0

niezła wrzutka ale stali za daleko

0

Nie ma bocznych obrońców, narzekaliście na Alvesa ale jego podlączania i Adriano bardzo dużo dawały

0

Pinto muso takie cos dalej wybic a nie do przodu

0

ale amatorksa

0

ale slajdy mam

0

ciekawe co Alexis by zrobił jak brak wsparcia bocznych obrońców z jedynym pomocnikiem (Iniestą) coś do przodu grającym

0

znowu leży

0

no lubią się kłaść ale bez przesadyyy

0

Puyol co się obiega

0

lekki pressing i sie gubia

0

A wy chcieliście większe rezerwy, to teraz pewnie z 3-0 byłoby

0

też dużo leżą Ci z ajaksu

0

Neymar za dużo traci

0

robią co chcą w naszym polu karnym

0

a co ma Pedro zrobic jak dostaje pile jak obok niego dwoch stoi albo trzech a w przodie jeden zawodnik, co ma isc cale boisko ?

0

przechodzi trzech na szybkości - brawo

0

Tu atak jest bez winy na razie, bo to pomoc nic nie kreuje tylko cofają

0

Obrona i pomoc słaba , Neymar dużo strat, Pedro mu wychodził mół mu podać, Song słabo narazie

0

Ale Makaj dalej pewnie twierdzi że Pedro zagrał słabo (pewnie przez tą dwusetke

0

słabiutki dziś Pedro? Makaj to że zepsuł dwuesetke nie znaczy że grał słabo, mi się podobał , ładnie klepał i strzelił gola, był bardzo aktywny więc jesli to było słabe to pozdro

0

zdarza się :D

0

Alexis mota się o własne nogi

0

Alexis kolejna strata

0

Alexis Kurcze co jest

0

No i Alexis dostaje galę i nawet zgasić nie umie

0

Alexis gra?

0

Pedro skill

0

Alexis słabo na razie

0

Wreszcie można bedzie zobaczyć ciekawa pomoc i atak , Fabs jeśli zagra w pomocy a nie ataku to będzie ciekawie. Pedro-Neymar-Alexis no no takiej trójki oglądac nikt się nie spodziewał. Lubię Xaviego ale tym razem dobrze że nie zagra, bo jakby gral to Fabregas do ataku by poszedł

0

*to nie zna się na piłce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?