0

Szczerze słabo się to ogląda. Poza kilkoma akcjami to nic ciekawego dla oka. Tyle dobrze że Iga prowadzi.

3

"Kradzież" - zaledwie 35 milionów funtów..


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RafiVeB To ci sami co twierdzą że szczepienia zakończyły pandemię xD

0

Niech Grek się obudzi. Brakuje tu dobrych meczów na RG.

1

Romero jaki to jest farmazoniarz

0

@molibden Openda w Lipsku. Fofana pewnie też odejdzie. Także raczej po Lens

1

@Danny Gaucho uczestnik to nie tylko ten co zagra, ale rozumiem Twój punkt widzenia

0

@Danny Gaucho A czy przypadkiem Kameni nie był na mundialu w RPA?

I według.wiki na mundialu w 2002 roku też był w kadrze ale nie zagrał nic.

1

Sędzia ślepy a Rune to brak honoru. Nie znoszę Duńczyka.


2

@KrychaFCB To jest wyborca PO, język miłości i szacunek dla innych. Tolerancja ale tylko wtedy gdy się zgadzacie z nim. Nawet jakbyś napisał tu pierdołę totalną, to można zwrócić normalnie uwagę a nie odbijać piłkę do zacofanej prawicy.
A potem ta sama osoba napisze jaka nienawiść jest przez pis xD

0

@Emhyr tak ale to nie zawsze idzie w parze z umiejętnościami trenerskimi.

18

Biedne dziecko.


0

@Tomo1989 Gra od deski do deski bo kto za niego miałby wejść? No właśnie. Nawet jak był bez formy czy miał uraz to grał do końca meczu..
Poza.tym Firmino jest mobilnym piłkarzem i potrafi grać pod 9, na skrzydle itd.

0

@Tomo1989 Firmino to wciąż świetny piłkarz. Jeśli chcemy mieć konkurencyjny atak to taki piłkarz przydałby się. A Roque to melodia przyszłości i wielka zagadka.

2

@Bykunn klasyk na brak argumentów. Typowy wyborca popis

11

@AlwaysBlaugrana Jasne że robią. Byli za Polakami w czasie pandemii jak władza razem z po i lewica odbierali nam prawa, niszczyli interesy, zdrowie i są odpowiedzialni za nadmiarowe zgony. Jedyna Konfederacja była przeciwko. Gdzie byli inni? Dokładali więcej, mieli gdzieś wolność naszą, demokrację i konstytucję.

Na marsz dzisiejszy nie poszli, bo nie idą z osobami które są hipokrytami i mają na celu tylko dorwać się do stołka. Mają gdzieś Polaków i ich potrzeby.

1

@Bykunn Onet szacował 100tys przed 13 a Giertych milion :)

36

@Tasde ale fikołek xD w takim razie platformę i lewicę najwięcej łączy z pisem bo głosują najczęściej tak samo. W jakim kraju totalna opozycja jest tak zjednoczona z władzą?

1

@kazbychu ktoś mówi że nie było covidu? Pisałem jak i autorka tweeta o ograniczaniu moich praw i połowy Polaków, bo tylu się nie zaszczepiło, o nadmiarowych zgonach i utracie pracy, interesów własnych. Gdzie wtedy byłeś i ci z którymi trzymasz? Tfu.

0

@Tomo1989 @kazbychu tak tak ruski agent, szur i foliarz. Dalej mów.
Piękny język totalnej opozycji ^^

4

@Survier Dokładnie. Pamiętam te słowa choćby lewicy że niezaszczepieni to bestie, trzeba im wszelkie prawa zabrać. A teraz Ci sami idą w marszu i krzyczą o wolności, demokracji i konstytucji. Normalnie nóż się w kieszeni otwiera.

8

W punkt. Hipokryci.


1

@mekston Varillas i tak zrobił wynik ponad stan. Nie ma żadnej broni na Serba.

2

@barcelonaLM i to samo było na tvn czy nawet na polsacie. Jedni i drudzy siebie warci. Nigdy nie zapomnę in tej śmiesznej pandemii.

1

@ArterkHD Musetti nawet może o zwycięstwo powalczyć. Lubi grać z Alcarazem, Djokovicia prawie wyrzucił bodajże dwa lata temu z RG. Zobaczymy. Musiałby zagrać najlepszy swój tenis.

3

@barcelonaLM 2023? A jak w 2021 chcieli niezaszczepionym odbierać prawa a niektórzy nawet do więzienia wsadzać to jaki to poziom był? I wtedy popis, lewica czy psl jednym głosem ograniczali wolność i chcieli jeszcze bardziej.

1

@Koperek01 xD biedna Platforma.i ich milicja. Wszyscy ich atakowali

1

@hayek autobus śmierci xD co tam że wszyscy żyją i mają się dobrze

4

Odklejony Holender? Stare, znałem. Koeman, Van Gaal, Ten Haag, wszyscy tacy sami.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?