0

Gdzie kupię baterię w niedzielę? Chodzi mi o te okrągłe.

0

@lucca87 A ty co jego adwokat? Bo jedyny na stronie go broniłeś chociaż nie było żadnej podstawy ku temu. Ośmieszył się i dalej ośmiesza. Mógłby usunąć konto i to byłaby jedyna rzecz którą zrobił dobrze na tej stronie.

3

Karny powinien być dla Girony. Trzeba być obiektywnym :)

1

@JimMorrisonFCB tak tak a jakby to był Rosjanin to nic nie napisałbyś *.*

1

@JimMorrisonFCB Gdzie podpisać?

0

0

@Ksavix Ty i @AbelKabel jesteście normalni? Bez względu czy to jego auto, czy kłamał, to widzę jakieś problemy u was. Poważne.

2

@derlysy1979 @Kessie
Mój top to Wielka włóczęga. Super film chociaż serię Żandarmu też bardzo lubię.

6

Griezmann jest koszmarny.

2

@Mixtape odpowiedź na poziomie 14 latka.

0

Gavi wstyd......

0

@Ojciec5tkidzieci Łagów* To tak jest gdy jakiś biznesmen chce się pobawić w piłeczkę na wsi. Aż dziw że Termalica tyle czasu ciągnie w czubie polskich lig.

4

@against_modern_football @IronSanHybrid @Barca1992 w punkt Panowie. Ci eksperci wyżej gówno wiedzą tak jak i my o tym co się tam dzieje dokładnie. Z tą różnicą że my przyznajemy to i zakładamy różne możliwości a tacy jak @michal26 nie.
Śmieszy ten argument o tym, że następni my będziemy. Tak jakby Rosja miała główny cel za nas. A kraje bałtyckie co nie są w NATO? Poza tym jest Białoruś, przydupas Rosji i jakby Ci chcieli, to nawet nie braliby się za Ukrainę a szli gdzie indziej.

Na koniec o tych słowach Dudy. Są skandaliczne tak jak i pchanie się w tę wojnę, bo to niby nasza wojna. A wypowiedzi jeszcze gorsze od działań.

0

Zakup używanego auta.
Jutro idę do skarbówki zapłacić podatek od zakupu auta, mam umowę kupna. Jednak na umowie nie nr dowodu osobistego ani kto go wydał(sprzedającego). Jest imię nazwisko, PESEL. Czy to wystarczy czy babka w skarbówce zapyta o nr dowodu sprzedającego?

0

@barcelonaLM Dzisiaj obrona sporo błędów, więc daleko do topu. Fart że w Atletico z przodu grają kasztany.

2

Griezmann. Jakie to szczęście że pozbyliśmy się tego niewypału. Tragiczny grajek się z niego zrobił. W reprezentacji jeszcze coś pogrywa ale w piłce klubowej równia pochyła.

0

USB telewizor. Mam Sencor i podpiąłem usb do tv. Wyskoczył komunikat o podpięciu. Jak mam wejść w dane na USB? Na pilocie nie mam żadnego przycisku AV a w menu mam tylko aplikacje jak YouTube czy Netflix.

1

@Comfortable_ @Encore @DonMatteo901

Nie no Panowie ale żeby pisać o drewniaku czy katastrofalnej grze w przypadku Nuneza to trzeba być januszem futbolu. Coś w stylu Messi tylko stoi i czeka albo Ronaldo to tylko z karnych i na pustaka umie.
Nunez statystyki wciąż ma dobre mimo zmarnowanych okazji. To raz. Dwa to wiele sytuacji jest zasługą także Urugwajczyka, który świetnie się pokazuje do gry, jest szybki jak na te warunki, chętnie gra kombinacyjnie a nie czeka na piłkę w polu karnym i lotto. Fakt że niektóre sytuacje powinien był strzelić z zamkniętymi oczami, ale Suarez przychodząc do LFC czy nawet do nas, miał wiele takich meczów zanim zaskoczyło.
Poza aspektem statystyk jest jeszcze coś takiego jak właśnie udział w grze. Oglądacie coś te mecze czy tylko kompilacje pudel Nuneza w danym meczu? Z Aston Villa Nunez grał nieźle, był niemal wszędzie jak szła ofensywna akcja. Liverpool z Nunezem wygląda dużo lepiej niż bez niego. Jak to ma się do katastrofalnej gry? Gość nie znika na cały mecz żeby pojawić się tylko wtedy, gdy pudłuje na bramkę rywala. On jest pod grą, podaje, przerzuca, drybluje. Ma wiele możliwości. Jak dla mnie bardzo dobry napastnik. Oczywiście obecnie nie gra na tyle ile za niego zapłacono, ale który piłkarz co kosztował krocie od razu rzucił wszystkich na kolana? Takich było jak na lekarstwo.

1

@tomek8756 tu bardziej pereiera pokazuje hipokryzję tej całej gwiazdy. Z występu w Polsce rezygnuje a w Rosji czy Emiratach chętnie śpiewała.

4

@kuz Przeciez ta cała Melanie czy jak jej tam grała w Rosji czy Emiratach. Więc cały twój wpis jest bez sensu.

5

Leo ze zdewastowanymi płucami biega jak nigdy i wygrywa mundial. Szacun.
https://mobile.twitter.com/jack__sparrow5/status/1605283750819946496

2

0

Jadł ktoś kanapkę z czosnkiem? Zastanawiam się co dodać, bo nie chcę jeść samego czosnku. Ktoś coś poleca? Jakieś warzywko czy ser?

0

Wielki mecz i Griezmanna oczywiście nie ma. A niektórzy pisali goat ;D Człowiek duch gdy drużyna go potrzebuje. Ani z przodu, niewiele z tyłu. Chyba że liczymy groźne straty.
Argentyna super połowa.

0

Znakomity mecz Konate. Skała.

0

@osa91 wierz doktorowi Horbanowi, nikt nie broni :)))

0

@esem91 Zdecydowanie Konate.

0

@osa91 ŻE co? Nie wstyd Ci wypisywać takich głupot? Jaka większość się zaszczepiła? Jaka odporność? Ta kiedy zjechało 2 mln Ukraińców? W większości niezaszczepionych nawet pierwszą dawką?
Widzę że znaleźliście jakąś durną wymówkę. Z tych zaszczepionych mniej niż połowa wzięła przypominającą dawkę, która według "ekspertów" była konieczna aby uzyskać odporność.
I jeszcze te durne dyskusje. W krajach gdzie był dużo wyższy procent zaszczepionych nadal chorowali, nadal były zgony. Tylko ktoś wyłączył pilot ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?