Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss Aaaa to chodziło cały czas o stan epidemii. Czyli covid już niegroźny, nie zarażamy innych. Trzeba było tak od razu. Co tam Braun zdrowy, nie miał maseczki a był stan epidemii!!!
Czy to jest cyrk?
9
Hipokryci z po.
https://mobile.twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1602786856298549250
0
@Colon @AllBundy
Serio? 72 gole w 172 występach. Ponad 30 asyst bodajże. Mimo że oczekiwania były jeszcze większez to jednak są dobre liczby.
0
Ludzie się tu cieszą ale potem przyjdzie mecz Argentyny(o ile dziś dadzą radę) i Chorwacja tak zamuruje, to będzie przeklinanie i smutek bo Leo odpada. Antyfutbol dziś wygrał. Szkoda.
2
Już widzę ten finał Chorwacja - Portugalia. To będzie dramat.
Farta mają więcej niż Real :)
4
Dzisiaj mija 13 lat od śmierci naszego byłego piłkarza - Roberta Enke. To w Barcelonie tak naprawdę zaczął się poważny problem depresji. Bardzo polecam książkę "Robert Enke. Życie wypuszczone z rąk".
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-robert-enke-latami-ukrywal-chorobe-popelnil-samobojstwo-tera,nId,6374008
0
Sandro w 1 składzie! :)
0
No, Real ławki nie ma, my mamy równie silną co 1 skład..
0
Bagnack i Rafinha na śo
0
skończy się na tym, że oprócz Ter Stegena kupimy jakiegoś defensywnego pomocnika co przejdzie na środek obrony, ale i tak będzie za słaby.
0
Masche dostał żółtą i pewnie Tata się przestraszył, że przypadkowa druga kartka i pauza w meczu z Realem. Stąd pewnie ta zmiana
0
czyli wg Ciebie Pedro miałby kolejny ważny mecz przesiedzieć cały na ławce... ma formę, udowadnia to prawie w każdym meczu i zasługuje choćby na 20 pare minut
0
Który by nie zagrał, to myślę, że sobie poradzi. Zapewne będzie to Neymar
0
:O
0
Cytat z newsa z onetu
Victor Valdes wyciągnął się jak kotka na gorącym blaszanym dachu i w sobie tylko znany sposób odbił strzał rywala.
0
Ale gdyby Valdes nie wyjął tego okna przy 0-0...
0
Roberto wszedł i zawalił :/
0
Najbardziej szkoda, że Pedro cały dwumecz nie wszedł...
0
Alves!
0
uwaga bo miał szansę
0
Ślepi jesteście? Nie było spalonego, Roberto został 2 metry
0
mówiłem wprowadzić Pedro, to Roberto...
0
no i wszedł Roberto
0
Pedro ława cały dwumecz*
0
aha, Pedro ława cały mecz...
0
Pedro i Alexis in
0
mamy szanse na kontry, przydałby się szybki Pedro
0
w ocenach wychodzi że Pedro był jednym z najgorszych, no cóż.. ja tylko u niego widziałem, że coś biegał, bo inni stali
0
Jak zawsze skoro w meczu z Sociedad zawinił i było to zawarte w ocenie/opisie do oceny
0
Dobra zmiana Pedro choć powinien wejść za Neymara, bo Alexis nie grał najgorzej. Końcówka bardzo ładna.