Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Ja jak chcę teatr to idę do teatru a nie na mecz piłkarski.
0
Jak gra Kiwior?
0
@Katalończyk 99 taa a.potem jak gol Barcy to część nawet tyłka nie podniesie i w telefonach siedzi. Smutne.
2
@Sulimo tak można się z tym zgodzić. Jeszcze minus mają kibice za krzywą akcję rok temu.
0
Sędzia nie gwiżdże ewidentnych fauli a odgwizduje coś co można puścić.
0
@Katalończyk 99 Ty nie rozumiesz o co chodzi. Sytuacja wcale nie była idealna i dlatego zawołali go do monitora. On poszedł, oglądał, odwrócił się i był zdezorientowany. Potem jeszcze z minutę stał przy piłkarzach i słuchał co mu mówią. Wtedy dopiero dał czerwo.
1
@Arkon Zgadzam się. Kuriozalna sytuacja. Chłop nie był pewien, obejrzał i dalej nie wiedział. Czekał co mu powiedzą w słuchawce..
0
Wydawalo mi się że tam praktycznie kontaktu nie było.
1
Piękne oprawy i klimat. Oby na boisku też było ciekawie.
0
@Kgorecki2500 tak znam to dlatego spytałem czy uregulowane jest to że będą sobie jechać przez jakieś miasto kolumną wojskowych pojazdów. Bo to że dadzą wpis iż jest zakaz o niczym nie świadczy.
0
@Kgorecki2500 dlaczego? Nagrywam coś w danej chwili bo mam takie chęci i prawo.
''Pewnie jest to gdzieś ujęte ''
Nie przekonało mnie
0
@tomek8756 Wyzej napisane jest o zakazie stąd moje pytanie.
0
@Kgorecki2500 zakaz zdjęć? A jest to jakoś uregulowane prawnie? Nie mogę iść chodnikiem i sobie robić zdjęć otoczenia bo może nadjechać kolumna wojskowych pojazdów?
2
@KlonaZepan ale do nich to nie dociera. Lubią manipulować jak piątką Konfederacji bo nie mają do czego innego się przyczepić. Boli ich wzrost poparcia Mentzena i Konfederacji.
2
@Emhyr ten nagle został geografem? Tfu na niego.
1
@takisobiektos miał długie kontuzje to jak miał zagrać mecz?
0
@Bykunn Pewnie kolega ma na myśli równowagę finansową w tenisie mężczyzn i kobiet, bo jak twierdzi robią tyle samo dla tego sportu.
6
@cules100pro co to za pierdoły. Klopp już w swoim pierwszym pełnym sezonie(czyli drugi w klubie) poprawił niemal wszystko a skład wciąż miał tragiczny. Później zaczęli go wzmacniać i rozwój ruszył pełną parą.
Uwielbiam te porównania do Kloppa. A może porównajmy sytuację do 100 innych trenerów którzy dostali masę czasu a nic lepiej nie było? Np Solskjaer.
3
@PabloVEB czy mówisz o peło? Tutaj też są tacy co przyznają się do głosowania na nich i jeszcze chwalą tym xD
4
@JimMorrisonFCB W życiu. Nie znoszę Viniciusa ale jest o klasę lepszy.
2
@JimMorrisonFCB Martinelli? xD
0
@Safrani i powielasz kłamstwo
4
@Peciak typowe przykłady aby potwierdzić swoją tezę. A przecież w drugą stronę było to samo wiele razy. Llorente masa goli w Hiszpanii a w Anglii słabo. Soldado czy Lucas Perez to samo. Fornals świetny w Hiszpanii a w West Ham rezerwa. Itd itd
18
@Criss18Barca xd krótka pamięć
1
@lucas/catalan taa ale wrzuć całe LGBT do pedofili to pierwszy się oburzy :P
0
@Jakchcesz taki sam durny komentarz jak twój.
0
@Jakchcesz A to z jakiej okazji zyskałeś?
11
To tak w kwestii tych śmieszków, co mówili że gdyby na nas jakiś wróg najechał, to kibole prędzej sami pozabijali by się. Wczoraj Lech mając zakaz wyjazdowy został wpuszczony na sektor gospodarzy. Mimo iż każdy wie jak wrogie stosunki mają kibice obu drużyn. Nie było wyzwisk, bo cel był ważniejszy - piłka nożna dla kibiców. Brawo.
0
Komentarz usunięty
0
@Borneo q to jak w tv powiedzieli to rzetelne źródło xd