0

@Chaoss Aaaa to chodziło cały czas o stan epidemii. Czyli covid już niegroźny, nie zarażamy innych. Trzeba było tak od razu. Co tam Braun zdrowy, nie miał maseczki a był stan epidemii!!!
Czy to jest cyrk?

0

@Colon @AllBundy
Serio? 72 gole w 172 występach. Ponad 30 asyst bodajże. Mimo że oczekiwania były jeszcze większez to jednak są dobre liczby.

0

Ludzie się tu cieszą ale potem przyjdzie mecz Argentyny(o ile dziś dadzą radę) i Chorwacja tak zamuruje, to będzie przeklinanie i smutek bo Leo odpada. Antyfutbol dziś wygrał. Szkoda.

2

Już widzę ten finał Chorwacja - Portugalia. To będzie dramat.
Farta mają więcej niż Real :)

4

Dzisiaj mija 13 lat od śmierci naszego byłego piłkarza - Roberta Enke. To w Barcelonie tak naprawdę zaczął się poważny problem depresji. Bardzo polecam książkę "Robert Enke. Życie wypuszczone z rąk".
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-robert-enke-latami-ukrywal-chorobe-popelnil-samobojstwo-tera,nId,6374008

0

Sandro w 1 składzie! :)

0

No, Real ławki nie ma, my mamy równie silną co 1 skład..

0

Bagnack i Rafinha na śo

0

skończy się na tym, że oprócz Ter Stegena kupimy jakiegoś defensywnego pomocnika co przejdzie na środek obrony, ale i tak będzie za słaby.

0

Masche dostał żółtą i pewnie Tata się przestraszył, że przypadkowa druga kartka i pauza w meczu z Realem. Stąd pewnie ta zmiana

0

czyli wg Ciebie Pedro miałby kolejny ważny mecz przesiedzieć cały na ławce... ma formę, udowadnia to prawie w każdym meczu i zasługuje choćby na 20 pare minut

0

Który by nie zagrał, to myślę, że sobie poradzi. Zapewne będzie to Neymar

0




:O

0

Cytat z newsa z onetu

Victor Valdes wyciągnął się jak kotka na gorącym blaszanym dachu i w sobie tylko znany sposób odbił strzał rywala.

0

Ale gdyby Valdes nie wyjął tego okna przy 0-0...

0

Roberto wszedł i zawalił :/

0

Najbardziej szkoda, że Pedro cały dwumecz nie wszedł...

0

Alves!

0

uwaga bo miał szansę

0

Ślepi jesteście? Nie było spalonego, Roberto został 2 metry

0

mówiłem wprowadzić Pedro, to Roberto...

0

no i wszedł Roberto

0

Pedro ława cały dwumecz*

0

aha, Pedro ława cały mecz...

0

Pedro i Alexis in

0

mamy szanse na kontry, przydałby się szybki Pedro

0

w ocenach wychodzi że Pedro był jednym z najgorszych, no cóż.. ja tylko u niego widziałem, że coś biegał, bo inni stali

0

Jak zawsze skoro w meczu z Sociedad zawinił i było to zawarte w ocenie/opisie do oceny

0

Dobra zmiana Pedro choć powinien wejść za Neymara, bo Alexis nie grał najgorzej. Końcówka bardzo ładna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?