valdes, bramkarz legenda. Szkoda że odchodzi, gdyby nie V.V to nie wygralibyśmy tylu trofeów
0
Mam podać Cię do sądu że mnie obrażasz smalec..? IP namierza cię i będziesz sikał w majty
0
Abi płacze
0
Abi dziękujemy za wszystko, oficjalnie odchodzi
0
Nie można ocenić jak to grał, bo dla jednych to był mecz do wykazania się, a dla drugich mecz o nic
0
A ja wolę abyś stąd wyszedł
0
Wywalic to można ciebie z tej strony
0
Fabs dał nam puchar
0
Sin Mistico masz jakieś kompleksy ? Jesteś chory , ogarnij się gosciu
0
No po co ? Żeby jeszcze uraz dostać ? Pomysł facet, to jest mecz dla juniorów głównie w przypadku Barcy
0
LOL nawet w towarzyskim meczu spinacie się, po co niby Pedro ma się starać w takim meczu? Chce dziś się tylko Deulofeu , taka prawda
0
Ja tam sobie darowałem mecz o nic
0
Dobrze się czujesz?
0
Alexis myślę że jednak pół niżej na 7 bo w drugiej połowie był niewidoczny
0
zwłaszcza Hart, bramkarz kilku meczów...
0
LOL nieważne nie grał to nie grał, nie ma.rytmu meczowego
0
Iker też nie grał
0
LOL i co z tego że dobrze , dobrze broni też palop i co z tego..
0
Pedro to najlepszy napastnik obecnie w reprezentacji
0
No sorry ale gdzie Pedro marnował wiele okazji? Bo ja oprócz ostatnich dwóch dobrych sytuacji w meczu z Valladolid? zmarnowanych i tej jednej dobrej z Realem nie pamiętam by miał jakieś setki. Właśnie Pedro nie ma tyle sytuacji co Villa, Alexis, bo ma inne zadanie na boisku.
0
ZM stanowczo dla Songa, ok Alexis zagrał świetnie, ale tylko 1 połowę, w drugiej było trochę niewidoczny, a Song pracował cały mecz i zaliczyłby nawet asystę tylko Cesc uderzył w słupek.
0
odwal się wreszcie od niego, gość wszedł bodajże w 72 minucie i co miał strzelić 10 goli?
0
przecież Pedro ostatnio również gra dobrze i nawet strzela więc o co ci chodzi
0
Fajnie, że Alexis ma formę i wydaje się, że Pedro też odzyskuje formę strzelecką. Oby tak dalej, a atak będziemy mieli idealny [Neymar!, Messi!, Alexis, Pedro, Tello] i ewentualnie z Barcy B Deulofeu, Dongou. Jeśli wszyscy będą w formie to LM nasza :D
0
Jedyną kaleką tutaj jesteś Ty
0
Wyjdź stąd
0
Ciuus daj spokój szkoda nerwów