Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Raków się wzmacnia? Nie powiedziałbym. Yeboah to raczej za kontuzjowanego Lopeza.
0
Niestety typowy Wimbledon. Serwis i tyle. Niezłych akcji jak na lekarstwo.
11
Bublika aż zamurowało. Jedna z lepszych akcji turnieju.
0
@MarcelNJ11 whisky zdecydowanie.
0
@kamyk_23 niedlugo Donald powie to samo, wszystko żeby wygrać wybory ;-)
0
@Matt_i1992 przecież platforma jeszcze więcej socjali proponuje i głosują tak samo jak PiS.
0
@Comentateiro to w takim razie ty brzmisz jakbyś 10 lat spędził w piwnicy.
0
@Comentateiro Cieszę się że się zgadzamy iż Tusk to kłamca, powie wszystko aby wygrać wybory, KO nie ma własnego programu i jest niebezpieczną partią, zdolną do wszystkiego. Niestety do wszystkiego co złe.
0
@Borneo to dobrze że się zgadzamy iż Tusk to żadna alternatywa i lepiej już zagłosować na Konfederację.
5
@chosenone ta jasne, ale zawsze ich bronisz. Ja nie wiem jak jeszcze was okłamać rudy musi. I tak go usprawiedliwicie. Wygra wybory, wprowadzi jeszcze inne socjale a i tak napiszesz, że jest dopiero po wyborach i musiał to zrobić, w następnym roku będzie już normalnie rządził xD
Co za fikołki.
8
@Borneo cieszę się że się zgadzamy i są duże szanse na koalicję PoPiS. A Tusk to populista, kłamca.
0
@Matt_i1992 a jakiś argument że lepsze? Wgl przytoczysz jakiś program wyborczy PO? Dramat tacy ludzie.
6
@Lucerfi A pamiętam jeszcze kilka miesięcy temu nawet tutaj te teksty ludzi, że głosują na PO, bo mają dość rozdawnictwa, bo chcą przede wszystkim odsunąć PiS od władzy. A co to zmieni? Jak PiS PO to prawie to samo? Tylko na dodatek z rudym fałszywym człowiekiem, który jest zdolny do wszystkiego?
13
Komentarz usunięty
3
@Survier to wyborcy po, mają się za guru intelektualne, innych traktują bez szacunku. Buta i arogancja niesamowita od nich bije. Naprawdę już lepsi są wyborcy lewicy.
0
@DonMatteo901 zostaw go. Lewica co chciała wsadzać do więzienia tych co nie zaszczepili się, dyskryminuje na okrągło mężczyzn i ma komuchów w składzie niby nie budzi większych kontrowersji od Konfederacji xD
0
@ShawnC Słabiutkie liczby jak na taką renomę, oczekiwania, kwotę transferu i wielkie zarobki.
U nas grał na różnych pozycjach i wszędzie wyglądał źle. A już w meczach z topowymi rywalami był tragiczny. Pamiętam te laboraty o grze obronnej, bo nie było go z czego bronić. A pamiętajmy że do pomocy miał Messiego, Suareza i innych gdzie teraz można o tym pomarzyć.
Nie interesują mnie liczby w Atletico. Bo równie dobrze mogę powiedzieć że Atletico zdobyło mistrza, przyszedł Francuz i była posucha. Odszedł do Barcy i Atletico znowu zdobyli mistrza.. :)
0
@ShawnC Jakie wybronił xD Griezmann to flop. I to możliwe że największy jak sam stawiał się w.trojce najlepszych razem z Messim i Ronaldo.
17
Ten poseł to jeden z większych oszołomów jakich widziałem.
https://x.com/xOstatniaProsta/status/1676638659439722505
0
@barcelonaLM śmieszne, to oficjalka niepotrzebna.
11
@Borneo kojarzysz mi się z memem "kocham PiS ponad wszystko". Tylko zamieniłbym pis na po.
1
@Ojciec5tkidzieci bardzo fajna jest trasa Morskie Oko- Szpiglasowy Wierch- Dolina pięciu stawów. Ale śnieg jeszcze też jest. Przynajmniej był kilka dni temu. Gdy go nie ma, to trasa nie jest jakaś trudna lecz długa, więc trzeba wcześnie wyjść aby nie było potem problemów. Jeden łańcuch bodajże.
3
@MarFan tak tak, typowe usprawiedliwienie wyborców po. Gorsi jesteście niż wyborcy PiS.
Z 800 plus i innymi socjalami ten sam argument. Bo Donald tylko tak mówi aby dokopać PiS a żadnych socjali nie wprowadzi, nie będzie waloryzacji 500+ itd.
Oni są kłamcami. Tak jak Trzaskowski, który mówił ile to łączy jego z Bosakiem i że chce pójść razem na marsz niepodległości. Powiedzą wszystko aby tylko zdobyć głosy wyborców.
1
@RosjaninBut za pandemię Braun dozgonny szacunek.
0
@MesQueUnClub96 nie ale coś pogrywa chociaż a Varillas zagrał bodajże 3 mecze w seniorskim tenisie na tej nawierzchni. Unika jej jak ognia, przyjechał po wypłatę i tyle.
0
@Bobo25 Przecież to ty cały czas wykazujesz pogardę w stosunku do wyborców Konfederacji a teraz jeszcze insynuujesz że robię jakąś kampanię im i werbuje ludzi. Normalnie cyrk.
0
@Bobo25 I dalej jakieś pierdoły i jeszcze wjeżdżanie w stylu przełożonego. Napisałem ośle że możesz głosować na kogo chcesz. Co nie zmieni mojej opinii o wyborach popisu. Po tym co robili i robią.
Kolejne dyrdymały. Przecież wiele osób pozostanie bez zmian, bo ludzie tych zmian nie lubią, nawet jeśli to dla ich dobra. A pieniądze zawsze się znajdą, wystarczy zrezygnować z durnych socjali.
I znowu piszesz coś co usłyszałeś w memach. Przecież mówili o tym że będą ulgi podatkowe, w 500 plus możliwe że zostanie, przy czym nie będzie 300+, 14 emerytur i 13 emerytur i innych podobnych socjalnych bzdur na które idzie masa pieniędzy.
Masz klapki na oczach, ale nie martw się nie Ty jeden. Podchodzi to pod syndrom sztokholmski ;)
2
@Bobo25 walisz ogólnikami bez pokrycia, proszę napisać gdzie średniowiecze, gdzie utopia itd. Bo tak o wszystkim można rzec.
Bo już widzę o zusie piszesz nieprawdę. Jasno przedstawili że zaproponują likwidację obowiązkowych składek ZUS.
ZUS to piramida finansowa i trzeba coś z tym zrobić, wiele naszych pieniędzy tam przepada.
Kolejny tekst choćby o bonie. Przecież NFZ także będzie istniało jak ktoś będzie chciał zostać przy takiej formie a jak nie to inny ubezpieczyciel i bony. Co w tym złego? To bardzo dobre rozwiązanie i masz WYBÓR.
Dalej antyue mimo iż Mentzen wyraźnie powiedział że jeśli ludzie nie będą chcieli wyjść to nie wyjdą, ale trzeba zmienić ue. Ta instytucja miała sens, teraz już go nie ma.
Wybacz ale rzucasz jakimiś tekstami z czapy a'la piątka Konfederacji, gdzieś zasłyszane, ale bardziej z jakichś memów niż z programu partii. Jak tu dyskutować?
Na dodatek to nijak ma się do tego co popis robiło, jak ograniczali naszą wolność, niszczyli i niszczą interesy, sprzedawali co polskie i kopali i nadal kopią dołki pod przedsiębiorców itd. Przecież to można przebić 100x
1
@FrankliN7 Przykłady tych otruć? Czy rzucanie takimi tekstami bo po prostu nie po drodze?
4
@Bobo25 no wybacz ale wolę zjeść w restauracji co ma różne opinie, kontrowersyjne także niż iść do restauracji gdzie zatrułem się wiele razy a kucharze dalej Ci sami są ;)
Prościej nie wytłumaczę.