0

Piękny mecz? a jakby bylo 2-2 to bylby fatalny? zagralismy srednio ,w ofensywie slabo, messi obudzil sie ostatni kwadrans, Neymar jedyny szarpal caly mecz, bo Tello, Iniesta, Xavi slabo. Busquets tez przepuszczal za duzo, Pique to dramat...

0

hehehe

0

boze ale oni sa slabi w defensywie

0

kurwa mamy zjebanych obroncow

0

Tello tak chcieliscie a zagral najgorzej

0

i nie macie na kogo zgonic hejterzy Pedro ? grmy słabo w ofensywie, jedytnie Neymr ciągnie, w defensywie jak widac tez slabo (znowu)

0

Średni mecz, Na plus Neymar. Słabo Tello.

0

Najs Pedro

0

haha pamiętam tą sytuację ze zdjęcia :D Cały V.V , sercem za klub!

0

Cech mimo iż jeden z lepszych GK co chwile co sezon mówi się że może odejść, pewnie może tak się stać, że wrócić będzie chciał do Czech, ale jakoś nie chce mi sie wierzyc aby Mourinho chciał Victora tym bardziej wiadomo jakie są stosunki miedzy nimi

0

Pedro ! Niezły wywiad

0

Hahaha to co jego rodzina to cała Afryka ? Ale się ośmieszył

0

W Valdesa nigdy,nie wątpiłem, to że miał słabszy jakis mecz to nie znaczy że był przeciętny. Zawsze uważałem że jest jednym z najlepszych graczy Barcelony i teraz kiedy obrona kolejny raz zawodzi, potwierdza to.

0

Valdes geniusz

0

Jak będzie 3-3 to żałosne

0

Teraz hejty na Pedro, ale z Was gimby

0

Stopera nie mamy to nic nie ugramy, sam Valdes wiecznie ratować nie będzie

0

Looool

0

V.V mistrz!!

0

Gareth tabela la ligi po 38 tak bd wyglądać
1.Barcelona
2. Atletico
3. Real Madryt

0

Pedro wszedł to ruszylo, na plus, Masche dobrze, Valdes zawodnik meczu, Alves coś próbował i o reszcie nie ma co pisać

0

Messi..

0

Pedro wychodzi już kolejny raz i nie podadzą

0

Diego Costa haha

0

I gdzie hejterzy Pedro są ? Bez.niego. jdszcze gorzej

0

Kurwa co oni grają

0

Ci piłkarze mają taka technikę a nie potrafią piły dokładnie wrzucić -,-

0

Boże niech wrzuca to w pole -,-

0

V.V to co obronił to ukłony, mało kto by to wyjął

0

I narzekalscie na Pedro, Inieste, a znowu lepsza gra Atletico, my wolno , jakieś tam zrywy Messiego czy Alby to za mało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?