- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1411 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1411 Culés
14
Widzę ze fani konfederacji jak zawsze ujadają w internecie bo się uważają ze jedynych patriotów. Ale już żeby coś zrobi w stronę walki z władza która kradnie to ich przerasta, na marsz nie pójdą chyba ze przeciwko LGBT XD.
4
@AlwaysBlaugrana Peło nie będzie kraść, Peło winkelriedem narodu.
11
@AlwaysBlaugrana Jasne że robią. Byli za Polakami w czasie pandemii jak władza razem z po i lewica odbierali nam prawa, niszczyli interesy, zdrowie i są odpowiedzialni za nadmiarowe zgony. Jedyna Konfederacja była przeciwko. Gdzie byli inni? Dokładali więcej, mieli gdzieś wolność naszą, demokrację i konstytucję.
Na marsz dzisiejszy nie poszli, bo nie idą z osobami które są hipokrytami i mają na celu tylko dorwać się do stołka. Mają gdzieś Polaków i ich potrzeby.
3
@Saviola88 mogłeś napisać tylko ostatnie zdanie i miałoby to najwięcej sensu odnośnie Konfederacji
4
@AlexDark00 Wiadomo, tylko konfederacja nie będzie kraść, jedyna uczciwa partia w stosunku do obywatela :p
3
@AlwaysBlaugrana Trudno żeby Konfederacja szła z tymi pomyleńcami na czele z Wałęsa.
3
@marcin62 Gdzieś tak napisałem? Po już było i było słabe. Rządziło tak dobrze, że PiS wygrał 2 kadencje pod rząd. Licytuje się z PiSem kto da większy socjal.
2
@Bykunn klasyk na brak argumentów. Typowy wyborca popis
0
@Saviola88 ale jakie mam mieć argumenty? Wszystkie znasz. Nie zgadzam się totalnie. Nie przekonam Cię do niczego więc sobie tylko żartuje
0
@AlwaysBlaugrana no wiesz lgbt jest 5% przy poparciu konfy mają szanse powalcxyć;)
0
@Roobo no tak pójdzie z pisrm w koalicje w końcu jedni i drudzy ti euro steptycy czyli zapkmnij o kasie z ue witamy drożyzne⁷