0

co haha spójrz ostatni mecz, zagrał zaledwie 10 minut w których był aktywny i zepsuł niezłą okazję i dostał 4... Alexis miałby bez oceny albo 6 za to że znalazł się przy tej okazji

0

zgadzam się, wtedy nie miałbym odpowiedzi na mój post ;)

0

Kolejny antyfan pedro i wielbiciel Alexisa ? Jeśli według Ciebie Pedro ma zawyżanie ocen a Alexis zanizanie to koniec rozmowy .

0

Nie piszcie i nie oceniajcie źle Alexisa bo misiaty7 was zlinczuje. Nie potrafi przyznać że zagrał słabo i zasłużył na 4.5 no Sorry ale za klate ocen się nie daje

0

Misiaty dalej swoje , Sevilla to mocny rywal ? Teraz jest slabiutka, gdyby Pedro dostał 4.5 za taka grę jaką pokazał Alexis mowilbys o obniżeniu oceny, ale to w końcu Alexis co lejesz w portki jak widzisz go przy piłce , on za ładny uśmiech ma mieć 7? Czy za klate?

0

Hejt na Pedro , Bjj ty jesteś chyba chory

0

Porażka? To ty chyba ocen Pedro i Alexisa za ten sezon nie widziałeś...

0

jakich rotacji... gra cały czas ten sam skład i jak w lidze mecz z ogórkami to wtedy kilku zmienników...

0

Szkoda że vivi nie miał czystego konta

0

tak już mam

0

Fabs, Bartra, Pedr/Tello

0

Alexis najsłąbiej, Xavi też średnio

0

ogólnie gra niezła, Alexis słabo dziś, chciałbym Tello za niego

0

pique stoi i sie nie rusza, no to sie odbije

0

było ofsajd ?

0

był spalony?

0

i chcieliscie Songa za Busiego odszczekac

0

Alexis nie wszedł za dobrze w mecz

0

nie było spalonego :D

0

Alves na razie nieźle

0

ahaaaa

0

na razie najsłabiej Alexis :(

0

good Alexis

0

kolejny narzekający , ja też wolałbym Fabsa, Bartre, ale trener wybrał taki skład i oceńmy po meczu. Może akurat ten mecz Xaviemu wyjdzie i przesądzi o meczu ? Jeśli zagra słabo, będzie można skrytykować wybór Martino

0

albo robisz sobie jaja albo nie jesteś zbytnio ogarnięty, sorry :)

0

skąd masz ten skład? Dzięki jesteś pierwszy!

0

na ławce

0

jeszcze minusuja hawka jak użył ironii beka max

0

ja obstawiam 87-0 dla Nas 84 gole Messiego i 3 Neymara, Messi wszystkie gole z przewrotki, Valdes obroni trzy karne. Realny typ

0

jesteś normalny ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?