0

Od takiego zawodnika wymaga się więcej niż tylko pressingu.. zepsuł świetną okazję, miał straty i nie decydował się na 1v1 a musi tak jak już bardziej Alves się decyduje kiwać w tym meczu

0

Bartra Puyol byłaby wymarzoną parą

0

Alexis słabo, lepszy przeciwnik i już ma ciężko, a na dodatek zepsuł 100% okazję

0

ogólnie drużyna dobrze poza Masche i Alexisem, Pique średnio.

0

BaARTa za masche

0

ufff :D

0

I kur... znowu zagrał Casilass jak nie zasłużył -.-,valdes w znakomitej formie a na dodatek gral przeciw Białorusi i po co było to zmieniać..

0

Niepotrzebnybn....

0

Gral song chyba w drugm meczu

0

Moze Ville z Atletico, gość tani , potrafi strzelać, ma już.swoje lata a na dodatek gra w reprezentacji także myślę że można by się pokusić ściągnąć go na 1 , 2 sezony jako Jokera.

0

Bo Pedro gral kilkanaście minut gdy mdcz już był przesądzony i Barca nie kwapllila się do większych ataków a Pedro i tak się starał i ładnie podał na sete

0

znowu ten sam news?

0

Znając Barcelone, Sergi Roberto przejdzie na GK bo po co nowy

0

sev ty jestes normalny? chbya nie..

0

A Sorry więc Sergi Robwrt

0

V.V - Montoya-Bartra-Pique-Adriano-Song-Busquets-Fabregas-Neymar-Pedro-Alexis. Chciałbym taki atak zobaczyć!

0

I nawet Wy porownaliscie że zrobił więcej i co z tego?! Wy widzieliście na jaki celtic wszedł Alexis a na jaki celtic gral Pedro?! Pedro miał 9 graczy z Glasgow naprzeciw siebie, a Alexis tylko dwoch więc mógł zrobić więcej! Takie porównanie jest Nie na miejscu

0

Cichym bohaterem meczu jest V.V który gdyby Nie wybronil tego świetnego strzału z pola karnego byłoby 1-0 i po meczu

0

Spuszczacie się nad Alexisem który wszedł na zmęczonego rywala , grającego w 10 i otwierającego się , a krytykujecie Pedro który musiał niby przejść autobus co Nie udało się nawet Neymarowi i przeciw 11. Ogarnijcie się

0

kto '9'??

0

tylko gimby teraz porownuja pedro i alexisa... to była kontra Alexis miał dużo miejsca, więc mógł podac jak chciał tym bardziej że Fabs byl nie kryty, a wy porownujecie do akcji Pedro co miał autobus...

0

naaaajjjjjjjjsssssssssss

0

nie porownujcie alexisa do pedro, bo patrzcie ile Alexis miał swobody - TO BYŁA KONTRA

0

KONTRA TO BYŁA

0

bez Messiego ...

0

cisna nas w 10 omg

0

Napisz komentarz...valdes co wyjal znowu

0

nikt nie potrafi przejsc autobusu oprocz magikow jak Messi, nawet Neymarowi ciezko jest a wy chcecie aby Pedro/Alexis ich przechodzili...

0

ehhhhhhhh

0

no gola musimy ubic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?