Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale tnie mi transmisja
0
Tello zawodzi jak dostaje szanse, no ale myślę, że mógłby już zagrać w ataku skoro Neja nie będzie. Najwyżej potem Dongou może wejść i przesunie się Alexisa na skrzydło ;)
0
głosowanie mocno nieobiektywne, akcja Barcy była niezła, ale gol jaki gol był i neya nie powinno być nawet w trójce. Lubię Go i zagrał znowu świetnie, ale zdejmijcie klapki z oczu i głosujcie na najładniejszego gola, czyli Imanola przeciwko betisowi
0
tak to czego jak Pedro przeszedł połowę boiska i strzelił nie było go w nominacji ? Neymara tu nie powinno być już Granada ładniejsze bramki strzelała
0
myślę, że gra byłaby dużo lepsza gdyby tak wyglądała pomoc i atak
Busquets/Song-Iniesta-Fabregas-Pedro-Neymar-Alexis
Fabsa aż korciło aby cofać się i podawać co zresztą pięknie uczynił przy bramie na 2-1. Neymar wiele razy schodził do środka i bardzo ładnie kiwał czy klepał (jak z Sergi Roberto) Z Celticiem ten atak pokazał się ze świetnej strony także nie wiem dlaczego na siłe upychanie Fabsa na 9 skoro on i tak cofa się do pomocy, a w ataku wtedy brakuje zawodnika.
0
link nie do meczu Barceloyn...
0
znajac zycie trafimy na city lub arsenal a Real trafi na zenit lub galate
0
dla niektórych maskotką inni nazwą to pośmiewiskiem, w każdym bądź raze zbędny
0
hejtujesz cały czas , ju,ż każdy zna Twoje komentarze i to, że jesteś pośmiewiskiem tej strony, wystarczy
0
Twoje komentarze pokazują, że nie nadajesz się by je pisać
0
N oto dlaczego ciągle stawia na Pique, a na ławie Bartra?
0
Ribery powinien dostać złotą piłkę. Messi był bardzo dobry, ale Ribery lepszy i pierwsze miejsce powinien zająć Francuz, a drugie Messi, o trzecie mogą się bić inni.
0
nie ma co zasłaniać się sędzią, może popełnił błędy może nie, ważne że Wy powinniście strzelić bramki, a ich nie zdobyliście, a nawet straciliście...
0
sprzedać wszystkich i kupić wszystkich
0
w przerwie powinien wejść Pedro, a potem w 60 dwie zmiany, a nie jedna zmiana co wchodzi młodziak przy złym wyniku i druga gdy koniec blisko... jak mnie to denerwuje
0
i obwinialiście Pedro za mecz ostatni, a widzicie jak zagrali bez niego, tak samo. Tu nie leży problem w ataku, a w pomocy i obronie. Boczni obrońcy to kpina, Adriano bez formy, pomoc tak samo, Iniesta strata na gola,, Xavi bez słów, a Cesc najlepszy środkowy pomocnik, marnuje się na ataku.
0
Widzieliście jak,ą wczoraj Courtois puścił brame? Niezła szmatka :D
0
chlłopie w środek bramki może każdy piłkarz tak strzelić, nawet amator. To, że bramkarz się bał wyciągnąć rękę w górę to nie ozancza że gol niesamowity
0
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
każdy może zagłosować na mecz Barcelony, zachęcam :)
0
Bejl niesamowita bramka? Kurczę to jaka była Ibrahimovicia, Mexesa i choćby Alexisa?
0
bo każdy zagrał słabo
0
ale się spuszczają nad Bejlem, a facet zepsuł dwie dobre okazje i strzelił z wolnego co prawda ładnie, ale zasługa w tym GK
0
Agunia, a co może słabiutkie Galatasaray, Juve bez formy, czy Kopenhaga średniak?
Milan, Ajax grający teraz niezłą piłę to już lepiej i Celtic co muruje max
0
strzał Bejla może i ładny, ale w środek praktycznie, bramkarz się przestraszył
0
http://www.dailymotion.com/video/xy7890_fc-barcelona-4-0-ac-milan-%E5%8F%B2%E8%A9%A9%E8%88%AC%E7%9A%84%E9%AB%98%E5%85%89_sport?search_algo=2
na pocieszenie ;)
0
zmiany może ;D
0
zasluony?
0
goool
0
podeslicie linka do dobrej transmisji ?
0
już Pedro zagrałby lepiej na prawej obronie niż Puyol.....
Wgl to zdjąć Xaviego i Songa, a dać Busiego i Roberto, muszą rozruszać środek pola, bo sam Iniesta nic nie zrobi. Przesunąć Pedro na PO i zdjąc Puyola i dać Adamę