0

ale tnie mi transmisja

0

Tello zawodzi jak dostaje szanse, no ale myślę, że mógłby już zagrać w ataku skoro Neja nie będzie. Najwyżej potem Dongou może wejść i przesunie się Alexisa na skrzydło ;)

0

głosowanie mocno nieobiektywne, akcja Barcy była niezła, ale gol jaki gol był i neya nie powinno być nawet w trójce. Lubię Go i zagrał znowu świetnie, ale zdejmijcie klapki z oczu i głosujcie na najładniejszego gola, czyli Imanola przeciwko betisowi

0

tak to czego jak Pedro przeszedł połowę boiska i strzelił nie było go w nominacji ? Neymara tu nie powinno być już Granada ładniejsze bramki strzelała

0

myślę, że gra byłaby dużo lepsza gdyby tak wyglądała pomoc i atak

Busquets/Song-Iniesta-Fabregas-Pedro-Neymar-Alexis

Fabsa aż korciło aby cofać się i podawać co zresztą pięknie uczynił przy bramie na 2-1. Neymar wiele razy schodził do środka i bardzo ładnie kiwał czy klepał (jak z Sergi Roberto) Z Celticiem ten atak pokazał się ze świetnej strony także nie wiem dlaczego na siłe upychanie Fabsa na 9 skoro on i tak cofa się do pomocy, a w ataku wtedy brakuje zawodnika.

0

link nie do meczu Barceloyn...

0

znajac zycie trafimy na city lub arsenal a Real trafi na zenit lub galate

0

dla niektórych maskotką inni nazwą to pośmiewiskiem, w każdym bądź raze zbędny

0

hejtujesz cały czas , ju,ż każdy zna Twoje komentarze i to, że jesteś pośmiewiskiem tej strony, wystarczy

0

Twoje komentarze pokazują, że nie nadajesz się by je pisać

0

N oto dlaczego ciągle stawia na Pique, a na ławie Bartra?

0

Ribery powinien dostać złotą piłkę. Messi był bardzo dobry, ale Ribery lepszy i pierwsze miejsce powinien zająć Francuz, a drugie Messi, o trzecie mogą się bić inni.

0

nie ma co zasłaniać się sędzią, może popełnił błędy może nie, ważne że Wy powinniście strzelić bramki, a ich nie zdobyliście, a nawet straciliście...

0

sprzedać wszystkich i kupić wszystkich

0

w przerwie powinien wejść Pedro, a potem w 60 dwie zmiany, a nie jedna zmiana co wchodzi młodziak przy złym wyniku i druga gdy koniec blisko... jak mnie to denerwuje

0

i obwinialiście Pedro za mecz ostatni, a widzicie jak zagrali bez niego, tak samo. Tu nie leży problem w ataku, a w pomocy i obronie. Boczni obrońcy to kpina, Adriano bez formy, pomoc tak samo, Iniesta strata na gola,, Xavi bez słów, a Cesc najlepszy środkowy pomocnik, marnuje się na ataku.

0

Widzieliście jak,ą wczoraj Courtois puścił brame? Niezła szmatka :D

0

chlłopie w środek bramki może każdy piłkarz tak strzelić, nawet amator. To, że bramkarz się bał wyciągnąć rękę w górę to nie ozancza że gol niesamowity

0

http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

każdy może zagłosować na mecz Barcelony, zachęcam :)

0

Bejl niesamowita bramka? Kurczę to jaka była Ibrahimovicia, Mexesa i choćby Alexisa?

0

bo każdy zagrał słabo

0

ale się spuszczają nad Bejlem, a facet zepsuł dwie dobre okazje i strzelił z wolnego co prawda ładnie, ale zasługa w tym GK

0

Agunia, a co może słabiutkie Galatasaray, Juve bez formy, czy Kopenhaga średniak?

Milan, Ajax grający teraz niezłą piłę to już lepiej i Celtic co muruje max

0

strzał Bejla może i ładny, ale w środek praktycznie, bramkarz się przestraszył

0

zmiany może ;D

0

zasluony?

0

goool

0

podeslicie linka do dobrej transmisji ?

0

już Pedro zagrałby lepiej na prawej obronie niż Puyol.....

Wgl to zdjąć Xaviego i Songa, a dać Busiego i Roberto, muszą rozruszać środek pola, bo sam Iniesta nic nie zrobi. Przesunąć Pedro na PO i zdjąc Puyola i dać Adamę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?