Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od takiego zawodnika wymaga się więcej niż tylko pressingu.. zepsuł świetną okazję, miał straty i nie decydował się na 1v1 a musi tak jak już bardziej Alves się decyduje kiwać w tym meczu
0
Bartra Puyol byłaby wymarzoną parą
0
Alexis słabo, lepszy przeciwnik i już ma ciężko, a na dodatek zepsuł 100% okazję
0
ogólnie drużyna dobrze poza Masche i Alexisem, Pique średnio.
0
BaARTa za masche
0
ufff :D
0
I kur... znowu zagrał Casilass jak nie zasłużył -.-,valdes w znakomitej formie a na dodatek gral przeciw Białorusi i po co było to zmieniać..
0
Niepotrzebnybn....
0
Gral song chyba w drugm meczu
0
Moze Ville z Atletico, gość tani , potrafi strzelać, ma już.swoje lata a na dodatek gra w reprezentacji także myślę że można by się pokusić ściągnąć go na 1 , 2 sezony jako Jokera.
0
Bo Pedro gral kilkanaście minut gdy mdcz już był przesądzony i Barca nie kwapllila się do większych ataków a Pedro i tak się starał i ładnie podał na sete
0
znowu ten sam news?
0
Znając Barcelone, Sergi Roberto przejdzie na GK bo po co nowy
0
sev ty jestes normalny? chbya nie..
0
A Sorry więc Sergi Robwrt
0
V.V - Montoya-Bartra-Pique-Adriano-Song-Busquets-Fabregas-Neymar-Pedro-Alexis. Chciałbym taki atak zobaczyć!
0
I nawet Wy porownaliscie że zrobił więcej i co z tego?! Wy widzieliście na jaki celtic wszedł Alexis a na jaki celtic gral Pedro?! Pedro miał 9 graczy z Glasgow naprzeciw siebie, a Alexis tylko dwoch więc mógł zrobić więcej! Takie porównanie jest Nie na miejscu
0
Cichym bohaterem meczu jest V.V który gdyby Nie wybronil tego świetnego strzału z pola karnego byłoby 1-0 i po meczu
0
Spuszczacie się nad Alexisem który wszedł na zmęczonego rywala , grającego w 10 i otwierającego się , a krytykujecie Pedro który musiał niby przejść autobus co Nie udało się nawet Neymarowi i przeciw 11. Ogarnijcie się
0
kto '9'??
0
tylko gimby teraz porownuja pedro i alexisa... to była kontra Alexis miał dużo miejsca, więc mógł podac jak chciał tym bardziej że Fabs byl nie kryty, a wy porownujecie do akcji Pedro co miał autobus...
0
naaaajjjjjjjjsssssssssss
0
nie porownujcie alexisa do pedro, bo patrzcie ile Alexis miał swobody - TO BYŁA KONTRA
0
KONTRA TO BYŁA
0
bez Messiego ...
0
cisna nas w 10 omg
0
Napisz komentarz...valdes co wyjal znowu
0
nikt nie potrafi przejsc autobusu oprocz magikow jak Messi, nawet Neymarowi ciezko jest a wy chcecie aby Pedro/Alexis ich przechodzili...
0
ehhhhhhhh
0
no gola musimy ubic