0

Granada potrafi grać z najlepszymi , w tamtym sezonie ograli Real , z Barcelona też niewiele im brakowało by wynieść remisy. Dlatego jeśli ktoś lekceważy ten ambitny zespół to nie sna

0



ciekawie Arbeloa wygladał w koszulce Valdesa :D


a obok siedzi Jeffren! :D

0



ciekawie Arbeloa wygladał w koszulce Valdesa :D

0

Begovic skąd ja kojarze to nazwisko.... ;)

0

W City świetnie by się dopasowal. Dla mnie Hart zawsze był tylko niezły ale nigdy w czołówce. Kibice głównie Polacy podniecili się tym bramkarzem po świetnych meczach z BVB. A prawda taka że popełnia mase błędów i częściej nie ma formy niż ma, dlatego V.V spokojnie go wygryzie ze składu

0

misiaty hejter działa, ha wiedziałem że odpisze! :)

0

* nie chodziło mi o dużo mniej (myślałem o czymś innym) a o to że miał inną rolę i gra na innej pozycji

0

BJJ jesteś hejterem bo w każdym newsie gdy coś jest związane choć trochę z Pedro , krytykujesz jego lub ocenę przy nim. Prawda jest taka że Pedro dużo ryzykował i był bardzo aktywny - stąd straty, Fabs gral dużo mniej więc porównując ich statystyki zachowujesz się conajmniej jak gimb

0

Neymar taka sama ocena jak Pedro? Sorki ale to trochę nieobiektywne.. Pedro strzelił fenomenalnego gola, był bardzo aktywny i odzyskał piłkę przy kontrze na 4-0. A dostaje taka samą ocenę jak Nej który był aktywny ale niestety zagrał tylko przeciętny mecz i psuł dużo okazji. Za nazwisko 7.5?

0

nom teżś pytam o oceny

0

kiedy będą oceny za mecz z Betisem ?

0

Messi teraz będzie spadał, mam nadzieję, że Neymar, Alexis, Pedro czy Cesc utrzymają wysoki poziom w statystykach

0

Bramki Pedro brakuje, akcja wlicza się w gola

0

Mi podobała się też jego interwencja wslizgiem sporo poza polem karnym. Niczym genialny stoper czysto wyluskal piłkę spod nog napastnika Betisu wcześniej wykonujący świetny sprint

0

Hejter Pedro czujny, jakbyś wiedział to Pedro odzyskał piłkę co poszła kontra na gola Fabsa z główki

0

Świetnie Valdes, Fabs i Bartra. Dobrze Pedro i Montoya, troszkę słabiej Neju

0

i kur,.. Valdek mimo świwrtnego meczu bez czystego konta...

0

Valdes kocur

0

kto odzyskał piłkę ? PEDRO i potem gol

0

ney słabo dziś

0

ładny powrót Pedro bo byłoby groźnie

0

i jakiś komentarz niżej że Pedro strzelił co musiał haha no padne zaraz, gość wypracował arcyważnego gola na 2-0 i akcją niczym Messi przeszedł pół boiska i świetnie technicznie uderzył przy słupku. Ponadto megakatywny i mógł zdobyć drugą bramkę. Gra jakby siedział cały sezon i widać, że mu zależy.

0

w tej ostatni sam sie nie spodział że do niego zagra i zagrał mu dosyć za plecy stąd dziwaczne uderzenie

0

Pedro mial trudna gałe co widac bylo w powtorce

0

pedro szaleje

0

i tak po meczu jesli sie tak skonczy hejterzy powiedza ze Pedro mial tylko jedna dobra akcje i fart ze strzelil

0

Kriz ma 6 goli a zagrał mało w lidze, Alexis okazał się lepszy i Pedro nie ma za dużo czasu by udowadniać jak wchodzi na 10 minut. Ale tą akcją pokazał że jest świetnym graczem

0

Pedro magia!

0

song klasa

0

Wreszcie atak jaki chce obejrzeć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?