0

Zgadzam się.

0

Na pewno nie gral gorzej , Messi zagrał totalne dno i każdy obiektywny kibic to przyzna, ocenianie Pedro bo zepsuł okazję jest żenujące

0

Miał 10 minut, a i tak miał okazję przy czym np Alexis nie miał żadnej oprócz tej na dolozenie nogi a gral wiadomo ile

0

Tak bo Pedro zaslepiony chlopcze gral 10 minut ostatnich a razem z Fabregasem ożywili atak. Przy czym Messi niestety przeszedł cały mecz i nie pokazal żadnej ale to żadnej akcji a jest najlepszym graczem na świecie.

0

Smiejecie się z oceny Alvesa ale spójrzcie np na ocenę Pedro, facet gral chyba 10 minut max i został oceniony niżej od grającego cały mecz na dużo niższym poziomie Messiego, Alvesa, Busquetsa. Pedro i Fabs weszli i od razu okazja była co świadczy że mimo zmarnowania okazji ruszyli gra do przodu a grali najmniej. I ja się pytam co za inteligentny gość tak ocenił. Ręce opadają

0

O tym napisałem , widzę hejt na.Pedro ze strony.redakcji. Alexis fajne że strzela, ale cały.mecz niewidoczny i gdyby nie wylozenie na tacy przez Neja to byłoby.0-0

0

Haha oceniacie Pedro po kilku minutach - mistrzostwo

0

Przynajmniej jak wszedł Pedro to ruszyło coś u okazja była

0

Kurde gra słaba i dopiero teraz zmiana ...

0

Czy Martino jest zadowolony z tej gry że nie robi zmian?!

0

Kur.. niech wpuści wreszcie Pedro, Fabsa bo gramy totalne dno

0

Co nie zmienia faktu że gramy bardzo słabo , Pedro niech wpuści Omg

0

Alexis , no to już dostanie 8 za ten mecz od.obiektywnej redakcji

0

Co jak trwoga to do Pedro?

0

Dawać Pedro

0

Gdzie ten niby atak dobry

0

Alexis słabo dziś

0

Pedro in Fabregas in Tello/Roberto in

0

Gramy tak jakbyśmy grali na stadionie Espanyola

0

Może Valdesa do ataku dac. Chłop najlepszy gracz w tym sezonie to i może strzelic coś się uda

0

Alves tyle wrzuca jakbyśmy mieli piłkarzy po 1.90 minimum.

0

Dałbym Pedro, ma siły i chęci , mógłby sam coś pokazać, zmienilbym go za Messiego i na szpice neja

0

Ja mam zwale z Ciebie że pod każdym newsem hejtujesz Pedro , jesteś jakiś niedorozwiniety ? Alexis w tym meczu gral co najwyżej przeciętnie a bramka była dolozeniem nogi. Dostał ocenę 7.5 choć zanotował stratę na bramkę dla celty gdyby nie V.V a w drugiej połowie był nieaktywny. No ale to nie Pedro, jemu oceny nie odejma

0

Nie no to jakas parodia, do redakcji dlaczego wy oceniacie graczy skoro jak trzech jakichś gości napisało bez uzasadnienia Messi wyżej od Pedro a wy nagle obnizyliscie o całą ocenę z siedmiu do sześciu przy Pedrito. To wy sami nie widzieliście meczu? Gdzie tu sensowną argumentację zobaczyliście że obniżylisci aż o jedno oczko; ? Co już sami go hejtujecie? Gość był najaktywniejszy, zanotował straty ale robił dużo szumu, ciągnął akcje i gdyby Messi nie zachowal się egoistycznie i podał mu jak wychodzili 2v1 na obrońcę to pewnie by strzelił. Zostawił serce na boisku i zasłużył na minimum 6.5 Ponadto nie widzieliście u Alexisa tej straty? Kiwał niewiele przed swoim polem karnym i stracił po czym celta oddała dobruy strzał obroniony przez Valdka i za to powinien mieć max 7 bo to było nonszalanckie zachowanie.
Odnośnie Valdesa co to za ocena? Obronił mnóstwo strzałów s tym bardzo trudne. Zachował kolejne czyste konto i tylko taka ocena?
Zawiodlem się na redakcji

0

Pedro gral dobrze i pewnie miałby gola gdyby Messi mu podał jak szli 2v1

0

Chciałbym zobaczyć go w Barcelonie, może by sobie poradził a może nie, nigdy się nie dowiemy jeśli by nie doszedł.

0

Świetna kariera a ten sezon ma wyborny i w praktycznie każdym meczu jest bohaterem. Chciałbym aby wzniósł w Lizbonie puchar z opaską kapitana !

0

LOL ale kibicka że siedzi tu i komentuje Ahahahaha

0

Gdyby nie ViVi to wczoraj mogłoby być nawet 3-3

0

Taaa, chciałem takiej pary stoperow ale wczoraj zagrali najwyżej przeciętnie i gdyby nie V.V to do ostatniej minuty mecz byłby niewyjasniony. Myślę że na Milan można by było jednak jeszcze na Pique postawić z Puyolem/Bartra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?