Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niezła wrzutka ale stali za daleko
0
Nie ma bocznych obrońców, narzekaliście na Alvesa ale jego podlączania i Adriano bardzo dużo dawały
0
Pinto muso takie cos dalej wybic a nie do przodu
0
ale amatorksa
0
ale slajdy mam
0
ciekawe co Alexis by zrobił jak brak wsparcia bocznych obrońców z jedynym pomocnikiem (Iniestą) coś do przodu grającym
0
znowu leży
0
no lubią się kłaść ale bez przesadyyy
0
Puyol co się obiega
0
lekki pressing i sie gubia
0
A wy chcieliście większe rezerwy, to teraz pewnie z 3-0 byłoby
0
też dużo leżą Ci z ajaksu
0
Neymar za dużo traci
0
robią co chcą w naszym polu karnym
0
a co ma Pedro zrobic jak dostaje pile jak obok niego dwoch stoi albo trzech a w przodie jeden zawodnik, co ma isc cale boisko ?
0
przechodzi trzech na szybkości - brawo
0
Tu atak jest bez winy na razie, bo to pomoc nic nie kreuje tylko cofają
0
Obrona i pomoc słaba , Neymar dużo strat, Pedro mu wychodził mół mu podać, Song słabo narazie
0
Ale Makaj dalej pewnie twierdzi że Pedro zagrał słabo (pewnie przez tą dwusetke
0
słabiutki dziś Pedro? Makaj to że zepsuł dwuesetke nie znaczy że grał słabo, mi się podobał , ładnie klepał i strzelił gola, był bardzo aktywny więc jesli to było słabe to pozdro
0
zdarza się :D
0
Alexis mota się o własne nogi
0
Alexis kolejna strata
0
Alexis Kurcze co jest
0
No i Alexis dostaje galę i nawet zgasić nie umie
0
Alexis gra?
0
Pedro skill
0
Alexis słabo na razie
0
Wreszcie można bedzie zobaczyć ciekawa pomoc i atak , Fabs jeśli zagra w pomocy a nie ataku to będzie ciekawie. Pedro-Neymar-Alexis no no takiej trójki oglądac nikt się nie spodziewał. Lubię Xaviego ale tym razem dobrze że nie zagra, bo jakby gral to Fabregas do ataku by poszedł
0
*to nie zna się na piłce