Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Granada potrafi grać z najlepszymi , w tamtym sezonie ograli Real , z Barcelona też niewiele im brakowało by wynieść remisy. Dlatego jeśli ktoś lekceważy ten ambitny zespół to nie sna
0
ciekawie Arbeloa wygladał w koszulce Valdesa :D
a obok siedzi Jeffren! :D
0
ciekawie Arbeloa wygladał w koszulce Valdesa :D
0
Begovic skąd ja kojarze to nazwisko.... ;)
0
W City świetnie by się dopasowal. Dla mnie Hart zawsze był tylko niezły ale nigdy w czołówce. Kibice głównie Polacy podniecili się tym bramkarzem po świetnych meczach z BVB. A prawda taka że popełnia mase błędów i częściej nie ma formy niż ma, dlatego V.V spokojnie go wygryzie ze składu
0
misiaty hejter działa, ha wiedziałem że odpisze! :)
0
* nie chodziło mi o dużo mniej (myślałem o czymś innym) a o to że miał inną rolę i gra na innej pozycji
0
BJJ jesteś hejterem bo w każdym newsie gdy coś jest związane choć trochę z Pedro , krytykujesz jego lub ocenę przy nim. Prawda jest taka że Pedro dużo ryzykował i był bardzo aktywny - stąd straty, Fabs gral dużo mniej więc porównując ich statystyki zachowujesz się conajmniej jak gimb
0
Neymar taka sama ocena jak Pedro? Sorki ale to trochę nieobiektywne.. Pedro strzelił fenomenalnego gola, był bardzo aktywny i odzyskał piłkę przy kontrze na 4-0. A dostaje taka samą ocenę jak Nej który był aktywny ale niestety zagrał tylko przeciętny mecz i psuł dużo okazji. Za nazwisko 7.5?
0
nom teżś pytam o oceny
0
kiedy będą oceny za mecz z Betisem ?
0
Messi teraz będzie spadał, mam nadzieję, że Neymar, Alexis, Pedro czy Cesc utrzymają wysoki poziom w statystykach
0
Bramki Pedro brakuje, akcja wlicza się w gola
0
Mi podobała się też jego interwencja wslizgiem sporo poza polem karnym. Niczym genialny stoper czysto wyluskal piłkę spod nog napastnika Betisu wcześniej wykonujący świetny sprint
0
Hejter Pedro czujny, jakbyś wiedział to Pedro odzyskał piłkę co poszła kontra na gola Fabsa z główki
0
Świetnie Valdes, Fabs i Bartra. Dobrze Pedro i Montoya, troszkę słabiej Neju
0
i kur,.. Valdek mimo świwrtnego meczu bez czystego konta...
0
Valdes kocur
0
kto odzyskał piłkę ? PEDRO i potem gol
0
ney słabo dziś
0
ładny powrót Pedro bo byłoby groźnie
0
i jakiś komentarz niżej że Pedro strzelił co musiał haha no padne zaraz, gość wypracował arcyważnego gola na 2-0 i akcją niczym Messi przeszedł pół boiska i świetnie technicznie uderzył przy słupku. Ponadto megakatywny i mógł zdobyć drugą bramkę. Gra jakby siedział cały sezon i widać, że mu zależy.
0
w tej ostatni sam sie nie spodział że do niego zagra i zagrał mu dosyć za plecy stąd dziwaczne uderzenie
0
Pedro mial trudna gałe co widac bylo w powtorce
0
pedro szaleje
0
i tak po meczu jesli sie tak skonczy hejterzy powiedza ze Pedro mial tylko jedna dobra akcje i fart ze strzelil
0
Kriz ma 6 goli a zagrał mało w lidze, Alexis okazał się lepszy i Pedro nie ma za dużo czasu by udowadniać jak wchodzi na 10 minut. Ale tą akcją pokazał że jest świetnym graczem
0
Pedro magia!
0
song klasa
0
Wreszcie atak jaki chce obejrzeć