0

Valdes co teraz wyjął

0

I co nie ma.Pedro i jakąś zmianę widzicie? Troszeczkę szybciej i tyle

0

Eto'o i Wilian w CFC?

0

Jak gra Granada? :)

0

To skąd te gole? Lopez sam je wbił?

0

V.V zawodnik meczu, pewny i wybronil sete

0

Alexis ogarnijcie się
Najlepsze to VALDES

0

Sanchez dobrze? Dobrze to zagrał Valdes

0

Valdes-Alves-Pique-Mascherano-Adriano-Song-Iniesta-Fabregas-Pedro-Alexis-Neymar ciekayw byłbym takim składem

0

Ja też głównie w handball

0

Druga sytuacja zepsuta przez Alexisa

0

Ale już atak Atletico i od razu problemy obrony

0

Valdes dobrze!

0

Narzekaliscie na Pedro i Xaviego ale tu się noc nie zmieniło po wejściu Fabsa i Neymara. Tu trzeba taktykę zmienić , a nie graczy

0

Fabregas z pierwszej to uderz..

0

Sam jesteś pieprzona ciota

0

Nie ma obrony - po staremu
Nie ma pomysłu -,po staremu
Atakujemy jednym zawodnikiem - po staremu
Wolna gra,- po staremu

Więc ja się.pytam co jest?!

0

Jeśli z Nejmarem i Cesciem będziemy tak samo grać to znaczy że żadnego pomysłu nie wnosi Martino

0

Najsłabiej Messi , Xavi, Iniesta

0

Alexis.niech się weźmie za granie

0

Postawiło autobus ? To niech ich zwabia i kontra..

0

BRAK taktyki

0

Komacom Japa sezonowcu

0

Nie ma pomysłu , wszystko bez ruchu czyli po staremu

0

Nie ma taktyki , Pedro wrzuca choć nie ma do kogo, nic się nie zmieniło

0

Jeszcze jakiś gosxiu niżej twierdzi że Valdes się nie popisał haha idiota

0

Podniecaliscie się że gra się zmieniła , guzik wychodzi to w praniu z lepszym zespołem

0

Jak widać wychodzi że nie trzeba obrońcy

0

Alba niech się.ogarnie.z tymi symulkami

0

Ej a Inigo nie przeszedł do Legii Warszawa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?