Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co haha spójrz ostatni mecz, zagrał zaledwie 10 minut w których był aktywny i zepsuł niezłą okazję i dostał 4... Alexis miałby bez oceny albo 6 za to że znalazł się przy tej okazji
0
zgadzam się, wtedy nie miałbym odpowiedzi na mój post ;)
0
Kolejny antyfan pedro i wielbiciel Alexisa ? Jeśli według Ciebie Pedro ma zawyżanie ocen a Alexis zanizanie to koniec rozmowy .
0
Nie piszcie i nie oceniajcie źle Alexisa bo misiaty7 was zlinczuje. Nie potrafi przyznać że zagrał słabo i zasłużył na 4.5 no Sorry ale za klate ocen się nie daje
0
Misiaty dalej swoje , Sevilla to mocny rywal ? Teraz jest slabiutka, gdyby Pedro dostał 4.5 za taka grę jaką pokazał Alexis mowilbys o obniżeniu oceny, ale to w końcu Alexis co lejesz w portki jak widzisz go przy piłce , on za ładny uśmiech ma mieć 7? Czy za klate?
0
Hejt na Pedro , Bjj ty jesteś chyba chory
0
Porażka? To ty chyba ocen Pedro i Alexisa za ten sezon nie widziałeś...
0
jakich rotacji... gra cały czas ten sam skład i jak w lidze mecz z ogórkami to wtedy kilku zmienników...
0
Szkoda że vivi nie miał czystego konta
0
tak już mam
0
Fabs, Bartra, Pedr/Tello
0
Alexis najsłąbiej, Xavi też średnio
0
ogólnie gra niezła, Alexis słabo dziś, chciałbym Tello za niego
0
pique stoi i sie nie rusza, no to sie odbije
0
było ofsajd ?
0
był spalony?
0
i chcieliscie Songa za Busiego odszczekac
0
Alexis nie wszedł za dobrze w mecz
0
nie było spalonego :D
0
Alves na razie nieźle
0
ahaaaa
0
na razie najsłabiej Alexis :(
0
good Alexis
0
kolejny narzekający , ja też wolałbym Fabsa, Bartre, ale trener wybrał taki skład i oceńmy po meczu. Może akurat ten mecz Xaviemu wyjdzie i przesądzi o meczu ? Jeśli zagra słabo, będzie można skrytykować wybór Martino
0
albo robisz sobie jaja albo nie jesteś zbytnio ogarnięty, sorry :)
0
skąd masz ten skład? Dzięki jesteś pierwszy!
0
na ławce
0
jeszcze minusuja hawka jak użył ironii beka max
0
ja obstawiam 87-0 dla Nas 84 gole Messiego i 3 Neymara, Messi wszystkie gole z przewrotki, Valdes obroni trzy karne. Realny typ
0
jesteś normalny ?