Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeonek kolejny. Wy mylicie waleczność i pokazanie charakteru z boiskową głupotą i chamstwem.
Puyol miał wolę walki, zaangażowanie, charakter i posłuch. Jakoś wszyscy go szanowali. Ciekawe czemu?
1
@marcin62 @Antimadridista_WR
Nie no Panowie. On co mecz z różnymi zawodnikami ma pyskówki, czasem przepychanki i głupie faule.
Graliście kiedyś w piłkę? Każdy prowokuje siebie, rzuci jakieś przekleństwo czy obrazi gdzieś tam. Ale trzeba sobie radzić, nie przekroczyć granicy. Myślicie że inni nie są prowokowani? Tylko Gavi nad tym nie panuje i już nie raz sędziowie byli dla niego pobłażliwi.
Zadziorność i waleczność - TAK
Głupota, prowokacje - NIE.
1
@michal26 Ci Panowie wyżej naiwni oczywiście. Tak po wojnie się zajmą tym tematem jak przed wojną zajeli przez tyle lat? Żenada.
I jeszcze odznaczanie orderem Orła białego za zasługi..Jakie kur zasługi. Typ nawet za Przewodów nie przeprosił.
0
@marcin62 xD? Wiele meczów z Realem choćby. Plus chamskie faule bez piłki.
1
@Zoker jasne że tak, po prostu niektórzy są zaślepieni. Tak jak niektórzy nie widzieli jak Alba się zachowywał tak teraz nie widzą zachowania Gaviego. Oczywiście do takiego Pepe z prime mu wciąż daleko, ale sukcesywnie przybliża się do niego. Zeby jeszcze dawał argumenty boiskowe a z tym też w tym roku kicha.
0
@Borneo zabawna dyskusja. Nagle nikt na fcbarca nie jest lewakiem xD
0
Nawet nie widziałem od razu jaki kryminał odwalił Kessie.
https://mobile.twitter.com/Milek_33/status/1643895249377296384
0
@tomcias10 Białoruś mówi to Panu coś?
2
@bartas97 czy to zweryfikowana zrzutka? Bo widziałem gdzieś post o tym, że krążą fejkowe zrzutki.
0
@Tatazolwinia trzech Gavich w pomocy i zero kreacji xD No super rozwiązanie.
Poza tym Walczak nie równa się z Gburem i Głupkiem. Gaviemu niestety co raz bliżej do tych dwóch cech. Gorszy niż Casemiro się robi.
7
Nie byłem i nie jestem fanem Lewego. Jednakże widziałem jak Benzema był wczoraj obsługiwany a jak jest Polak obsługiwany u nas w tym roku. Lewy cofa się głęboko, jest w słabszej formie i widać jego wszystkie mankamenty. Ale dlaczego to robi? Bo stojąc w polu karnym żadnej piłki nie dostanie. To jest zatrważające. Ani skrzydła ani pomoc nie potrafią wykreować mu okazji. Albo zdarzy się jedna na mecz. Benzema wczoraj dostawał wszelką pomoc od Viniciusa, Modricia, Rodrygo czy Valverde.
0
@KrwawiaceoczyVEB xD najlepszy trener na świecie razem z Guardiolą
0
@Pewex dobrze a teraz zobacz jakie piłki dostaje Benzema a jakie Lewy..
11
@KrychaFCB Haha, co za cyrk się w tym kraju dzieje..
2
@Comentateiro a to tylko niektóre z naszych zalet.
3
@DaPidejpi tak jak ze szczepieniami było. Poddałeś coś wątpliwości i od razu byłeś szurem i antyszczepionkowcem XD
154
@Jakchcesz i w drugą stronę.
Niedługo miną 2 lata odkąd antyszczepionkowcy mieli umrzeć, mieli leżeć na oddziale covidowym a wcześniej zarażać babcie. Także muszę się z wami pożegnać. Bo przecież nAuKoWcY są nieomylni.
1
@MysticCat niby to przechodziłem (lżej niż przeziębienie) i nie szczepiłem się na szczęście chociaż blisko byłem, bo zmuszali delikatnie mówiąc w otoczeniu ;)
20
Haha, chłop powinien w więzieniu siedzieć a tu jeszcze chwali się.
https://mobile.twitter.com/TGtarnogorski/status/1642966694267342848
4
@ikar34 kolejne pierdoły. Po pierwsze sprawdź jakie interesy ma i czymś się zajmuje Mentzen. Więc nie wiem skąd słowa że w zwykłym szarym życiu nie dał by rady. Po prostu pleciesz głupoty.
Po drugie jaka koalicja z PiS jak Konfederacja najbardziej się od nich różni? Przecież to PO i Lewica najczęściej głosują tak jak Pis co jest faktem.
Dalej wypisuj bzdury, czekam.
3
@osa91 chłopie ty chyba jesteś idealnym przykładem hejtera Konfederacji, który ma ból tyłka po sondażach. I krzyczy o 5 Konfederacji (chociaż każdy wie o co tam chodziło) o faszyzmie (XD) i inne populizmy jak katolicki zamordyzm itd. Opierasz swoje słowa na jakichś zasłyszanych pojedynczych wypowiedziach i straszysz ludzi jakby to miało popis znowu rządzić. Jeszcze dodaj że ruskie onuce i agenci. To będzie idealne dopełnienie wiadomości.
Ps. Pochwal się na kogo głosujesz, ale mam dziwne wrażenie że na..PO. Pasujesz na ich wyborcę.
1
@Aragorn33 ta a świnie latają. Tak samo można powiedzieć że na marszach z piorunem były grupki agresywne, niszczące budynki, pomniki. Bo były.
A humor tygodnika nie jest dobry dla 14 latków z pryszczami.
0
@tristan87 Tak w większości przekręcanymi wypowiedziami, manipulacją jak z 5 Konfederacji. To samo dziś w TVN24 i ośmieszanie się Arłukowicz.
2
@cris2706 Stanowski z Mazurkiem doszczętnie się skompromitowali tym programem co większość komentujących stwierdziła.
0
@RomanHoffer W punkt. @BorzyKrzys przecież nawet komentatorzy na Eurosporcie co chwilę mówią że większość sezonu ma pecha do warunków co jest nieprawdą. A jak skoczy słabiej, to kwestionują przeliczniki. Kibice jak te papugi powtarzają za nimi.
0
@MesQueUnClub96 No świetny na flashscore. Pora obejrzeć jakiś mecz.
2
@betonito przecież to po i lewica najbardziej są podobni do PiSu i spójrz jak głosują. O jakiej ty koalicji PiSu z konfederacją mówisz?
7
@kuz Elche i tyle w temacie. To tak jakby wyciągać wnioski po meczu z Cadizem gdzie brylował Torres
6
@betonito a nie wstyd Ci że popis nadal ma największe poparcie w tym kraju? Co za beton...ito.
4
Ewidentna druga żółta kartka dla Rodriego. I już skandal.