Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże, przestańcie spamować składem Barcelony.... spójrzcie w dół i tam jest ich pełno od innych osób -,-
0
Busi to norma, też lubię Songa i chciałbym aby grał więcej, ale nie przesadzajcie że na tak ważny mecz ma posadzić Busiego, który mimo iż ostatni mecz miał mocno przeciętny, gra bardzo dobrze i jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników na świecie. Mnie tylko dziwi brak Bartry, najlepszego obrońcy środkowego u nas w tym sezonie... Fabs też powinien zagrać za Xaviego, no ale zobaczymy, może zagrają świetną piłkę
0
Puyi poza kadra :(
0
juz kilka osob podało skład, nie podawać znowui...
0
ławka coś nazbyt duża ;p
0
1.Gomez nie gra w Bayernie
2. Hernandez i Welbeck są dużo słabsi
3. City ma świetnego Aguero i Negredo a także Dzeko. nje ma tu miejsca dla Lewego
4. Z Teveza taki snajper że akurat w Juve Lewy mógłby łatwo wejść do 1 składu
0
Dzisiejsze Juve a to z zeszłego sezonu to ogromna różnica
0
Szkoda że nic nie napisaliście o meczu Levante Granada, bo wynik z lekka sensacją jest, a ciekawy przebieg meczylu był
0
BJJ a teraz walnij się w czoło
0
I spójrz na ocenę Leo
0
Ja się pytam co Messi zrobił więcej w tym meczu ?
0
Nie ma co mu odpisywać ja dalej nie dostałem argumentów dlaczego Pedro 4 a Alexis aż 7.5 o Messim to samo a nienormalnum moze jesteś Ty jeśli twierdzisz inaczej
0
O Pedro, no skoro wszystko jest w archiwum a Ty wyciągasz taki wniosek :) Widzę, że Pedro jest 'hejtowany' przez redakcję, a w tym newsie pisałem o ocenie Messiego, Alvesa, Busiego i V.V no i pana pupilka Alexisa, więc lepiej już schowaj się.
0
Nie to już lepsze te wyżej ;d
0
To, że nie jesteś obiektywny to nie moja wina. Ja lubię piłkarzy Barcelony na równi i nikogo bardziej, czy jednego mniej. Jeśli Ty jesteś na tyle mądry aby oceniać gościa, który zagrał 10 minut to jesteś geniuszem i nie tylko ja tak uważam ale już kilka osób to w tym newsie napisało. To co wypisałeś przy Alexisie to kwalifikuje się na ocenę max 6.5 to co jakby zagrał tak jak grał w innych meczach np z Real to porównując do tego meczu powinien tam 10 dostać.
0
do Fabsa *
0
100% racji
0
A Alexis był w grze? Bo w pierwszej połowie go nie widziałem, a bramkę strzelił bo się tam znalazł jak to określiłeś o Pedro i nie wciskaj że zasłużył na tą ocenę, bo tak Valdes powinien mieć 8 bo obronił setę. Hejt na Pedro ze strony redakcji jest a Alexis stał się pupilkiem. Nie mówię już o Messim który dostał wyjsciową ocenę nie wiem za co
0
+1 redakcja ma swoich pupili jak widać
0
Dalej nie uzasadniles mi chlopcze oceny Alexisa, więc.nie zmieniaj tematu. Rozumiem że jesteś na tyle mądry jak i oceniający aby ocenić Pedro za 10 minut, dlatego to pomijam i czekam na uzasadnienie oceny Alexisa. Ja rozumiem że gol zwycięski ale większą tu zasługę ujrzeliśmy Nejmara, wystarczy przypomnieć sobie hat trick Pedro i ocenę 8 za ten mecz wtedy. KPINA.
0
Widzę dalej oceny niezmienione chociaż argumentacji było już wiele. Ocena dla Alexisa z kosmosu i czekam cały czas na uzasadnienie tej jakże wysokiej oceny. Pomine ocenę dla Pedro bo to jak pisałem wczoraj istny kabaret, podobnie jak ocena Alvesa i Busquetsa, a także Messiego który przez caly mecz nic nie zrobił,a dostaje wyżej od gracza który zagrał 10 minut i był bardziej widoczny - mistrzostwo ze strony redakcji , oceniający już więcej oceniać nie powinni
0
Zawdzięczamy mu bramkę? Że podał do boku haha to było zwykle podanie i tylko geniusz neja doprowadził tą akcje do zdobycia gola
0
Napisz co Alexis pokazał w tym meczu , no czekam
0
Powinno być tak
Valdes.7
Alves 3
Messi 4
Pedro BEZ OCENY
Alexis 7
Busquets 3.5
0
10* poprawka
0
Pedro jest oceniany w skali 1-6 nawet jak zagra 19 minut hahaha
0
Ogółem oceny to porażka i tych co ten mecz oceniali od razu zmienilbym
0
* choć mieli dużo więcej czasu
0
Kabaret żeby ocenić gracza za 10 minut na 4 a graczy którzy zagrali dno wyżej , choć nieli
0
Daj argument ze Messi zagrał lepiej