Saviola88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2010
Epicko
12 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes co teraz wyjął
0
I co nie ma.Pedro i jakąś zmianę widzicie? Troszeczkę szybciej i tyle
0
Eto'o i Wilian w CFC?
0
Jak gra Granada? :)
0
To skąd te gole? Lopez sam je wbił?
0
V.V zawodnik meczu, pewny i wybronil sete
0
Alexis ogarnijcie się
Najlepsze to VALDES
0
Sanchez dobrze? Dobrze to zagrał Valdes
0
Valdes-Alves-Pique-Mascherano-Adriano-Song-Iniesta-Fabregas-Pedro-Alexis-Neymar ciekayw byłbym takim składem
0
Ja też głównie w handball
0
Druga sytuacja zepsuta przez Alexisa
0
Ale już atak Atletico i od razu problemy obrony
0
Valdes dobrze!
0
Narzekaliscie na Pedro i Xaviego ale tu się noc nie zmieniło po wejściu Fabsa i Neymara. Tu trzeba taktykę zmienić , a nie graczy
0
Fabregas z pierwszej to uderz..
0
Sam jesteś pieprzona ciota
0
Nie ma obrony - po staremu
Nie ma pomysłu -,po staremu
Atakujemy jednym zawodnikiem - po staremu
Wolna gra,- po staremu
Więc ja się.pytam co jest?!
0
Jeśli z Nejmarem i Cesciem będziemy tak samo grać to znaczy że żadnego pomysłu nie wnosi Martino
0
Najsłabiej Messi , Xavi, Iniesta
0
Alexis.niech się weźmie za granie
0
Postawiło autobus ? To niech ich zwabia i kontra..
0
BRAK taktyki
0
Komacom Japa sezonowcu
0
Nie ma pomysłu , wszystko bez ruchu czyli po staremu
0
Nie ma taktyki , Pedro wrzuca choć nie ma do kogo, nic się nie zmieniło
0
Jeszcze jakiś gosxiu niżej twierdzi że Valdes się nie popisał haha idiota
0
Podniecaliscie się że gra się zmieniła , guzik wychodzi to w praniu z lepszym zespołem
0
Jak widać wychodzi że nie trzeba obrońcy
0
Alba niech się.ogarnie.z tymi symulkami
0
Ej a Inigo nie przeszedł do Legii Warszawa?