Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za ci czerwo ?
0
Song i Tello in
0
nnnnnnnnnnn
0
murrrrrrrr
0
gola!! ;d
0
Ja już postawiłem że jesteś idiota i wygrałem
0
Kiedyś było lepiej że mniej ale wszystkie mecze opisane..
0
Czekałem na opis Granada vs Athletic Bilbao no i dupa :( skrótu też nie ma, ale to może sam znajdę
0
Dobry mecz Bartry, ma formę. Cieszy również że forme utrzymuje V.V
No i Pedro zagrał kolejne niezłe spotkanie.
0
Real jest do pokonania :D
0
Co Morata gra że go tak chwalicie ?
0
Wyczuwam gol dla RM
0
Ładnie Atletico
0
Valdes-Montoya-Pique-Bartra-Adriano-Song-S.Roberto-Fabregas-Pedro-Messi-Tello
Na drugą Dos Santos, Alexis i Neymar
0
Mati ty się lecz
0
Sędzia ładnie
0
Elche nieźle
0
Montoya 81, Adriano 83
0
Nom,Valdek powinien,być
0
Ja dałbym tak (względem innych ) Valdes 84, Pinto 77, Puyol 82, Pique 82, Masche 83, Alves 84, Alba 85, Bartra 78, Busi 86, Xavi 84 , Song 84, dos santos 78, sergi 79, Fabregas 88, Iniesta 90, Pedro 84, Tello 81, Alexis 84, Messi 94, Neymar 86
Nie krytykujcie, tak dla rozrywki :D
0
Już mam dość Twoich komentarzy...
0
Pojawiła się , śmiech tu z Cb niezły był
0
Jajco
0
Mówiłem dac Pedro
0
Pedro za Alexisa no kurwa -.-
0
Niech Pedro za Alexisa...
0
Pedro za Alexisa i może Manitaaaa
0
Widać że Alexis tu nie pasuje
0
Hehe podobają mi się te pomysły :D Jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie, najlepszy bramkarz w historii Barcelony i ogółem jeden z lepszych graczy Barcy jakby nie patrząc miał wkład w każde osiągnięcie klubu, mimo krytyki jesli przytrafil mu sie slabszy mecz, lub okres to okazywał silną psychikę i rewanżował się w następnych meczach. Całym sercem jest za Barcą co pokazały incydenty po meczu z Realem jak podbiegł do sędziego, a także incydent z Mourinho. Nie boi się mówić co myśli (nie tak dawno skrytykował JAKO JEDYNY naszą obronę i słusznie) Jest wielkim człowiekiem i bramkarzem i zasługuje na choćby jakąś mozaikę dla niego :) V.V!
0
Destro Nie dziwie się że gość Nie.chce komentować , bo tp tragedia co ty piszesz. Jedynie o Alexisu się zgadzam