- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1374 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1374 Culés
12
Widzę, że pseudo aktywista Bart Staszewski puścił fejura, jakoby posiadał intymne nagrania z Robertem Winnickim. Kto to podłapał? Moje "ulubione" tweeterowe konto. :D
Jacy to są kretyni, haha. :D
5
@Ojciec5tkidzieci Haha mame, zobacz, tygodnik tak dodał mema, ale śmieszny memas mame!!
11
@Ojciec5tkidzieci jest w ogóle od tygodnia nagonka na Konfederację. Bardzo, ale to bardzo mocna. Zaczęło się niewinnie, bo od "Zmentzonego". Potem news o rzekomym "homoseksualnym porno jednego z czołowych liderów Konfederacji", a dzisiaj akcja z Marciniakiem.
Albo akcja służb, albo naprawdę nie wiem kto za tym stoi, ale jest to obrzydliwe i przekroczenie dobrego smaku.
5
@Ojciec5tkidzieci są nawet tutaj ludzie co ich bawi humor tego tygodnika. Brak słów.
0
@Ojciec5tkidzieci Z Winnickim to może być zemsta za aferę Podkarpacką
3
@Ojciec5tkidzieci A Winnicki teraz w szpitalu chyba leży po problemach z sercem to "świetny" moment sobie wybrali
7
@Kgorecki2500 przecież to celowe zachowanie, by wykończyć drugiego człowieka.
Mów co chcesz, ale takie zachowanie jest nie na miejscu i dziwnym trafem ZAWSZE tak się zachowuje lewa strona. Oczywiście nie cała...
No czekam z niecierpliwością, aż osoby lewicowe (w polityce) potępią takie działania.
1
@michal26 Ale ja się jak najbardziej zgadzam. A tylko się zaśmiejesz czy coś powiesz o drugiej stronie to jest "ratunku, faszyzm"
1
@Kgorecki2500 to jest straszne do czego doprowadziły social media i wszelkiej maści cancel culture.
To jest właśnie efekt tego, że zawistni idioci mają rozgłos.