1

@GeneralXavi Chłop jest odklejony, ale no grunt aby innym krzywdy nie robił :)

23

Taki humor na dobranoc


4

Manchester United słabiutki. Nawet w końcówce jakoś nie przycisnęli oprócz jednego stałego fragmentu gry.

0

@Medium oglądam premier league bo kibicuje lfc

16

On zagwizdał faul dla Manchesteru United? xD jak to kartka dla Casemiro i to pomarańczowa tak.

0

@Borneo ty to chyba lubisz..
Po i lewica głosują najczęściej jak PiS więc tutaj prędzej koalicja będzie. Nie głosować na po i lewicę i można iść z czystym sumieniem.

0

@Worny może nie każdy kibicuje danej drużynie przez styl? Wyobraź sobie że kluby 4 ligowe i niżej też mają wiernych kibiców.

0

@Mixtape daj spokój, to normalne żeby przypodobać się. Jak Pique czy Araujo tak robili to nic pewnie nie pisałeś ;)

2

@FcPortoFan1999 a ile miał Varillas w nogach?

0

Ale słaby set Hurkacza.

26

@Borneo to tylko ty tak rozumujesz. Wielu na przekór lewactwu idzie za konfederacją

0

@AbelKabel usuń konto, każdy skorzysta

0

@Borneo ja mam gdzieś pis z tą różnicą że pispo jedno zło. Na ciebie pluli a ty mówisz że to deszcz był. A przegrać wybory to klasycznie beznadziejna platforma przegra.

0

@Eto'o9 R10 czyli popis i lewica jeszcze większymi ruskimi onucami bo chyba wiadomo kto z kim się spotykał -Putin ;) ok rozumiem że to jedyny beznadziejny argument

4

@Compadre @nwchades jak to jest być za głupim na argumenty? Piszą jak krowie na rowie że był to wykład o tym jakie działania przekonują danych wyborców a innych nie, wymienił piątkę przytoczoną przez was i dodał że jak tak by głosił to miałby pewny głos na wyborach w pewnej grupie. Dobry wykład. Natomiast osoby z IQ orzeszka wycięli fragment i do dziś nawet powtarzają że to są postulaty Mentzena i Konfederacji xD Normalnie jakbym w przedszkolu dzieci przekonywał.

0

@Compadre jaka skrajna prawica? Jaki wykluczanie Żydów i LGBT? xD ale.fikołki. Jeszcze przytocz 5 Konfederacji to już będę wiedział że rozmawiam z biednym człowiekiem i bynajmniej nie mam tu na myśli finansów.

0

@VamoSBarca88 głupi nie jestem aby iść na marsz hipokrytów.

1

@tbas uciekłeś? Czy dasz argumenty? Może jeszcze zarzucisz piątką Konfederacji? xD

31

Dlatego właśnie lewica to największe bagno. Krzyki o równości, tolerancji, szacunku i wolności a co krok zaprzeczanie temu przez własne działania. Brzydzę się lewicą.

0

@Borneo wciąż tylko ty się ośmieszasz

0

@AbelKabel lewak nie dziwi się zamieszaniu, no kurcze cała.la rambla zdziwiona.

0

@HighestInTheRoom na kogokolwiek byle nie na popis. Jeśli ktoś głosuje na tych samych których rządy były i są katastrofą, to nie świadczy za dobrze o jego inteligencji.

1

@arasz1819 czyli od van gaala? O to nie trudno.

3

@draxidox Najlepsze i tak było jak ciężarówkami wywozili ciała w Bergamo XD

0

@Comentateiro okej, to zgłaszam cię rasisto.

5

@Ojciec5tkidzieci są nawet tutaj ludzie co ich bawi humor tego tygodnika. Brak słów.

0

@Eto'o9 R10 tak tak a Braun to ruski agent. Trzeba było mówić że nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie odpisywałbym.

0

@Eto'o9 R10 kto tu jest oprychem i z kim paraduje Marciniak? Wyjaśnij wszystkim.

0

@wasacz przecież to prawda, wiele stron o tym informuje.

24

Coś gorszego od lewicy? Nie ma.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?